Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 52 | Perlumbaan: 15)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Jukka Sireni   1:43.383s  + 0.000s
2 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:43.516s  + 0.133s
3 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:43.545s  + 0.162s
4 Bridgerock  Roland Postle4   1:43.702s  + 0.319s
5 Hancock  Stanislav Frolov   1:43.857s  + 0.474s
6 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:44.057s  + 0.674s
7 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:44.073s  + 0.690s
8 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:44.088s  + 0.705s
9 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:44.139s  + 0.756s
10 Dunnolop  Mihail Morozov   1:45.099s  + 1.716s
11 Hancock  Dmitry Shevel   1:45.143s  + 1.760s
12 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:45.192s  + 1.809s
13 Contimental  José Abi Jaudi   1:45.223s  + 1.840s
14 Michelini  Mark Webster   1:45.226s  + 1.843s
15 Michelini  Rafal Celejewski   1:45.380s  + 1.997s
16 Contimental  Stanislav Makarov   1:45.389s  + 2.006s
17 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:45.406s  + 2.023s
18 Contimental  Maxim Egorov   1:45.453s  + 2.070s
19 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:45.563s  + 2.180s
20 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:45.583s  + 2.200s
21 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:45.671s  + 2.288s
22 Badyear  Victor Kamennov   1:45.756s  + 2.373s
23 Contimental  Kiril Stoianov   1:45.850s  + 2.467s
24 Contimental  Krasimir Nanchev   1:45.900s  + 2.517s
25 Dunnolop  Stas Prost   1:45.933s  + 2.550s
26 Yokomama  Rushan Ibniev   1:46.268s  + 2.885s
27 Contimental  Andrian Naidenov   1:46.329s  + 2.946s
28 Contimental  Svetlio Nikolov   1:46.393s  + 3.010s
29 Michelini  Nathan Skelly   1:46.588s  + 3.205s
30 Bridgerock  Sándor Bőr   1:46.609s  + 3.226s
31 Bridgerock  Paulo Pinto   1:46.803s  + 3.420s
32 Badyear  Boris Hristov   1:47.210s  + 3.827s
33 Badyear  Marc De Jong   1:47.302s  + 3.919s
34 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:47.498s  + 4.115s
35 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:47.813s  + 4.430s
36 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:48.146s  + 4.763s
37 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:48.326s  + 4.943s
38 Pipirelli  Fran Betancort   1:48.439s  + 5.056s
39 Hancock  Dave Morris   1:49.406s  + 6.023s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Jukka Sireni   1:43.894s  + 0.000s
2 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:44.789s  + 0.895s
3 Hancock  Stanislav Frolov   1:45.521s  + 1.627s
4 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:45.669s  + 1.775s
5 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:45.881s  + 1.987s
6 Bridgerock  Roland Postle4   1:46.193s  + 2.299s
7 Michelini  Mark Webster   1:46.408s  + 2.514s
8 Contimental  José Abi Jaudi   1:46.494s  + 2.600s
9 Contimental  Stanislav Makarov   1:46.507s  + 2.613s
10 Badyear  Victor Kamennov   1:46.535s  + 2.641s
11 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:46.582s  + 2.688s
12 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:46.607s  + 2.713s
13 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:46.624s  + 2.730s
14 Dunnolop  Mihail Morozov   1:46.841s  + 2.947s
15 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:46.905s  + 3.011s
16 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:46.951s  + 3.057s
17 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:47.070s  + 3.176s
18 Contimental  Kiril Stoianov   1:47.100s  + 3.206s
19 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:47.166s  + 3.272s
20 Michelini  Nathan Skelly   1:47.250s  + 3.356s
21 Contimental  Krasimir Nanchev   1:47.256s  + 3.362s
22 Dunnolop  Stas Prost   1:47.456s  + 3.562s
23 Michelini  Rafal Celejewski   1:47.499s  + 3.605s
24 Hancock  Dmitry Shevel   1:47.514s  + 3.620s
25 Bridgerock  Sándor Bőr   1:47.772s  + 3.878s
26 Yokomama  Rushan Ibniev   1:47.822s  + 3.928s
27 Contimental  Maxim Egorov   1:47.838s  + 3.944s
28 Contimental  Svetlio Nikolov   1:47.963s  + 4.069s
29 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:48.070s  + 4.176s
30 Contimental  Andrian Naidenov   1:48.344s  + 4.450s
31 Badyear  Marc De Jong   1:48.937s  + 5.043s
32 Bridgerock  Paulo Pinto   1:48.971s  + 5.077s
33 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:49.303s  + 5.409s
34 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:49.543s  + 5.649s
35 Badyear  Boris Hristov   1:49.671s  + 5.777s
36 Pipirelli  Fran Betancort   1:49.708s  + 5.814s
37 Hancock  Dave Morris   1:49.757s  + 5.863s
38 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:49.796s  + 5.902s
39 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:50.111s  + 6.217s