Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 42 | Perlumbaan: 7)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  João Monteiro1   1:13.056s  + 0.000s
2 Hancock  Vsevolod Demydov2   1:13.095s  + 0.039s
3 Michelini  Christos Bobolis   1:13.212s  + 0.156s
4 Michelini  Frederico Neves   1:13.293s  + 0.237s
5 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:13.335s  + 0.279s
6 Michelini  Rimantas Sagatas2   1:13.587s  + 0.531s
7 Hancock  Florencia Caro   1:13.734s  + 0.678s
8 Hancock  Ayman Daher   1:13.753s  + 0.697s
9 Hancock  Mikko Suhonen   1:14.128s  + 1.072s
10 Hancock  Stas Prost   1:14.271s  + 1.215s
11 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:14.315s  + 1.259s
12 Hancock  Tomek Kiełpiński   1:14.326s  + 1.270s
13 Michelini  Toygun Senler6   1:14.354s  + 1.298s
14 Hancock  Victor Chernyshev   1:14.464s  + 1.408s
15 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:14.476s  + 1.420s
16 Hancock  Max Watson   1:14.681s  + 1.625s
17 Michelini  Nikolay Ivanov   1:14.684s  + 1.628s
18 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:14.695s  + 1.639s
19 Hancock  Alexander Lazarenko   1:14.703s  + 1.647s
20 Hancock  Leandro Sereno6   1:14.741s  + 1.685s
21 Hancock  Martynas Atkočius   1:14.768s  + 1.712s
22 Hancock  Roland Postle   1:14.774s  + 1.718s
23 Hancock  Roman Turkin   1:14.789s  + 1.733s
24 Dunnolop  Michail Ivanov   1:14.934s  + 1.878s
25 Hancock  Maria Maksimenkova   1:14.940s  + 1.884s
26 Hancock  Radek Sus   1:15.072s  + 2.016s
27 Hancock  Alex Tkachenko   1:15.504s  + 2.448s
28 Hancock  Sam Brierley   1:15.602s  + 2.546s
29 Contimental  David Rolleston   1:15.651s  + 2.595s
30 Hancock  Stanislav Makarov   1:15.681s  + 2.625s
31 Avonn  Pedro Nazaré   1:16.001s  + 2.945s
32 Contimental  Ian Lynch   1:16.011s  + 2.955s
33 Badyear  Guy Smets   1:16.135s  + 3.079s
34 Avonn  Apostolis Goutzos   1:16.265s  + 3.209s
35 Avonn  Pavel Valentin   1:17.339s  + 4.283s
36 Avonn  Pat Cote   1:17.344s  + 4.288s
37 Pipirelli  Alexander Ilyin   1:17.550s  + 4.494s
38 Pipirelli  Marco Triulzi   1:17.849s  + 4.793s
39 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:17.919s  + 4.863s
40 Pipirelli  Gino Zernani   1:19.372s  + 6.316s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Frederico Neves   1:13.405s  + 0.000s
2 Michelini  João Monteiro1   1:13.738s  + 0.333s
3 Hancock  Vsevolod Demydov2   1:14.009s  + 0.604s
4 Michelini  Christos Bobolis   1:14.050s  + 0.645s
5 Hancock  Victor Chernyshev   1:14.403s  + 0.998s
6 Hancock  Ayman Daher   1:14.528s  + 1.123s
7 Hancock  Mikko Suhonen   1:14.589s  + 1.184s
8 Hancock  Stas Prost   1:14.598s  + 1.193s
9 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:14.716s  + 1.311s
10 Hancock  Florencia Caro   1:14.726s  + 1.321s
11 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:14.761s  + 1.356s
12 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:14.975s  + 1.570s
13 Michelini  Rimantas Sagatas2   1:15.031s  + 1.626s
14 Michelini  Toygun Senler6   1:15.071s  + 1.666s
15 Dunnolop  Michail Ivanov   1:15.109s  + 1.704s
16 Michelini  Nikolay Ivanov   1:15.136s  + 1.731s
17 Hancock  Roland Postle   1:15.149s  + 1.744s
18 Hancock  Tomek Kiełpiński   1:15.351s  + 1.946s
19 Hancock  Leandro Sereno6   1:15.499s  + 2.094s
20 Hancock  Max Watson   1:15.601s  + 2.196s
21 Hancock  Alexander Lazarenko   1:15.658s  + 2.253s
22 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:15.759s  + 2.354s
23 Hancock  Stanislav Makarov   1:15.762s  + 2.357s
24 Hancock  Sam Brierley   1:15.876s  + 2.471s
25 Hancock  Roman Turkin   1:16.013s  + 2.608s
26 Hancock  Alex Tkachenko   1:16.221s  + 2.816s
27 Hancock  Maria Maksimenkova   1:16.377s  + 2.972s
28 Hancock  Martynas Atkočius   1:16.425s  + 3.020s
29 Hancock  Radek Sus   1:16.639s  + 3.234s
30 Contimental  David Rolleston   1:16.675s  + 3.270s
31 Contimental  Ian Lynch   1:16.739s  + 3.334s
32 Badyear  Guy Smets   1:16.853s  + 3.448s
33 Avonn  Apostolis Goutzos   1:16.881s  + 3.476s
34 Avonn  Pedro Nazaré   1:17.069s  + 3.664s
35 Pipirelli  Marco Triulzi   1:17.962s  + 4.557s
36 Avonn  Pavel Valentin   1:18.642s  + 5.237s
37 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:18.648s  + 5.243s
38 Avonn  Pat Cote   1:18.852s  + 5.447s
39 Pipirelli  Alexander Ilyin   1:19.077s  + 5.672s
40 Pipirelli  Gino Zernani   1:20.615s  + 7.210s