Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 45 | Perlumbaan: 9)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Stefan Gommans   1:09.099s  + 0.000s
2 Hancock  Florencia Caro   1:09.212s  + 0.113s
3 Hancock  Leandro Sereno6   1:09.301s  + 0.202s
4 Hancock  Roland Postle1   1:09.565s  + 0.466s
5 Hancock  Christos Toygun Bobolis   1:09.629s  + 0.530s
6 Hancock  Michal Szopinski   1:09.900s  + 0.801s
7 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:09.967s  + 0.868s
8 Hancock  Toni Söyrinki   1:10.056s  + 0.957s
9 Michelini  Alexander Kunze   1:10.065s  + 0.966s
10 Hancock  João Monteiro2   1:10.097s  + 0.998s
11 Dunnolop  Justinas Smyšliajevas4   1:10.183s  + 1.084s
12 Hancock  Shoaib Mohamed   1:10.566s  + 1.467s
13 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:10.660s  + 1.561s
14 Hancock  Ivan Kudreshov   1:10.739s  + 1.640s
15 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:10.833s  + 1.734s
16 Dunnolop  Timo Sydänmetsä   1:10.951s  + 1.852s
17 Contimental  José Abi Jaudi   1:10.986s  + 1.887s
18 Dunnolop  Frederico Neves1   1:11.058s  + 1.959s
19 Contimental  Damian Zglinicki   1:11.101s  + 2.002s
20 Contimental  Sergey Sergeev   1:11.157s  + 2.058s
21 Badyear  Pedro Nazaré   1:11.189s  + 2.090s
22 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:11.191s  + 2.092s
23 Badyear  Nafornita Adrian   1:11.247s  + 2.148s
24 Dunnolop  Tomek Kiełpiński   1:11.281s  + 2.182s
25 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:11.290s  + 2.191s
26 Badyear  Aris Tsipras   1:11.322s  + 2.223s
27 Contimental  Maja Soren   1:11.339s  + 2.240s
28 Dunnolop  Tomas Červinskis   1:11.716s  + 2.617s
29 Badyear  Alexey Manukalov   1:11.739s  + 2.640s
30 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:11.747s  + 2.648s
31 Badyear  Ionut Surugiu   1:11.783s  + 2.684s
32 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:11.907s  + 2.808s
33 Contimental  Donatas Paplauskas   1:12.160s  + 3.061s
34 Contimental  Barry Gregorick   1:12.231s  + 3.132s
35 Badyear  Ilya Vilkov   1:12.359s  + 3.260s
36 Pipirelli  Paul Shirnin   1:12.883s  + 3.784s
37 Pipirelli  Paweł Zaburski   1:13.473s  + 4.374s
38 Pipirelli  Mindaugas Sarocka   1:13.939s  + 4.840s
39 Pipirelli  Roman Lizogub   1:18.729s  + 9.630s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Stefan Gommans   1:09.569s  + 0.000s
2 Hancock  Leandro Sereno6   1:09.666s  + 0.097s
3 Michelini  Alexander Kunze   1:09.775s  + 0.206s
4 Hancock  Florencia Caro   1:09.899s  + 0.330s
5 Hancock  João Monteiro2   1:09.965s  + 0.396s
6 Hancock  Roland Postle1   1:10.361s  + 0.792s
7 Hancock  Ivan Kudreshov   1:10.688s  + 1.119s
8 Hancock  Michal Szopinski   1:10.733s  + 1.164s
9 Dunnolop  Justinas Smyšliajevas4   1:10.786s  + 1.217s
10 Hancock  Christos Toygun Bobolis   1:10.954s  + 1.385s
11 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:10.987s  + 1.418s
12 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:11.065s  + 1.496s
13 Hancock  Shoaib Mohamed   1:11.369s  + 1.800s
14 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:11.396s  + 1.827s
15 Hancock  Toni Söyrinki   1:11.400s  + 1.831s
16 Dunnolop  Frederico Neves1   1:11.541s  + 1.972s
17 Contimental  Damian Zglinicki   1:11.636s  + 2.067s
18 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:11.692s  + 2.123s
19 Dunnolop  Tomas Červinskis   1:11.712s  + 2.143s
20 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:11.750s  + 2.181s
21 Contimental  José Abi Jaudi   1:11.860s  + 2.291s
22 Badyear  Aris Tsipras   1:11.868s  + 2.299s
23 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:11.920s  + 2.351s
24 Contimental  Barry Gregorick   1:11.934s  + 2.365s
25 Dunnolop  Tomek Kiełpiński   1:12.079s  + 2.510s
26 Badyear  Ionut Surugiu   1:12.246s  + 2.677s
27 Contimental  Sergey Sergeev   1:12.257s  + 2.688s
28 Contimental  Donatas Paplauskas   1:12.265s  + 2.696s
29 Dunnolop  Timo Sydänmetsä   1:12.298s  + 2.729s
30 Badyear  Pedro Nazaré   1:12.450s  + 2.881s
31 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:12.451s  + 2.882s
32 Contimental  Maja Soren   1:12.513s  + 2.944s
33 Badyear  Alexey Manukalov   1:12.575s  + 3.006s
34 Badyear  Nafornita Adrian   1:12.588s  + 3.019s
35 Badyear  Ilya Vilkov   1:12.771s  + 3.202s
36 Pipirelli  Paul Shirnin   1:13.559s  + 3.990s
37 Pipirelli  Mindaugas Sarocka   1:14.116s  + 4.547s
38 Pipirelli  Paweł Zaburski   1:14.207s  + 4.638s
39 Pipirelli  Roman Lizogub   1:21.368s  + 11.799s