Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 75 | Perlumbaan: 8)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Jan Velske2   1:39.892s  + 0.000s
2 Hancock  George Slater   1:40.303s  + 0.411s
3 Contimental  Bert Huylebroeck   1:40.610s  + 0.718s
4 Badyear  Yug Desai1   1:40.647s  + 0.755s
5 Bridgerock  Roland Postle8   1:41.334s  + 1.442s
6 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:42.080s  + 2.188s
7 Michelini  Atis Praudins   1:42.226s  + 2.334s
8 Badyear  Jasper Coosemans   1:42.717s  + 2.825s
9 Yokomama  Rogerio Mandler   1:42.854s  + 2.962s
10 Badyear  Joel Viitikko   1:43.088s  + 3.196s
11 Contimental  Robin Goodey   1:43.228s  + 3.336s
12 Contimental  Alix Martin   1:43.412s  + 3.520s
13 Badyear  Paweł Zaburski   1:43.556s  + 3.664s
14 Contimental  Gonzalo Alvarez   1:43.572s  + 3.680s
15 Badyear  Ioannis Dimitroglou4   1:43.728s  + 3.836s
16 Contimental  Maxim Egorov   1:43.750s  + 3.858s
17 Bridgerock  Christos Bobolis4   1:43.767s  + 3.875s
18 Contimental  Henrique Hughes Paunero   1:43.778s  + 3.886s
19 Bridgerock  Viktor Dyankov   1:43.778s  + 3.886s
20 Badyear  Bora Janić   1:43.887s  + 3.995s
21 Bridgerock  Lee Harding   1:43.907s  + 4.015s
22 Contimental  Theodosis Vogiatzis   1:43.990s  + 4.098s
23 Hancock  Flavio Mendiković   1:44.322s  + 4.430s
24 Michelini  Emil Kwiatkowski   1:44.404s  + 4.512s
25 Yokomama  Joachim Rang   1:44.688s  + 4.796s
26 Badyear  Christer Andersson   1:45.252s  + 5.360s
27 Contimental  Martynas Bražėnas   1:45.279s  + 5.387s
28 Yokomama  Róbert László2   1:45.334s  + 5.442s
29 Michelini  James Berriman   1:45.577s  + 5.685s
30 Pipirelli  Aleksandar Aleksandrov   1:46.340s  + 6.448s
31 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:46.596s  + 6.704s
32 Pipirelli  Alan Horsley   1:46.712s  + 6.820s
33 Pipirelli  Ahmet Sonverdi   1:47.455s  + 7.563s
34 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:47.681s  + 7.789s
35 Pipirelli  Nestor Vicente   1:47.683s  + 7.791s
36 Contimental  Andreas Ramann   1:48.726s  + 8.834s
37 Pipirelli  Peter Both   1:49.202s  + 9.310s
38 Pipirelli  Sergey Shinkevich   1:49.623s  + 9.731s
39 Yokomama  Martino Colombo   1:50.410s  + 10.518s
40 Pipirelli  Dmitry Nechitailo   1:51.076s  + 11.184s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Bridgerock  Jan Velske2   1:41.355s  + 0.000s
2 Hancock  George Slater   1:41.628s  + 0.273s
3 Bridgerock  Roland Postle8   1:42.022s  + 0.667s
4 Badyear  Yug Desai1   1:42.467s  + 1.112s
5 Contimental  Bert Huylebroeck   1:43.119s  + 1.764s
6 Michelini  Nevzat Kasapoglu   1:43.414s  + 2.059s
7 Yokomama  Rogerio Mandler   1:43.433s  + 2.078s
8 Michelini  Atis Praudins   1:43.496s  + 2.141s
9 Badyear  Joel Viitikko   1:44.158s  + 2.803s
10 Badyear  Jasper Coosemans   1:44.330s  + 2.975s
11 Badyear  Paweł Zaburski   1:44.651s  + 3.296s
12 Badyear  Ioannis Dimitroglou4   1:44.655s  + 3.300s
13 Bridgerock  Lee Harding   1:44.812s  + 3.457s
14 Contimental  Alix Martin   1:44.824s  + 3.469s
15 Contimental  Gonzalo Alvarez   1:44.915s  + 3.560s
16 Contimental  Henrique Hughes Paunero   1:44.960s  + 3.605s
17 Contimental  Maxim Egorov   1:45.289s  + 3.934s
18 Bridgerock  Christos Bobolis4   1:45.299s  + 3.944s
19 Bridgerock  Viktor Dyankov   1:45.334s  + 3.979s
20 Contimental  Theodosis Vogiatzis   1:45.446s  + 4.091s
21 Hancock  Flavio Mendiković   1:45.609s  + 4.254s
22 Michelini  Emil Kwiatkowski   1:45.614s  + 4.259s
23 Contimental  Robin Goodey   1:45.664s  + 4.309s
24 Badyear  Bora Janić   1:45.703s  + 4.348s
25 Badyear  Christer Andersson   1:45.816s  + 4.461s
26 Yokomama  Róbert László2   1:46.228s  + 4.873s
27 Yokomama  Joachim Rang   1:46.331s  + 4.976s
28 Michelini  James Berriman   1:46.996s  + 5.641s
29 Pipirelli  Aleksandar Aleksandrov   1:47.537s  + 6.182s
30 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:47.840s  + 6.485s
31 Pipirelli  Nestor Vicente   1:47.987s  + 6.632s
32 Contimental  Martynas Bražėnas   1:48.012s  + 6.657s
33 Pipirelli  Alan Horsley   1:48.260s  + 6.905s
34 Pipirelli  Ahmet Sonverdi   1:49.028s  + 7.673s
35 Pipirelli  Toni Söyrinki   1:49.093s  + 7.738s
36 Contimental  Andreas Ramann   1:50.170s  + 8.815s
37 Pipirelli  Peter Both   1:50.447s  + 9.092s
38 Yokomama  Martino Colombo   1:51.195s  + 9.840s
39 Pipirelli  Dmitry Nechitailo   1:52.134s  + 10.779s
40 Pipirelli  Sergey Shinkevich   1:52.408s  + 11.053s