Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 47 | Perlumbaan: 12)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Christos Bobolis   1:33.846s  + 0.000s
2 Michelini  Leandro Sereno6   1:34.213s  + 0.367s
3 Michelini  Mario Lorenz   1:34.517s  + 0.671s
4 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:34.611s  + 0.765s
5 Michelini  Roland Postle3   1:34.842s  + 0.996s
6 Michelini  Zdenek Hladik3   1:34.869s  + 1.023s
7 Contimental  Devashis Tamhane   1:34.907s  + 1.061s
8 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:34.933s  + 1.087s
9 Dunnolop  Florencia Caro   1:34.990s  + 1.144s
10 Hancock  Kiran Patel   1:35.081s  + 1.235s
11 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:35.218s  + 1.372s
12 Michelini  Jan Pavlicek   1:35.267s  + 1.421s
13 Contimental  Andrian Naidenov   1:35.286s  + 1.440s
14 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:35.290s  + 1.444s
15 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:35.357s  + 1.511s
16 Michelini  Ilya Vilkov   1:35.493s  + 1.647s
17 Dunnolop  Frederico Neves1   1:35.510s  + 1.664s
18 Badyear  Joao Barbosa   1:35.536s  + 1.690s
19 Contimental  Junior Almeida   1:35.544s  + 1.698s
20 Michelini  Apostolis Goutzos   1:35.550s  + 1.704s
21 Contimental  Daniel Nikolov   1:35.563s  + 1.717s
22 Badyear  Mihail Morozov   1:35.643s  + 1.797s
23 Hancock  Daniel Comalada   1:35.696s  + 1.850s
24 Hancock  Stefan Wenke   1:35.788s  + 1.942s
25 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:35.944s  + 2.098s
26 Badyear  Aleksej Sutkin   1:35.962s  + 2.116s
27 Badyear  Philipp Oiseau   1:36.035s  + 2.189s
28 Contimental  Alexander Kunze   1:36.082s  + 2.236s
29 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:36.100s  + 2.254s
30 Badyear  Pedro Nazaré   1:36.120s  + 2.274s
31 Hancock  Sujay Warrier   1:36.177s  + 2.331s
32 Contimental  Vladimir Danilin   1:36.234s  + 2.388s
33 Dunnolop  Shersh Khandelwal   1:36.537s  + 2.691s
34 Contimental  Serguei Baranovski   1:36.554s  + 2.708s
35 Dunnolop  Jarek Rychlicki   1:36.704s  + 2.858s
36 Pipirelli  Gediminas Sarocka   1:36.834s  + 2.988s
37 Pipirelli  Choves Correa   1:38.015s  + 4.169s
38 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:38.141s  + 4.295s
39 Pipirelli  Theo Panag   1:38.464s  + 4.618s
40 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:42.165s  + 8.319s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:50.038s  + 0.000s
2 Michelini  Christos Bobolis   1:50.111s  + 0.073s
3 Badyear  Philipp Oiseau   1:50.256s  + 0.218s
4 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:50.274s  + 0.236s
5 Badyear  Joao Barbosa   1:50.328s  + 0.290s
6 Michelini  Leandro Sereno6   1:50.482s  + 0.444s
7 Michelini  Jan Pavlicek   1:50.563s  + 0.525s
8 Michelini  Zdenek Hladik3   1:50.563s  + 0.525s
9 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:50.582s  + 0.544s
10 Badyear  Mihail Morozov   1:50.726s  + 0.688s
11 Michelini  Roland Postle3   1:50.823s  + 0.785s
12 Badyear  Pedro Nazaré   1:50.892s  + 0.854s
13 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:50.941s  + 0.903s
14 Badyear  Aleksej Sutkin   1:50.952s  + 0.914s
15 Dunnolop  Frederico Neves1   1:50.999s  + 0.961s
16 Michelini  Apostolis Goutzos   1:51.304s  + 1.266s
17 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:51.704s  + 1.666s
18 Contimental  Devashis Tamhane   1:51.945s  + 1.907s
19 Michelini  Ilya Vilkov   1:51.949s  + 1.911s
20 Michelini  Mario Lorenz   1:51.950s  + 1.912s
21 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:52.003s  + 1.965s
22 Dunnolop  Florencia Caro   1:52.064s  + 2.026s
23 Contimental  Daniel Nikolov   1:52.137s  + 2.099s
24 Contimental  Serguei Baranovski   1:52.147s  + 2.109s
25 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:52.149s  + 2.111s
26 Dunnolop  Jarek Rychlicki   1:52.302s  + 2.264s
27 Dunnolop  Shersh Khandelwal   1:52.628s  + 2.590s
28 Contimental  Alexander Kunze   1:52.656s  + 2.618s
29 Hancock  Daniel Comalada   1:52.672s  + 2.634s
30 Contimental  Vladimir Danilin   1:52.737s  + 2.699s
31 Contimental  Andrian Naidenov   1:52.994s  + 2.956s
32 Hancock  Kiran Patel   1:53.137s  + 3.099s
33 Contimental  Junior Almeida   1:53.321s  + 3.283s
34 Hancock  Stefan Wenke   1:53.482s  + 3.444s
35 Pipirelli  Choves Correa   1:53.518s  + 3.480s
36 Pipirelli  Theo Panag   1:53.748s  + 3.710s
37 Hancock  Sujay Warrier   1:53.780s  + 3.742s
38 Pipirelli  Gediminas Sarocka   1:54.148s  + 4.110s
39 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:54.577s  + 4.539s
40 Dunnolop  Andreas Weilemann   2:23.033s  + 32.995s