Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 46 | Perlumbaan: 17)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Dunnolop  Frederico Neves1   1:36.231s  + 0.000s
2 Michelini  Roland Postle2   1:36.376s  + 0.145s
3 Michelini  Leandro Sereno6   1:36.397s  + 0.166s
4 Michelini  Christos Bobolis   1:36.427s  + 0.196s
5 Michelini  Toni Söyrinki   1:36.663s  + 0.432s
6 Hancock  Alexander Kunze   1:36.768s  + 0.537s
7 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:36.962s  + 0.731s
8 Hancock  Daniel Comalada   1:37.060s  + 0.829s
9 Michelini  Florencia Caro   1:37.167s  + 0.936s
10 Michelini  Kiran Patel   1:37.191s  + 0.960s
11 Dunnolop  Alexey Domarev   1:37.210s  + 0.979s
12 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:37.286s  + 1.055s
13 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:37.514s  + 1.283s
14 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:37.598s  + 1.367s
15 Hancock  Sergey Sergeev   1:37.656s  + 1.425s
16 Contimental  Devashis Tamhane   1:37.682s  + 1.451s
17 Yokomama  Maja Soren   1:37.695s  + 1.464s
18 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:37.719s  + 1.488s
19 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:37.946s  + 1.715s
20 Badyear  Sujay Warrier   1:37.995s  + 1.764s
21 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:38.037s  + 1.806s
22 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:38.118s  + 1.887s
23 Contimental  Damian Zglinicki   1:38.137s  + 1.906s
24 Badyear  Joao Barbosa   1:38.271s  + 2.040s
25 Badyear  Theo Panag   1:38.311s  + 2.080s
26 Badyear  Mihail Morozov   1:38.345s  + 2.114s
27 Badyear  Ilya Vilkov   1:38.481s  + 2.250s
28 Contimental  Junior Almeida   1:38.519s  + 2.288s
29 Badyear  Ralph Meessen   1:38.828s  + 2.597s
30 Pipirelli  Aris Tsipras   1:38.838s  + 2.607s
31 Badyear  Andrei Vatra   1:38.869s  + 2.638s
32 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:39.092s  + 2.861s
33 Hancock  Stefan Gommans   1:39.218s  + 2.987s
34 Badyear  Pedro Nazaré   1:39.239s  + 3.008s
35 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:39.280s  + 3.049s
36 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:39.582s  + 3.351s
37 Pipirelli  Michal Szopinski   1:40.043s  + 3.812s
38 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:41.139s  + 4.908s
39 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:41.208s  + 4.977s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Alexander Kunze   1:36.888s  + 0.000s
2 Michelini  Leandro Sereno6   1:36.976s  + 0.088s
3 Michelini  Roland Postle2   1:37.115s  + 0.227s
4 Michelini  Kiran Patel   1:37.454s  + 0.566s
5 Dunnolop  Frederico Neves1   1:37.743s  + 0.855s
6 Michelini  Toni Söyrinki   1:37.748s  + 0.860s
7 Hancock  Daniel Comalada   1:37.985s  + 1.097s
8 Michelini  Christos Bobolis   1:38.017s  + 1.129s
9 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:38.288s  + 1.400s
10 Dunnolop  Alexey Domarev   1:38.321s  + 1.433s
11 Badyear  Theo Panag   1:38.335s  + 1.447s
12 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:38.398s  + 1.510s
13 Michelini  Florencia Caro   1:38.450s  + 1.562s
14 Badyear  Sujay Warrier   1:38.530s  + 1.642s
15 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:38.750s  + 1.862s
16 Badyear  Ilya Vilkov   1:38.910s  + 2.022s
17 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:38.945s  + 2.057s
18 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:39.011s  + 2.123s
19 Badyear  Joao Barbosa   1:39.097s  + 2.209s
20 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:39.148s  + 2.260s
21 Yokomama  Maja Soren   1:39.182s  + 2.294s
22 Hancock  Sergey Sergeev   1:39.335s  + 2.447s
23 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:39.344s  + 2.456s
24 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:39.436s  + 2.548s
25 Contimental  Devashis Tamhane   1:39.496s  + 2.608s
26 Badyear  Mihail Morozov   1:39.533s  + 2.645s
27 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:39.746s  + 2.858s
28 Contimental  Damian Zglinicki   1:39.825s  + 2.937s
29 Badyear  Pedro Nazaré   1:39.962s  + 3.074s
30 Badyear  Andrei Vatra   1:40.018s  + 3.130s
31 Hancock  Stefan Gommans   1:40.432s  + 3.544s
32 Contimental  Junior Almeida   1:40.445s  + 3.557s
33 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:40.902s  + 4.014s
34 Badyear  Ralph Meessen   1:40.924s  + 4.036s
35 Pipirelli  Aris Tsipras   1:41.310s  + 4.422s
36 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:41.345s  + 4.457s
37 Pipirelli  Michal Szopinski   1:42.140s  + 5.252s
38 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:43.837s  + 6.949s
39 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:44.698s  + 7.810s