Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 52 | Perlumbaan: 7)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:22.618s  + 0.000s
2 Bridgerock  Jukka Sireni   1:22.738s  + 0.120s
3 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:22.753s  + 0.135s
4 Bridgerock  Roland Postle4   1:22.962s  + 0.344s
5 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:23.159s  + 0.541s
6 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:23.409s  + 0.791s
7 Hancock  Dmitry Shevel   1:23.440s  + 0.822s
8 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:23.456s  + 0.838s
9 Bridgerock  Paulo Pinto   1:23.663s  + 1.045s
10 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:23.681s  + 1.063s
11 Michelini  Rafal Celejewski   1:23.684s  + 1.066s
12 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:23.732s  + 1.114s
13 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:23.783s  + 1.165s
14 Hancock  Stanislav Frolov   1:23.955s  + 1.337s
15 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:24.085s  + 1.467s
16 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:24.181s  + 1.563s
17 Michelini  Mark Webster   1:24.300s  + 1.682s
18 Badyear  Victor Kamennov   1:24.303s  + 1.685s
19 Hancock  Dave Morris   1:24.372s  + 1.754s
20 Bridgerock  Sándor Bőr   1:24.377s  + 1.759s
21 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:24.439s  + 1.821s
22 Dunnolop  Mihail Morozov   1:24.440s  + 1.822s
23 Contimental  Maxim Egorov   1:24.472s  + 1.854s
24 Dunnolop  Stas Prost   1:24.623s  + 2.005s
25 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:24.772s  + 2.154s
26 Michelini  Nathan Skelly   1:24.888s  + 2.270s
27 Contimental  Andrian Naidenov   1:25.076s  + 2.458s
28 Contimental  Stanislav Makarov   1:25.120s  + 2.502s
29 Contimental  José Abi Jaudi   1:25.334s  + 2.716s
30 Badyear  Boris Hristov   1:25.350s  + 2.732s
31 Bridgerock  Raphael Mesquita   1:25.371s  + 2.753s
32 Badyear  Marc De Jong   1:25.701s  + 3.083s
33 Contimental  Krasimir Nanchev   1:25.895s  + 3.277s
34 Contimental  Kiril Stoianov   1:26.063s  + 3.445s
35 Contimental  Svetlio Nikolov   1:26.068s  + 3.450s
36 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:26.401s  + 3.783s
37 Yokomama  Rushan Ibniev   1:26.574s  + 3.956s
38 Pipirelli  Fran Betancort   1:27.536s  + 4.918s
39 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:27.564s  + 4.946s
40 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:28.082s  + 5.464s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Christos Bobolis2   1:23.577s  + 0.000s
2 Bridgerock  Jukka Sireni   1:23.602s  + 0.025s
3 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:23.867s  + 0.290s
4 Bridgerock  Paulo Pinto   1:23.971s  + 0.394s
5 Hancock  Stanislav Frolov   1:24.001s  + 0.424s
6 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:24.093s  + 0.516s
7 Bridgerock  Roland Postle4   1:24.115s  + 0.538s
8 Bridgerock  Jan Pavlicek1   1:24.305s  + 0.728s
9 Bridgerock  Zsolt Rizsányi   1:24.463s  + 0.886s
10 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:24.465s  + 0.888s
11 Bridgerock  Sándor Bőr   1:24.533s  + 0.956s
12 Dunnolop  Stas Prost   1:24.576s  + 0.999s
13 Hancock  Dave Morris   1:24.739s  + 1.162s
14 Bridgerock  Aleksej Sutkin   1:24.905s  + 1.328s
15 Michelini  Rafal Celejewski   1:25.039s  + 1.462s
16 Bridgerock  Paweł Zaburski   1:25.048s  + 1.471s
17 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:25.131s  + 1.554s
18 Hancock  Dmitry Shevel   1:25.234s  + 1.657s
19 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:25.630s  + 2.053s
20 Contimental  José Abi Jaudi   1:25.653s  + 2.076s
21 Contimental  Stanislav Makarov   1:25.679s  + 2.102s
22 Dunnolop  Mihail Morozov   1:25.700s  + 2.123s
23 Michelini  Mark Webster   1:25.725s  + 2.148s
24 Badyear  Victor Kamennov   1:25.862s  + 2.285s
25 Contimental  Andrian Naidenov   1:25.972s  + 2.395s
26 Bridgerock  Raphael Mesquita   1:25.979s  + 2.402s
27 Dunnolop  Yuriy Timchenko   1:25.997s  + 2.420s
28 Michelini  Nathan Skelly   1:26.057s  + 2.480s
29 Bridgerock  Krzysztof Malik   1:26.253s  + 2.676s
30 Contimental  Maxim Egorov   1:26.289s  + 2.712s
31 Badyear  Boris Hristov   1:26.895s  + 3.318s
32 Yokomama  Rushan Ibniev   1:26.954s  + 3.377s
33 Badyear  Marc De Jong   1:26.971s  + 3.394s
34 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:27.101s  + 3.524s
35 Contimental  Kiril Stoianov   1:27.375s  + 3.798s
36 Contimental  Svetlio Nikolov   1:27.551s  + 3.974s
37 Contimental  Krasimir Nanchev   1:27.703s  + 4.126s
38 Pipirelli  Tomek Kurpios   1:28.584s  + 5.007s
39 Pipirelli  Fran Betancort   1:29.028s  + 5.451s
40 Pipirelli  Jani Syrjäläinen   1:29.081s  + 5.504s