Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 75 | Perlumbaan: 12)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Atis Praudins   1:12.292s  + 0.000s
2 Contimental  Robin Goodey   1:12.309s  + 0.017s
3 Contimental  Andreas Ramann   1:12.338s  + 0.046s
4 Bridgerock  Christos Bobolis4   1:12.573s  + 0.281s
5 Yokomama  Joachim Rang   1:12.610s  + 0.318s
6 Michelini  James Berriman   1:12.759s  + 0.467s
7 Hancock  George Slater   1:12.771s  + 0.479s
8 Bridgerock  Roland Postle8   1:12.821s  + 0.529s
9 Hancock  Flavio Mendiković   1:12.848s  + 0.556s
10 Contimental  Gonzalo Alvarez   1:12.932s  + 0.640s
11 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:12.987s  + 0.695s
12 Yokomama  Róbert László2   1:13.116s  + 0.824s
13 Contimental  Martynas Bražėnas   1:13.186s  + 0.894s
14 Badyear  Joel Viitikko   1:13.208s  + 0.916s
15 Contimental  Theodosis Vogiatzis   1:13.230s  + 0.938s
16 Bridgerock  Jan Velske2   1:13.320s  + 1.028s
17 Contimental  Maxim Egorov   1:13.373s  + 1.081s
18 Bridgerock  Lee Harding   1:13.588s  + 1.296s
19 Badyear  Ioannis Dimitroglou4   1:13.620s  + 1.328s
20 Bridgerock  Viktor Dyankov   1:13.757s  + 1.465s
21 Badyear  Christer Andersson   1:13.776s  + 1.484s
22 Contimental  Henrique Hughes Paunero   1:13.851s  + 1.559s
23 Badyear  Bora Janić   1:13.858s  + 1.566s
24 Contimental  Alix Martin   1:13.925s  + 1.633s
25 Badyear  Yug Desai1   1:13.943s  + 1.651s
26 Yokomama  Martino Colombo   1:14.030s  + 1.738s
27 Contimental  Bert Huylebroeck   1:14.053s  + 1.761s
28 Badyear  Jasper Coosemans   1:14.106s  + 1.814s
29 Pipirelli  Dmitry Nechitailo   1:14.115s  + 1.823s
30 Badyear  Paweł Zaburski   1:14.351s  + 2.059s
31 Pipirelli  Alan Horsley   1:14.587s  + 2.295s
32 Yokomama  Rogerio Mandler   1:14.642s  + 2.350s
33 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:14.679s  + 2.387s
34 Pipirelli  Nestor Vicente   1:14.853s  + 2.561s
35 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:14.922s  + 2.630s
36 Pipirelli  Aleksandar Aleksandrov   1:14.996s  + 2.704s
37 Pipirelli  Sergey Shinkevich   1:15.206s  + 2.914s
38 Pipirelli  Ahmet Sonverdi   1:15.235s  + 2.943s
39 Pipirelli  Peter Both   1:15.537s  + 3.245s
40 Michelini  Emil Kwiatkowski   1:21.755s  + 9.463s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Badyear  Paweł Zaburski   1:23.462s  + 0.000s
2 Bridgerock  Jan Velske2   1:23.656s  + 0.194s
3 Bridgerock  Roland Postle8   1:23.697s  + 0.235s
4 Bridgerock  Lee Harding   1:23.976s  + 0.514s
5 Badyear  Ioannis Dimitroglou4   1:24.115s  + 0.653s
6 Contimental  Martynas Bražėnas   1:24.141s  + 0.679s
7 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:24.335s  + 0.873s
8 Bridgerock  Christos Bobolis4   1:24.363s  + 0.901s
9 Contimental  Andreas Ramann   1:24.449s  + 0.987s
10 Badyear  Joel Viitikko   1:24.525s  + 1.063s
11 Badyear  Yug Desai1   1:24.533s  + 1.071s
12 Michelini  Atis Praudins   1:24.650s  + 1.188s
13 Yokomama  Róbert László2   1:24.850s  + 1.388s
14 Badyear  Christer Andersson   1:24.859s  + 1.397s
15 Yokomama  Joachim Rang   1:25.051s  + 1.589s
16 Hancock  George Slater   1:25.096s  + 1.634s
17 Yokomama  Martino Colombo   1:25.133s  + 1.671s
18 Badyear  Jasper Coosemans   1:25.254s  + 1.792s
19 Yokomama  Rogerio Mandler   1:25.369s  + 1.907s
20 Contimental  Alix Martin   1:25.424s  + 1.962s
21 Contimental  Theodosis Vogiatzis   1:25.432s  + 1.970s
22 Contimental  Bert Huylebroeck   1:25.639s  + 2.177s
23 Michelini  James Berriman   1:25.792s  + 2.330s
24 Pipirelli  Alan Horsley   1:25.804s  + 2.342s
25 Bridgerock  Viktor Dyankov   1:25.824s  + 2.362s
26 Contimental  Robin Goodey   1:25.839s  + 2.377s
27 Badyear  Bora Janić   1:25.854s  + 2.392s
28 Contimental  Maxim Egorov   1:26.129s  + 2.667s
29 Contimental  Henrique Hughes Paunero   1:26.140s  + 2.678s
30 Contimental  Gonzalo Alvarez   1:26.384s  + 2.922s
31 Pipirelli  Dmitry Nechitailo   1:26.586s  + 3.124s
32 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:27.189s  + 3.727s
33 Pipirelli  Nestor Vicente   1:27.196s  + 3.734s
34 Pipirelli  Ahmet Sonverdi   1:27.218s  + 3.756s
35 Hancock  Flavio Mendiković   1:27.233s  + 3.771s
36 Pipirelli  Peter Both   1:27.389s  + 3.927s
37 Pipirelli  Sergey Shinkevich   1:27.442s  + 3.980s
38 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:27.448s  + 3.986s
39 Pipirelli  Aleksandar Aleksandrov   1:28.553s  + 5.091s
40 Michelini  Emil Kwiatkowski   1:36.454s  + 12.992s