Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 48 | Perlumbaan: 7)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Nikolay Borzenkov   1:15.309s  + 0.000s
2 Michelini  Jan Pavlicek   1:15.776s  + 0.467s
3 Michelini  José Abi Jaudi   1:16.092s  + 0.783s
4 Bridgerock  Christos Bobolis   1:16.105s  + 0.796s
5 Hancock  Istrate Mihaita   1:16.134s  + 0.825s
6 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:16.261s  + 0.952s
7 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:16.264s  + 0.955s
8 Dunnolop  Frederico Neves1   1:16.324s  + 1.015s
9 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:16.363s  + 1.054s
10 Bridgerock  Eric Bolder   1:16.391s  + 1.082s
11 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:16.417s  + 1.108s
12 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:16.597s  + 1.288s
13 Badyear  Joao Barbosa   1:16.662s  + 1.353s
14 Badyear  Andrian Naidenov   1:16.829s  + 1.520s
15 Bridgerock  Roland Postle3   1:16.857s  + 1.548s
16 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:16.888s  + 1.579s
17 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:16.909s  + 1.600s
18 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:16.941s  + 1.632s
19 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:16.941s  + 1.632s
20 Bridgerock  Paulo Pinto   1:16.955s  + 1.646s
21 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:17.013s  + 1.704s
22 Michelini  Zoltan Kormos   1:17.021s  + 1.712s
23 Michelini  Andre Cherkasoff   1:17.081s  + 1.772s
24 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:17.096s  + 1.787s
25 Contimental  Stefan Wenke   1:17.129s  + 1.820s
26 Badyear  Krasimir Nanchev   1:17.169s  + 1.860s
27 Dunnolop  Kiran Patel   1:17.246s  + 1.937s
28 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:17.262s  + 1.953s
29 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:17.294s  + 1.985s
30 Contimental  Mihail Morozov   1:17.368s  + 2.059s
31 Contimental  Daniel Nikolov   1:17.374s  + 2.065s
32 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:17.434s  + 2.125s
33 Badyear  Pedro Nazaré   1:17.483s  + 2.174s
34 Yokomama  Róbert László   1:17.548s  + 2.239s
35 Contimental  Mario Lorenz   1:17.590s  + 2.281s
36 Contimental  Stanislav Frolov   1:18.261s  + 2.952s
37 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:19.264s  + 3.955s
38 Pipirelli  Daniel Comalada   1:19.789s  + 4.480s
39 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:20.257s  + 4.948s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:24.927s  + 9.618s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Nikolay Borzenkov   1:15.928s  + 0.000s
2 Michelini  Jan Pavlicek   1:16.513s  + 0.585s
3 Dunnolop  Frederico Neves1   1:16.802s  + 0.874s
4 Michelini  José Abi Jaudi   1:17.014s  + 1.086s
5 Hancock  Istrate Mihaita   1:17.187s  + 1.259s
6 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:17.189s  + 1.261s
7 Dunnolop  Kiran Patel   1:17.272s  + 1.344s
8 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:17.302s  + 1.374s
9 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:17.545s  + 1.617s
10 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:17.746s  + 1.818s
11 Bridgerock  Eric Bolder   1:17.749s  + 1.821s
12 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:17.847s  + 1.919s
13 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:17.899s  + 1.971s
14 Bridgerock  Paulo Pinto   1:17.932s  + 2.004s
15 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:17.955s  + 2.027s
16 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:17.971s  + 2.043s
17 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:18.023s  + 2.095s
18 Bridgerock  Christos Bobolis   1:18.033s  + 2.105s
19 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:18.058s  + 2.130s
20 Michelini  Andre Cherkasoff   1:18.129s  + 2.201s
21 Michelini  Zoltan Kormos   1:18.144s  + 2.216s
22 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:18.176s  + 2.248s
23 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:18.273s  + 2.345s
24 Badyear  Andrian Naidenov   1:18.464s  + 2.536s
25 Bridgerock  Roland Postle3   1:18.527s  + 2.599s
26 Contimental  Daniel Nikolov   1:18.541s  + 2.613s
27 Badyear  Joao Barbosa   1:18.583s  + 2.655s
28 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:18.673s  + 2.745s
29 Badyear  Krasimir Nanchev   1:18.745s  + 2.817s
30 Contimental  Mihail Morozov   1:18.793s  + 2.865s
31 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:18.816s  + 2.888s
32 Contimental  Mario Lorenz   1:18.961s  + 3.033s
33 Yokomama  Róbert László   1:19.044s  + 3.116s
34 Badyear  Pedro Nazaré   1:19.077s  + 3.149s
35 Contimental  Stefan Wenke   1:19.089s  + 3.161s
36 Contimental  Stanislav Frolov   1:20.266s  + 4.338s
37 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:20.704s  + 4.776s
38 Pipirelli  Daniel Comalada   1:21.102s  + 5.174s
39 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:21.261s  + 5.333s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:28.086s  + 12.158s