Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 46 | Perlumbaan: 5)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Leandro Sereno6   58.521s  + 0.000s
2 Michelini  João Monteiro2   58.812s  + 0.291s
3 Hancock  Daniel Comalada   59.323s  + 0.802s
4 Michelini  Florencia Caro   1:00.008s  + 1.487s
5 Michelini  Toni Söyrinki   1:00.141s  + 1.620s
6 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:00.244s  + 1.723s
7 Yokomama  Maja Soren   1:00.376s  + 1.855s
8 Dunnolop  Frederico Neves1   1:00.421s  + 1.900s
9 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:00.428s  + 1.907s
10 Michelini  Christos Bobolis   1:00.504s  + 1.983s
11 Michelini  Roland Postle2   1:00.552s  + 2.031s
12 Hancock  Sergey Sergeev   1:00.621s  + 2.100s
13 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:00.756s  + 2.235s
14 Contimental  Devashis Tamhane   1:00.851s  + 2.330s
15 Michelini  Kiran Patel   1:00.875s  + 2.354s
16 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:01.029s  + 2.508s
17 Badyear  Andrei Vatra   1:01.103s  + 2.582s
18 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:01.214s  + 2.693s
19 Badyear  Ralph Meessen   1:01.306s  + 2.785s
20 Badyear  Theo Panag   1:01.397s  + 2.876s
21 Hancock  Alexander Kunze   1:01.401s  + 2.880s
22 Badyear  Ilya Vilkov   1:01.517s  + 2.996s
23 Badyear  Sujay Warrier   1:01.766s  + 3.245s
24 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:01.888s  + 3.367s
25 Badyear  Joao Barbosa   1:02.089s  + 3.568s
26 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:02.094s  + 3.573s
27 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:02.115s  + 3.594s
28 Dunnolop  Alexey Domarev   1:02.204s  + 3.683s
29 Badyear  Pedro Nazaré   1:02.248s  + 3.727s
30 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:02.307s  + 3.786s
31 Hancock  Stefan Gommans   1:02.310s  + 3.789s
32 Badyear  Mihail Morozov   1:02.428s  + 3.907s
33 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:02.594s  + 4.073s
34 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:03.193s  + 4.672s
35 Contimental  Junior Almeida   1:03.194s  + 4.673s
36 Pipirelli  Michal Szopinski   1:03.269s  + 4.748s
37 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:03.284s  + 4.763s
38 Contimental  Damian Zglinicki   1:03.464s  + 4.943s
39 Pipirelli  Aris Tsipras   1:03.635s  + 5.114s
40 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:03.689s  + 5.168s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  João Monteiro2   59.889s  + 0.000s
2 Michelini  Roland Postle2   1:00.504s  + 0.615s
3 Michelini  Toni Söyrinki   1:00.793s  + 0.904s
4 Michelini  Leandro Sereno6   1:01.004s  + 1.115s
5 Michelini  Christos Bobolis   1:01.108s  + 1.219s
6 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:01.184s  + 1.295s
7 Michelini  Florencia Caro   1:01.644s  + 1.755s
8 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:01.803s  + 1.914s
9 Hancock  Alexander Kunze   1:01.829s  + 1.940s
10 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:01.901s  + 2.012s
11 Contimental  Devashis Tamhane   1:01.945s  + 2.056s
12 Dunnolop  Frederico Neves1   1:01.955s  + 2.066s
13 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:02.040s  + 2.151s
14 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:02.043s  + 2.154s
15 Yokomama  Maja Soren   1:02.054s  + 2.165s
16 Badyear  Ralph Meessen   1:02.100s  + 2.211s
17 Badyear  Ilya Vilkov   1:02.215s  + 2.326s
18 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:02.238s  + 2.349s
19 Hancock  Daniel Comalada   1:02.249s  + 2.360s
20 Badyear  Sujay Warrier   1:02.448s  + 2.559s
21 Michelini  Kiran Patel   1:02.505s  + 2.616s
22 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:02.514s  + 2.625s
23 Badyear  Joao Barbosa   1:02.598s  + 2.709s
24 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:02.622s  + 2.733s
25 Dunnolop  Alexey Domarev   1:02.665s  + 2.776s
26 Hancock  Stefan Gommans   1:02.872s  + 2.983s
27 Badyear  Mihail Morozov   1:02.986s  + 3.097s
28 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:03.017s  + 3.128s
29 Contimental  Damian Zglinicki   1:03.203s  + 3.314s
30 Badyear  Theo Panag   1:03.247s  + 3.358s
31 Badyear  Andrei Vatra   1:03.294s  + 3.405s
32 Hancock  Sergey Sergeev   1:03.365s  + 3.476s
33 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:03.622s  + 3.733s
34 Badyear  Pedro Nazaré   1:03.646s  + 3.757s
35 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:03.679s  + 3.790s
36 Pipirelli  Michal Szopinski   1:04.955s  + 5.066s
37 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:05.162s  + 5.273s
38 Contimental  Junior Almeida   1:05.264s  + 5.375s
39 Pipirelli  Aris Tsipras   1:05.364s  + 5.475s
40 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:05.538s  + 5.649s