Kedudukan Kelayakan 1 & 2 (Kumpulan: Elite | Musim: 91 | Perlumbaan: 17)

Pilih kumpulan lain:  Musim:  Perlumbaan:
Kelayakan 1
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  George Slater1   1:22.484s  + 0.000s
2 Michelini  Dominiek Van West   1:22.684s  + 0.200s
3 Hancock  Ilya Vedenikov   1:22.716s  + 0.232s
4 Hancock  Wouter Teuwen   1:22.778s  + 0.294s
5 Michelini  Bruno Caseiro1   1:22.782s  + 0.298s
6 Hancock  Brice Meyer   1:22.938s  + 0.454s
7 Michelini  Vladimir Valis   1:22.999s  + 0.515s
8 Yokomama  Pieterjan Staessen   1:23.484s  + 1.000s
9 Hancock  Kuba Szajbel   1:23.736s  + 1.252s
10 Hancock  Simone Scarpa   1:23.882s  + 1.398s
11 Michelini  Paweł Zaburski   1:23.941s  + 1.457s
12 Hancock  Lee Harding   1:24.022s  + 1.538s
13 Yokomama  Kai Wen Chew   1:24.025s  + 1.541s
14 Badyear  Rei Frost   1:24.234s  + 1.750s
15 Michelini  Bernard Bontjer   1:24.325s  + 1.841s
16 Badyear  Alexei Malkin   1:24.488s  + 2.004s
17 Badyear  Auke Haarsma   1:24.642s  + 2.158s
18 Hancock  Kamal Naoui   1:24.689s  + 2.205s
19 Badyear  Rimantas Sagatas4   1:24.696s  + 2.212s
20 Contimental  Jean-françois Charbinat   1:24.748s  + 2.264s
21 Hancock  Ivan Silva   1:24.766s  + 2.282s
22 Contimental  Mihail Morozov   1:24.792s  + 2.308s
23 Dunnolop  Jasper Coosemans1   1:24.807s  + 2.323s
24 Michelini  Katerina Kakni   1:24.867s  + 2.383s
25 Badyear  Dmitry Shevel   1:25.054s  + 2.570s
26 Michelini  Rafal Celejewski   1:25.134s  + 2.650s
27 Contimental  Josh Clark   1:25.153s  + 2.669s
28 Yokomama  André de Carvalho   1:25.275s  + 2.791s
29 Badyear  Jenne Breugelmans   1:25.319s  + 2.835s
30 Badyear  Gonzalo Alvarez   1:25.634s  + 3.150s
31 Badyear  Jean-marc Boissinot   1:25.656s  + 3.172s
32 Contimental  Artur Terezan   1:25.992s  + 3.508s
33 Contimental  Kristijan Mihovic   1:26.011s  + 3.527s
34 Pipirelli  Marco Triulzi   1:26.209s  + 3.725s
35 Pipirelli  Leandro Sereno7   1:26.459s  + 3.975s
36 Yokomama  Diogo Schwinn   1:26.512s  + 4.028s
37 Pipirelli  Tan S Lake   1:26.577s  + 4.093s
38 Avonn  Igor Augusto   1:28.194s  + 5.710s
39 Pipirelli  Romain Lebreton   1:29.477s  + 6.993s
40 Yokomama  Benedetto Campobello   1:33.686s  + 11.202s
Kelayakan 2
Pos Tayar Nama pengurus Kew Masa lap Jarak
Pole Michelini  Bruno Caseiro1   1:23.331s  + 0.000s
2 Michelini  George Slater1   1:23.509s  + 0.178s
3 Hancock  Wouter Teuwen   1:23.871s  + 0.540s
4 Michelini  Dominiek Van West   1:23.998s  + 0.667s
5 Hancock  Ilya Vedenikov   1:24.187s  + 0.856s
6 Yokomama  Pieterjan Staessen   1:24.195s  + 0.864s
7 Hancock  Brice Meyer   1:24.223s  + 0.892s
8 Badyear  Rei Frost   1:24.411s  + 1.080s
9 Hancock  Simone Scarpa   1:24.593s  + 1.262s
10 Hancock  Lee Harding   1:24.606s  + 1.275s
11 Michelini  Paweł Zaburski   1:24.679s  + 1.348s
12 Badyear  Rimantas Sagatas4   1:24.894s  + 1.563s
13 Hancock  Kuba Szajbel   1:25.026s  + 1.695s
14 Badyear  Alexei Malkin   1:25.092s  + 1.761s
15 Contimental  Mihail Morozov   1:25.273s  + 1.942s
16 Michelini  Vladimir Valis   1:25.329s  + 1.998s
17 Michelini  Rafal Celejewski   1:25.418s  + 2.087s
18 Badyear  Auke Haarsma   1:25.420s  + 2.089s
19 Hancock  Kamal Naoui   1:25.465s  + 2.134s
20 Contimental  Jean-françois Charbinat   1:25.527s  + 2.196s
21 Yokomama  André de Carvalho   1:25.719s  + 2.388s
22 Michelini  Bernard Bontjer   1:25.957s  + 2.626s
23 Michelini  Katerina Kakni   1:26.011s  + 2.680s
24 Hancock  Ivan Silva   1:26.099s  + 2.768s
25 Yokomama  Kai Wen Chew   1:26.113s  + 2.782s
26 Badyear  Jean-marc Boissinot   1:26.141s  + 2.810s
27 Contimental  Josh Clark   1:26.279s  + 2.948s
28 Badyear  Dmitry Shevel   1:26.517s  + 3.186s
29 Dunnolop  Jasper Coosemans1   1:26.580s  + 3.249s
30 Badyear  Gonzalo Alvarez   1:26.664s  + 3.333s
31 Contimental  Artur Terezan   1:27.049s  + 3.718s
32 Badyear  Jenne Breugelmans   1:27.086s  + 3.755s
33 Pipirelli  Leandro Sereno7   1:27.271s  + 3.940s
34 Contimental  Kristijan Mihovic   1:27.394s  + 4.063s
35 Pipirelli  Tan S Lake   1:27.424s  + 4.093s
36 Yokomama  Diogo Schwinn   1:28.045s  + 4.714s
37 Pipirelli  Marco Triulzi   1:28.199s  + 4.868s
38 Avonn  Igor Augusto   1:29.096s  + 5.765s
39 Pipirelli  Romain Lebreton   1:31.486s  + 8.155s
40 Yokomama  Benedetto Campobello   1:35.032s  + 11.701s