Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 48 | Perlumbaan: 13)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Christos Bobolis   1:47.639s  + 0.000s
2 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:48.060s  + 0.421s
3 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:48.448s  + 0.809s
4 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:48.521s  + 0.882s
5 Bridgerock  Roland Postle3   1:48.622s  + 0.983s
6 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:48.848s  + 1.209s
7 Michelini  Jan Pavlicek   1:48.880s  + 1.241s
8 Bridgerock  Paulo Pinto   1:48.938s  + 1.299s
9 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:49.175s  + 1.536s
10 Dunnolop  Frederico Neves1   1:49.417s  + 1.778s
11 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:49.598s  + 1.959s
12 Badyear  Joao Barbosa   1:49.705s  + 2.066s
13 Badyear  Andrian Naidenov   1:49.822s  + 2.183s
14 Bridgerock  Eric Bolder   1:49.923s  + 2.284s
15 Badyear  Krasimir Nanchev   1:49.978s  + 2.339s
16 Badyear  Pedro Nazaré   1:50.124s  + 2.485s
17 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:50.221s  + 2.582s
18 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:50.242s  + 2.603s
19 Michelini  José Abi Jaudi   1:50.376s  + 2.737s
20 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:50.378s  + 2.739s
21 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:50.436s  + 2.797s
22 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:50.514s  + 2.875s
23 Contimental  Mario Lorenz   1:50.567s  + 2.928s
24 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:50.629s  + 2.990s
25 Contimental  Daniel Nikolov   1:50.653s  + 3.014s
26 Michelini  Zoltan Kormos   1:50.697s  + 3.058s
27 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:50.979s  + 3.340s
28 Michelini  Andre Cherkasoff   1:51.030s  + 3.391s
29 Yokomama  Róbert László   1:51.037s  + 3.398s
30 Dunnolop  Kiran Patel   1:51.255s  + 3.616s
31 Contimental  Mihail Morozov   1:51.323s  + 3.684s
32 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:51.439s  + 3.800s
33 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:51.605s  + 3.966s
34 Contimental  Stanislav Frolov   1:51.614s  + 3.975s
35 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:51.996s  + 4.357s
36 Contimental  Stefan Wenke   1:52.371s  + 4.732s
37 Hancock  Istrate Mihaita   1:52.440s  + 4.801s
38 Pipirelli  Daniel Comalada   1:52.443s  + 4.804s
39 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:52.732s  + 5.093s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   2:02.216s  + 14.577s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Roland Postle3   1:49.001s  + 0.000s
2 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:49.107s  + 0.106s
3 Bridgerock  Christos Bobolis   1:49.471s  + 0.470s
4 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:49.690s  + 0.689s
5 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:50.236s  + 1.235s
6 Bridgerock  Paulo Pinto   1:50.297s  + 1.296s
7 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:50.517s  + 1.516s
8 Michelini  Jan Pavlicek   1:50.643s  + 1.642s
9 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:50.780s  + 1.779s
10 Badyear  Krasimir Nanchev   1:50.921s  + 1.920s
11 Badyear  Joao Barbosa   1:50.949s  + 1.948s
12 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:51.080s  + 2.079s
13 Dunnolop  Frederico Neves1   1:51.528s  + 2.527s
14 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:51.573s  + 2.572s
15 Yokomama  Róbert László   1:51.607s  + 2.606s
16 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:51.698s  + 2.697s
17 Michelini  José Abi Jaudi   1:51.726s  + 2.725s
18 Badyear  Andrian Naidenov   1:51.753s  + 2.752s
19 Contimental  Mario Lorenz   1:51.795s  + 2.794s
20 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:51.841s  + 2.840s
21 Contimental  Daniel Nikolov   1:51.904s  + 2.903s
22 Bridgerock  Eric Bolder   1:51.915s  + 2.914s
23 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:51.931s  + 2.930s
24 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:51.966s  + 2.965s
25 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:52.136s  + 3.135s
26 Michelini  Andre Cherkasoff   1:52.289s  + 3.288s
27 Michelini  Zoltan Kormos   1:52.327s  + 3.326s
28 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:52.358s  + 3.357s
29 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:52.499s  + 3.498s
30 Badyear  Pedro Nazaré   1:52.532s  + 3.531s
31 Contimental  Mihail Morozov   1:52.545s  + 3.544s
32 Contimental  Stanislav Frolov   1:53.243s  + 4.242s
33 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:53.480s  + 4.479s
34 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:53.593s  + 4.592s
35 Contimental  Stefan Wenke   1:53.817s  + 4.816s
36 Pipirelli  Daniel Comalada   1:54.027s  + 5.026s
37 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:54.056s  + 5.055s
38 Hancock  Istrate Mihaita   1:54.625s  + 5.624s
39 Pipirelli  Ilya Vilkov   2:05.902s  + 16.901s
40 Dunnolop  Kiran Patel   4:00.000s  + 2:10.999s