Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 47 | Perlumbaan: 4)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Daniel Comalada   1:13.631s  + 0.000s
2 Michelini  Leandro Sereno6   1:13.740s  + 0.109s
3 Hancock  Sujay Warrier   1:13.843s  + 0.212s
4 Michelini  Roland Postle3   1:14.189s  + 0.558s
5 Hancock  Kiran Patel   1:14.235s  + 0.604s
6 Hancock  Stefan Wenke   1:14.440s  + 0.809s
7 Michelini  Christos Bobolis   1:14.554s  + 0.923s
8 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:14.586s  + 0.955s
9 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:14.796s  + 1.165s
10 Michelini  Zdenek Hladik3   1:14.975s  + 1.344s
11 Michelini  Ilya Vilkov   1:15.057s  + 1.426s
12 Dunnolop  Florencia Caro   1:15.070s  + 1.439s
13 Dunnolop  Frederico Neves1   1:15.112s  + 1.481s
14 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:15.165s  + 1.534s
15 Michelini  Jan Pavlicek   1:15.174s  + 1.543s
16 Michelini  Mario Lorenz   1:15.602s  + 1.971s
17 Michelini  Apostolis Goutzos   1:15.603s  + 1.972s
18 Dunnolop  Jarek Rychlicki   1:15.646s  + 2.015s
19 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:15.810s  + 2.179s
20 Badyear  Aleksej Sutkin   1:15.955s  + 2.324s
21 Contimental  Devashis Tamhane   1:15.996s  + 2.365s
22 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:16.130s  + 2.499s
23 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:16.177s  + 2.546s
24 Contimental  Junior Almeida   1:16.219s  + 2.588s
25 Contimental  Daniel Nikolov   1:16.276s  + 2.645s
26 Contimental  Alexander Kunze   1:16.310s  + 2.679s
27 Badyear  Pedro Nazaré   1:16.396s  + 2.765s
28 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:16.399s  + 2.768s
29 Badyear  Joao Barbosa   1:16.521s  + 2.890s
30 Badyear  Mihail Morozov   1:16.679s  + 3.048s
31 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:16.902s  + 3.271s
32 Contimental  Vladimir Danilin   1:16.934s  + 3.303s
33 Badyear  Philipp Oiseau   1:17.012s  + 3.381s
34 Contimental  Andrian Naidenov   1:17.140s  + 3.509s
35 Contimental  Serguei Baranovski   1:17.296s  + 3.665s
36 Dunnolop  Shersh Khandelwal   1:17.445s  + 3.814s
37 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:17.875s  + 4.244s
38 Pipirelli  Gediminas Sarocka   1:18.200s  + 4.569s
39 Pipirelli  Choves Correa   1:18.783s  + 5.152s
40 Pipirelli  Theo Panag   1:18.798s  + 5.167s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Daniel Comalada   1:14.108s  + 0.000s
2 Hancock  Kiran Patel   1:14.799s  + 0.691s
3 Hancock  Sujay Warrier   1:14.992s  + 0.884s
4 Hancock  Stefan Wenke   1:15.224s  + 1.116s
5 Michelini  Leandro Sereno6   1:15.275s  + 1.167s
6 Dunnolop  Frederico Neves1   1:15.286s  + 1.178s
7 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:15.328s  + 1.220s
8 Michelini  Zdenek Hladik3   1:15.380s  + 1.272s
9 Michelini  Christos Bobolis   1:15.489s  + 1.381s
10 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:15.550s  + 1.442s
11 Michelini  Jan Pavlicek   1:15.605s  + 1.497s
12 Michelini  Apostolis Goutzos   1:15.802s  + 1.694s
13 Michelini  Ilya Vilkov   1:15.825s  + 1.717s
14 Michelini  Roland Postle3   1:15.888s  + 1.780s
15 Dunnolop  Florencia Caro   1:15.967s  + 1.859s
16 Michelini  Mario Lorenz   1:16.022s  + 1.914s
17 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:16.039s  + 1.931s
18 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:16.085s  + 1.977s
19 Dunnolop  Sergey Sergeev   1:16.312s  + 2.204s
20 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:16.638s  + 2.530s
21 Dunnolop  Andreas Weilemann   1:16.656s  + 2.548s
22 Contimental  Daniel Nikolov   1:17.078s  + 2.970s
23 Badyear  Pedro Nazaré   1:17.180s  + 3.072s
24 Contimental  Vladimir Danilin   1:17.325s  + 3.217s
25 Badyear  Joao Barbosa   1:17.348s  + 3.240s
26 Badyear  Aleksej Sutkin   1:17.374s  + 3.266s
27 Dunnolop  Jarek Rychlicki   1:17.479s  + 3.371s
28 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:17.586s  + 3.478s
29 Contimental  Devashis Tamhane   1:17.673s  + 3.565s
30 Badyear  Mihail Morozov   1:17.741s  + 3.633s
31 Contimental  Alexander Kunze   1:17.908s  + 3.800s
32 Dunnolop  Shersh Khandelwal   1:17.950s  + 3.842s
33 Contimental  Serguei Baranovski   1:18.064s  + 3.956s
34 Contimental  Junior Almeida   1:18.075s  + 3.967s
35 Contimental  Andrian Naidenov   1:18.094s  + 3.986s
36 Badyear  Philipp Oiseau   1:18.800s  + 4.692s
37 Pipirelli  Gediminas Sarocka   1:18.957s  + 4.849s
38 Pipirelli  Theo Panag   1:19.025s  + 4.917s
39 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:19.406s  + 5.298s
40 Pipirelli  Choves Correa   1:20.061s  + 5.953s