Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 58 | Perlumbaan: 8)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Florencia Caro   1:24.940s  + 0.000s
2 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:25.764s  + 0.824s
3 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:25.876s  + 0.936s
4 Hancock  Roland Postle4   1:25.883s  + 0.943s
5 Hancock  Stas Prost   1:25.885s  + 0.945s
6 Michelini  Andrea Squizzato   1:25.932s  + 0.992s
7 Bridgerock  Jukka Sireni   1:26.034s  + 1.094s
8 Hancock  Max Watson   1:26.041s  + 1.101s
9 Hancock  Toni Söyrinki   1:26.189s  + 1.249s
10 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:26.193s  + 1.253s
11 Hancock  Eduard Gindullin   1:26.216s  + 1.276s
12 Hancock  Pavel Buhharin   1:26.403s  + 1.463s
13 Hancock  Christos Bobolis4   1:26.473s  + 1.533s
14 Hancock  Sergey Seravin   1:26.524s  + 1.584s
15 Hancock  Robin Goodey   1:26.591s  + 1.651s
16 Michelini  Mert Büyükakar   1:26.672s  + 1.732s
17 Hancock  Aleksey Odegov   1:26.693s  + 1.753s
18 Michelini  Ayman Daher   1:26.805s  + 1.865s
19 Hancock  Nikolay Ivanov   1:26.910s  + 1.970s
20 Michelini  Michael Genesco   1:27.027s  + 2.087s
21 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:27.059s  + 2.119s
22 Michelini  Dmitri Nadkho   1:27.108s  + 2.168s
23 Hancock  Joel Viitikko   1:27.171s  + 2.231s
24 Bridgerock  Jarosław Nowacki   1:27.200s  + 2.260s
25 Michelini  Gary Partridge   1:27.658s  + 2.718s
26 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:27.782s  + 2.842s
27 Badyear  Attila Gollovitzer   1:27.891s  + 2.951s
28 Contimental  Krisztián Veinperl   1:28.019s  + 3.079s
29 Michelini  Tinie Lourens   1:28.046s  + 3.106s
30 Contimental  Zoltan Kormos   1:28.137s  + 3.197s
31 Badyear  Adam Wójcik   1:28.206s  + 3.266s
32 Badyear  Niklas Sörén   1:28.607s  + 3.667s
33 Contimental  Jakab Zoltan   1:28.638s  + 3.698s
34 Contimental  Kevin Abdalla   1:28.901s  + 3.961s
35 Contimental  Łukasz Głuszak   1:28.915s  + 3.975s
36 Contimental  Erwin Verkade   1:28.918s  + 3.978s
37 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:29.719s  + 4.779s
38 Pipirelli  Rafael Mantovani   1:29.867s  + 4.927s
39 Pipirelli  Maxim Egorov   1:31.224s  + 6.284s
40 Pipirelli  Jan Velske   1:31.650s  + 6.710s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  Florencia Caro   1:25.618s  + 0.000s
2 Hancock  Stas Prost   1:25.733s  + 0.115s
3 Hancock  Christos Bobolis4   1:26.064s  + 0.446s
4 Hancock  Toni Söyrinki   1:26.592s  + 0.974s
5 Hancock  Pavel Buhharin   1:26.593s  + 0.975s
6 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:26.600s  + 0.982s
7 Hancock  Roland Postle4   1:26.607s  + 0.989s
8 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:26.658s  + 1.040s
9 Michelini  Andrea Squizzato   1:26.920s  + 1.302s
10 Hancock  Robin Goodey   1:26.986s  + 1.368s
11 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:27.023s  + 1.405s
12 Bridgerock  Jukka Sireni   1:27.099s  + 1.481s
13 Hancock  Sergey Seravin   1:27.111s  + 1.493s
14 Hancock  Eduard Gindullin   1:27.150s  + 1.532s
15 Hancock  Max Watson   1:27.203s  + 1.585s
16 Hancock  Joel Viitikko   1:27.250s  + 1.632s
17 Hancock  Nikolay Ivanov   1:27.336s  + 1.718s
18 Michelini  Ayman Daher   1:27.438s  + 1.820s
19 Bridgerock  Jarosław Nowacki   1:27.675s  + 2.057s
20 Michelini  Michael Genesco   1:27.857s  + 2.239s
21 Hancock  Aleksey Odegov   1:27.958s  + 2.340s
22 Michelini  Mert Büyükakar   1:28.089s  + 2.471s
23 Michelini  Dmitri Nadkho   1:28.102s  + 2.484s
24 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:28.335s  + 2.717s
25 Badyear  Niklas Sörén   1:28.653s  + 3.035s
26 Bridgerock  Vladimir Jelicic   1:29.115s  + 3.497s
27 Michelini  Gary Partridge   1:29.155s  + 3.537s
28 Michelini  Tinie Lourens   1:29.317s  + 3.699s
29 Badyear  Attila Gollovitzer   1:29.384s  + 3.766s
30 Contimental  Krisztián Veinperl   1:29.393s  + 3.775s
31 Badyear  Adam Wójcik   1:29.494s  + 3.876s
32 Contimental  Jakab Zoltan   1:29.727s  + 4.109s
33 Contimental  Zoltan Kormos   1:29.937s  + 4.319s
34 Contimental  Kevin Abdalla   1:29.953s  + 4.335s
35 Pipirelli  Viktor Dyankov   1:30.021s  + 4.403s
36 Contimental  Erwin Verkade   1:30.124s  + 4.506s
37 Contimental  Łukasz Głuszak   1:30.323s  + 4.705s
38 Pipirelli  Rafael Mantovani   1:31.600s  + 5.982s
39 Pipirelli  Maxim Egorov   1:32.358s  + 6.740s
40 Pipirelli  Jan Velske   1:33.454s  + 7.836s