Rumusan perlumbaan (Litar: Istanbul | Musim: 32 | Perlumbaan: 11 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

# Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. 02. +1 +1 Badyear   Toygun Senler3 + 15.194 58 4 1:27.235 191.98km/h 9.150s
02. 03. +9 +9 Badyear   Leandro Sereno3 + 15.783 58 3 1:27.348 191.96km/h 11.056s
03. 04. +10 +10 Badyear   Vladimir Danilin + 29.779 58 3 1:27.139 191.50km/h 15.268s
04. 06. +14 +14 Badyear   Aleksej Sutkin + 45.013 58 3 1:27.375 191.00km/h 12.705s
05. 07. +2 +2 Badyear   Mindaugas Sarocka + 59.619 58 4 1:27.084 190.52km/h 13.801s
06. 08. -3 -3 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:03.873 58 4 1:26.948 190.38km/h 14.669s
07. 09. -2 -2 Badyear   Sergey Lyogky + 1:06.139 58 4 1:27.532 190.31km/h 12.337s
08. 11. -7 -7 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:13.513 58 4 1:27.303 190.07km/h 14.588s
09. 12. -6 -6 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:19.579 58 4 1:27.597 189.87km/h 14.869s
10. 13. +4 +4 Badyear   Arnoldas Molis + 1:20.938 58 2 1:28.003 189.83km/h 13.447s
11. 14. -3 -3 Badyear   Stas Prost + 1:29.082 58 4 1:27.374 189.57km/h 15.124s
12. 15. +11 +11 Badyear   Nuno Vicente + 1:39.881 57 3 1:28.815 189.22km/h 12.611s
13. 16. -3 -3 Badyear   Pedro Nazaré + 1:43.499 57 4 1:27.565 189.10km/h 13.500s
14. 17. +4 +4 Badyear   Martynas Atkočius + 1:46.999 57 4 1:27.673 188.99km/h 11.970s
15. 18. +9 +9 Badyear   Evaldas Okriemas + 2:00.012 57 3 1:27.952 188.57km/h 17.140s
16. 21. +4 +4 Badyear   Dan Neumann + 2:19.686 57 4 1:28.185 187.95km/h 16.986s
17. 22. +7 +7 Badyear   Filipe Miguel + 2:30.947 57 4 1:28.496 187.59km/h 17.215s
18. 23. Tidak berubah ±0 Badyear   Rudo Toma + 2:33.138 57 3 1:27.800 187.52km/h 17.067s
19. 24. -2 -2 Badyear   Pablo Navarrete + 2:52.360 57 4 1:27.562 186.92km/h 23.192s
20. 27. -3 -3 Badyear   Giedrius Soroka + 3:04.669 57 4 1:27.844 186.53km/h 19.080s
21. 28. +5 +5 Badyear   Yuriy Vizir + 3:06.599 57 4 1:28.043 186.47km/h 15.812s
22. 29. +1 +1 Badyear   Aertas Vladarskis + 4:09.003 56 4 1:28.680 184.54km/h 15.133s
23. 30. -12 -12 Badyear   Sergey Tuzhilov + 4:10.270 56 3 1:30.757 184.50km/h 19.599s
24. 34. -6 -6 Badyear   Lee Ifans + 7:13.256 54 4 1:31.296 179.08km/h 21.262s
25. 01. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Atis Praudins 1h36:26.658 58 4 1:26.062 192.48km/h 11.083s
26. 05. -3 -3 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 32.934 58 4 1:26.654 191.39km/h 11.464s
27. 10. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 1:08.068 58 4 1:27.246 190.25km/h 13.086s
28. 25. -9 -9 Bridgerock   Tomasz Petryk + 2:57.477 57 4 1:27.316 186.76km/h 17.309s
29. 19. -11 -11 Michelini   Tomasz Kaminski + 2:16.215 57 4 1:27.093 188.06km/h 14.918s
30. 26. -11 -11 Michelini   Mark Webster + 2:59.735 57 4 1:27.280 186.69km/h 14.732s
31. 32. +2 +2 Pipirelli   Dariusz Płatek + 6:10.863 55 4 1:30.947 180.89km/h 20.227s
32. 35. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Martin Rosina + 7:22.683 54 3 1:35.229 178.81km/h 17.008s
33. 36. +1 +1 Pipirelli   Gani Babu + 7:47.082 54 4 1:32.816 178.11km/h 21.911s
34. 37. -5 -5 Pipirelli   Oleg Yakovlev + 8:15.880 54 4 1:31.132 177.29km/h 16.776s
35. 38. -7 -7 Pipirelli   Michael Novikov + 8:29.479 53 4 1:31.454 176.91km/h 18.899s
36. 20. -1 -1 Yokomama   Marek Marchewka + 2:17.705 57 4 1:27.934 188.01km/h 12.668s
37. 31. +7 +7 Yokomama   Vladislav Erokhin + 5:41.399 55 3 1:32.248 181.76km/h 21.225s
38. 33. +3 +3 Yokomama   Vlad Nedobuga + 6:41.685 54 4 1:31.513 179.99km/h 16.986s