Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 52 | Perlumbaan: 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:27.996s  + 0.000s
2 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:28.065s  + 0.069s
3 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:28.106s  + 0.110s
4 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:28.176s  + 0.180s
5 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:28.242s  + 0.246s
6 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:28.306s  + 0.310s
7 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:28.435s  + 0.439s
8 Bridgerock  Roland Postle4   1:28.447s  + 0.451s
9 Bridgerock  Paulo Pinto   1:28.455s  + 0.459s
10 Bridgerock  Jukka Sireni   1:28.497s  + 0.501s
11 Michelini  Mark Webster   1:28.651s  + 0.655s
12 Michelini  Rafal Celejewski   1:28.933s  + 0.937s
13 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:28.950s  + 0.954s
14 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:29.014s  + 1.018s
15 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:29.121s  + 1.125s
16 Hancock  Dave Morris   1:29.274s  + 1.278s
17 Bridgerock  Sándor Bőr   1:29.320s  + 1.324s
18 Hancock  Stanislav Frolov   1:29.330s  + 1.334s
19 Dunnolop  Mihail Morozov   1:29.464s  + 1.468s
20 Michelini  Nathan Skelly   1:29.513s  + 1.517s
21 Bridgerock  Raphael Mesquita   1:29.535s  + 1.539s
22 Badyear  Victor Kamennov   1:30.244s  + 2.248s
23 Contimental  Andrian Naidenov   1:30.254s  + 2.258s
24 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:30.353s  + 2.357s
25 Contimental  Stanislav Makarov   1:30.411s  + 2.415s
26 Hancock  Dmitry Shevel   1:30.447s  + 2.451s
27 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:30.520s  + 2.524s
28 Contimental  Kiril Stoianov   1:30.550s  + 2.554s
29 Dunnolop  Stas Prost   1:30.642s  + 2.646s
30 Badyear  Marc De Jong   1:30.657s  + 2.661s
31 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:30.739s  + 2.743s
32 Contimental  José Abi Jaudi   1:30.751s  + 2.755s
33 Contimental  Krasimir Nanchev   1:30.863s  + 2.867s
34 Contimental  Svetlio Nikolov   1:31.266s  + 3.270s
35 Contimental  Maxim Egorov   1:31.397s  + 3.401s
36 Badyear  Boris Hristov   1:31.481s  + 3.485s
37 Yokomama  Rushan Ibniev   1:31.949s  + 3.953s
38 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:32.087s  + 4.091s
39 Pipirelli  Fran Betancort   1:32.143s  + 4.147s
40 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:33.044s  + 5.048s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Roland Postle4   1:29.051s  + 0.000s
2 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:29.121s  + 0.070s
3 Hancock  Stanislav Frolov   1:29.307s  + 0.256s
4 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:29.368s  + 0.317s
5 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:29.518s  + 0.467s
6 Bridgerock  Jukka Sireni   1:29.561s  + 0.510s
7 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:29.670s  + 0.619s
8 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:29.723s  + 0.672s
9 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:29.945s  + 0.894s
10 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:29.979s  + 0.928s
11 Bridgerock  Paulo Pinto   1:29.986s  + 0.935s
12 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:29.994s  + 0.943s
13 Dunnolop  Mihail Morozov   1:30.103s  + 1.052s
14 Michelini  Rafal Celejewski   1:30.198s  + 1.147s
15 Hancock  Dave Morris   1:30.324s  + 1.273s
16 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:30.397s  + 1.346s
17 Bridgerock  Sándor Bőr   1:30.579s  + 1.528s
18 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:30.627s  + 1.576s
19 Michelini  Mark Webster   1:31.024s  + 1.973s
20 Bridgerock  Raphael Mesquita   1:31.287s  + 2.236s
21 Badyear  Victor Kamennov   1:31.297s  + 2.246s
22 Contimental  José Abi Jaudi   1:31.449s  + 2.398s
23 Contimental  Andrian Naidenov   1:31.680s  + 2.629s
24 Contimental  Kiril Stoianov   1:31.735s  + 2.684s
25 Michelini  Nathan Skelly   1:31.861s  + 2.810s
26 Dunnolop  Stas Prost   1:31.892s  + 2.841s
27 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:32.006s  + 2.955s
28 Contimental  Stanislav Makarov   1:32.019s  + 2.968s
29 Hancock  Dmitry Shevel   1:32.024s  + 2.973s
30 Badyear  Marc De Jong   1:32.033s  + 2.982s
31 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:32.102s  + 3.051s
32 Contimental  Svetlio Nikolov   1:32.213s  + 3.162s
33 Contimental  Krasimir Nanchev   1:32.382s  + 3.331s
34 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:32.431s  + 3.380s
35 Contimental  Maxim Egorov   1:32.477s  + 3.426s
36 Pipirelli  Fran Betancort   1:32.967s  + 3.916s
37 Badyear  Boris Hristov   1:33.414s  + 4.363s
38 Yokomama  Rushan Ibniev   1:33.601s  + 4.550s
39 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:33.706s  + 4.655s
40 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:34.300s  + 5.249s