Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 75 | Perlumbaan: 10)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  George Slater   1:03.460s  + 0.000s
2 Hancock  Flavio Mendiković   1:04.706s  + 1.246s
3 Bridgerock  Jan Velske2   1:04.802s  + 1.342s
4 Michelini  Atis Praudins   1:04.813s  + 1.353s
5 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:04.949s  + 1.489s
6 Bridgerock  Roland Postle8   1:05.104s  + 1.644s
7 Badyear  Jasper Coosemans   1:05.304s  + 1.844s
8 Yokomama  Joachim Rang   1:05.509s  + 2.049s
9 Bridgerock  Christos Bobolis4   1:05.624s  + 2.164s
10 Bridgerock  Lee Harding   1:05.800s  + 2.340s
11 Contimental  Robin Goodey   1:05.850s  + 2.390s
12 Badyear  Bora Janić   1:05.872s  + 2.412s
13 Badyear  Ioannis Dimitroglou4   1:05.931s  + 2.471s
14 Badyear  Paweł Zaburski   1:05.941s  + 2.481s
15 Yokomama  Róbert László2   1:05.977s  + 2.517s
16 Badyear  Yug Desai1   1:05.980s  + 2.520s
17 Badyear  Joel Viitikko   1:06.056s  + 2.596s
18 Michelini  Emil Kwiatkowski   1:06.087s  + 2.627s
19 Contimental  Gonzalo Alvarez   1:06.141s  + 2.681s
20 Yokomama  Rogerio Mandler   1:06.182s  + 2.722s
21 Bridgerock  Viktor Dyankov   1:06.302s  + 2.842s
22 Michelini  James Berriman   1:06.416s  + 2.956s
23 Contimental  Bert Huylebroeck   1:06.557s  + 3.097s
24 Badyear  Christer Andersson   1:06.654s  + 3.194s
25 Contimental  Henrique Hughes Paunero   1:06.717s  + 3.257s
26 Contimental  Andreas Ramann   1:06.765s  + 3.305s
27 Contimental  Alix Martin   1:06.801s  + 3.341s
28 Contimental  Martynas Bražėnas   1:06.855s  + 3.395s
29 Contimental  Theodosis Vogiatzis   1:07.077s  + 3.617s
30 Pipirelli  Alan Horsley   1:07.257s  + 3.797s
31 Contimental  Maxim Egorov   1:07.314s  + 3.854s
32 Yokomama  Martino Colombo   1:07.411s  + 3.951s
33 Pipirelli  Ahmet Sonverdi   1:08.093s  + 4.633s
34 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:08.347s  + 4.887s
35 Pipirelli  Sergey Shinkevich   1:08.477s  + 5.017s
36 Pipirelli  Aleksandar Aleksandrov   1:08.488s  + 5.028s
37 Pipirelli  Nestor Vicente   1:08.851s  + 5.391s
38 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:09.030s  + 5.570s
39 Pipirelli  Peter Both   1:09.085s  + 5.625s
40 Pipirelli  Dmitry Nechitailo   1:09.370s  + 5.910s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Hancock  George Slater   1:04.363s  + 0.000s
2 Hancock  Flavio Mendiković   1:04.915s  + 0.552s
3 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:05.522s  + 1.159s
4 Yokomama  Joachim Rang   1:05.687s  + 1.324s
5 Badyear  Yug Desai1   1:05.729s  + 1.366s
6 Badyear  Jasper Coosemans   1:05.762s  + 1.399s
7 Bridgerock  Christos Bobolis4   1:05.798s  + 1.435s
8 Bridgerock  Jan Velske2   1:05.829s  + 1.466s
9 Michelini  Atis Praudins   1:06.012s  + 1.649s
10 Bridgerock  Roland Postle8   1:06.074s  + 1.711s
11 Bridgerock  Viktor Dyankov   1:06.141s  + 1.778s
12 Badyear  Bora Janić   1:06.198s  + 1.835s
13 Contimental  Andreas Ramann   1:06.253s  + 1.890s
14 Michelini  Emil Kwiatkowski   1:06.279s  + 1.916s
15 Bridgerock  Lee Harding   1:06.281s  + 1.918s
16 Yokomama  Róbert László2   1:06.302s  + 1.939s
17 Badyear  Christer Andersson   1:06.431s  + 2.068s
18 Contimental  Gonzalo Alvarez   1:06.455s  + 2.092s
19 Badyear  Joel Viitikko   1:06.503s  + 2.140s
20 Badyear  Ioannis Dimitroglou4   1:06.512s  + 2.149s
21 Badyear  Paweł Zaburski   1:06.512s  + 2.149s
22 Michelini  James Berriman   1:06.629s  + 2.266s
23 Contimental  Robin Goodey   1:06.800s  + 2.437s
24 Contimental  Bert Huylebroeck   1:06.833s  + 2.470s
25 Contimental  Henrique Hughes Paunero   1:06.909s  + 2.546s
26 Yokomama  Rogerio Mandler   1:06.910s  + 2.547s
27 Contimental  Alix Martin   1:06.947s  + 2.584s
28 Contimental  Theodosis Vogiatzis   1:07.311s  + 2.948s
29 Contimental  Martynas Bražėnas   1:07.396s  + 3.033s
30 Yokomama  Martino Colombo   1:07.457s  + 3.094s
31 Pipirelli  Alan Horsley   1:08.258s  + 3.895s
32 Contimental  Maxim Egorov   1:08.435s  + 4.072s
33 Pipirelli  Ahmet Sonverdi   1:08.439s  + 4.076s
34 Pipirelli  Aleksandar Aleksandrov   1:08.662s  + 4.299s
35 Pipirelli  Peter Both   1:08.687s  + 4.324s
36 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:08.772s  + 4.409s
37 Pipirelli  Sergey Shinkevich   1:08.773s  + 4.410s
38 Pipirelli  Nestor Vicente   1:09.314s  + 4.951s
39 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:09.927s  + 5.564s
40 Pipirelli  Dmitry Nechitailo   1:09.941s  + 5.578s