Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 58 | Perlumbaan: 3)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Jukka Sireni   1:11.434s  + 0.000s
2 Hancock  Roland Postle4   1:11.967s  + 0.533s
3 Contimental  Zoltan Kormos   1:12.000s  + 0.566s
4 Bridgerock  Jarosław Nowacki   1:12.005s  + 0.571s
5 Michelini  Ayman Daher   1:12.024s  + 0.590s
6 Hancock  Christos Bobolis4   1:12.144s  + 0.710s
7 Hancock  Florencia Caro   1:12.158s  + 0.724s
8 Hancock  Robin Goodey   1:12.186s  + 0.752s
9 Contimental  Jakab Zoltan   1:12.192s  + 0.758s
10 Hancock  Max Watson   1:12.266s  + 0.832s
11 Hancock  Stas Prost   1:12.306s  + 0.872s
12 Michelini  Andrea Squizzato   1:12.350s  + 0.916s
13 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:12.380s  + 0.946s
14 Hancock  Pavel Buhharin   1:12.664s  + 1.230s
15 Hancock  Toni Söyrinki   1:12.709s  + 1.275s
16 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:12.802s  + 1.368s
17 Hancock  Joel Viitikko   1:12.839s  + 1.405s
18 Michelini  Mert Büyükakar   1:12.844s  + 1.410s
19 Hancock  Eduard Gindullin   1:12.879s  + 1.445s
20 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:12.881s  + 1.447s
21 Michelini  Dmitri Nadkho   1:12.887s  + 1.453s
22 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:12.943s  + 1.509s
23 Michelini  Tinie Lourens   1:13.000s  + 1.566s
24 Contimental  Erwin Verkade   1:13.087s  + 1.653s
25 Hancock  Aleksey Odegov   1:13.151s  + 1.717s
26 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:13.217s  + 1.783s
27 Contimental  Krisztián Veinperl   1:13.245s  + 1.811s
28 Contimental  Kevin Abdalla   1:13.319s  + 1.885s
29 Michelini  Michael Genesco   1:13.637s  + 2.203s
30 Contimental  Łukasz Głuszak   1:13.766s  + 2.332s
31 Michelini  Gary Partridge   1:13.888s  + 2.454s
32 Hancock  Nikolay Ivanov   1:13.901s  + 2.467s
33 Hancock  Sergey Seravin   1:14.045s  + 2.611s
34 Badyear  Niklas Sörén   1:14.046s  + 2.612s
35 Pipirelli  Rafael Mantovani   1:14.523s  + 3.089s
36 Badyear  Attila Gollovitzer   1:14.528s  + 3.094s
37 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:14.813s  + 3.379s
38 Badyear  Adam Wójcik   1:14.843s  + 3.409s
39 Pipirelli  Jan Velske   1:15.029s  + 3.595s
40 Pipirelli  Maxim Egorov   1:16.032s  + 4.598s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Florencia Caro   1:12.563s  + 0.000s
2 Bridgerock  Jarosław Nowacki   1:12.663s  + 0.100s
3 Hancock  Robin Goodey   1:12.947s  + 0.384s
4 Hancock  Pavel Buhharin   1:12.980s  + 0.417s
5 Hancock  Toni Söyrinki   1:13.034s  + 0.471s
6 Hancock  Eduard Gindullin   1:13.083s  + 0.520s
7 Hancock  Stas Prost   1:13.092s  + 0.529s
8 Michelini  Ayman Daher   1:13.115s  + 0.552s
9 Hancock  Roland Postle4   1:13.119s  + 0.556s
10 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:13.221s  + 0.658s
11 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:13.390s  + 0.827s
12 Bridgerock  Jukka Sireni   1:13.478s  + 0.915s
13 Hancock  Christos Bobolis4   1:13.502s  + 0.939s
14 Michelini  Michael Genesco   1:13.521s  + 0.958s
15 Contimental  Jakab Zoltan   1:13.544s  + 0.981s
16 Contimental  Zoltan Kormos   1:13.592s  + 1.029s
17 Michelini  Dmitri Nadkho   1:13.597s  + 1.034s
18 Michelini  Andrea Squizzato   1:13.765s  + 1.202s
19 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:13.812s  + 1.249s
20 Hancock  Joel Viitikko   1:13.882s  + 1.319s
21 Hancock  Nikolay Ivanov   1:13.886s  + 1.323s
22 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:13.950s  + 1.387s
23 Hancock  Max Watson   1:13.985s  + 1.422s
24 Michelini  Tinie Lourens   1:14.072s  + 1.509s
25 Contimental  Erwin Verkade   1:14.121s  + 1.558s
26 Hancock  Aleksey Odegov   1:14.224s  + 1.661s
27 Contimental  Kevin Abdalla   1:14.296s  + 1.733s
28 Michelini  Mert Büyükakar   1:14.320s  + 1.757s
29 Michelini  Gary Partridge   1:14.489s  + 1.926s
30 Contimental  Krisztián Veinperl   1:14.515s  + 1.952s
31 Hancock  Sergey Seravin   1:14.712s  + 2.149s
32 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:14.744s  + 2.181s
33 Contimental  Łukasz Głuszak   1:14.816s  + 2.253s
34 Badyear  Attila Gollovitzer   1:15.022s  + 2.459s
35 Badyear  Adam Wójcik   1:15.413s  + 2.850s
36 Pipirelli  Jan Velske   1:15.753s  + 3.190s
37 Badyear  Niklas Sörén   1:15.803s  + 3.240s
38 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:16.158s  + 3.595s
39 Pipirelli  Rafael Mantovani   1:16.479s  + 3.916s
40 Pipirelli  Maxim Egorov   1:17.260s  + 4.697s