Rumusan perlumbaan (Litar: Istanbul | Musim: 72 | Perlumbaan: 10 | Kelas: All)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kelas:

# Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. 01. Tidak berubah ±0 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) 1h23:03.659 58 2 1:22.882 223.50km/h 13.078s
02. 02. +2 +2 Michelini   Jan Velske (E) + 6.777 58 2 1:23.814 223.19km/h 11.953s
03. 03. +4 +4 Badyear   Christos Bobolis4 (E) + 55.811 58 2 1:24.951 221.02km/h 12.794s
04. 04. +4 +4 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 56.596 58 2 1:24.570 220.99km/h 14.320s
05. 05. -2 -2 Hancock   Goran Slunjski (E) + 1:35.019 57 3 1:23.748 219.32km/h 16.243s
06. 06. -4 -4 Hancock   Božidar Topčić (E) + 1:47.788 57 3 1:24.389 218.77km/h 18.253s
07. 07. -2 -2 Hancock   Łukasz Dudek1 (E) + 1:52.630 57 3 1:25.200 218.56km/h 16.235s
08. 08. +4 +4 Badyear   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:54.933 57 2 1:24.990 218.46km/h 18.901s
09. 09. +8 +8 Badyear   Atis Praudins (E) + 1:56.808 57 2 1:25.314 218.38km/h 14.434s
10. 01. +2 +2 Badyear   Zygmunt Ząb (M2) + 2:10.149 58 2 1:24.703 217.81km/h 19.356s
11. 10. -4 -4 Hancock   Luca Dotti (E) + 2:10.377 57 3 1:24.297 217.80km/h 15.520s
12. 01. +2 +2 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 2:11.397 58 2 1:25.626 217.76km/h 16.642s
13. 11. -2 -2 Michelini   Roland Postle7 (E) + 2:14.580 57 2 1:25.225 217.62km/h 12.952s
14. 12. -2 -2 Michelini   Fabien Massard (E) + 2:19.168 57 2 1:25.793 217.43km/h 18.129s
15. 13. -2 -2 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 2:19.661 57 2 1:25.255 217.41km/h 18.754s
16. 01. Tidak berubah ±0 Badyear   Sam Norris (M3) + 2:22.850 58 2 1:25.154 217.27km/h 19.035s
17. 14. -1 -1 Badyear   Carlos Esparza (E) + 2:23.180 57 2 1:25.819 217.26km/h 15.943s
18. 15. +1 +1 Badyear   Ivan Stiva (E) + 2:25.808 57 2 1:25.299 217.15km/h 19.178s
19. 16. +6 +6 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 2:29.702 57 2 1:25.656 216.98km/h 15.443s
20. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Toni Söyrinki (M1) + 2:33.594 58 2 1:25.398 216.82km/h 18.267s
21. 02. +5 +5 Badyear   Sven Bojkowski (M3) + 2:37.802 58 2 1:25.402 216.64km/h 16.862s
22. 02. Tidak berubah ±0 Michelini   Emmanuel Manfre (M5) + 2:40.334 58 2 1:25.514 216.53km/h 16.408s
23. 03. +8 +8 Badyear   Markus Zrim (M3) + 2:47.981 58 2 1:25.833 216.21km/h 14.432s
24. 03. -2 -2 Badyear   Bernard Bontjer (M5) + 2:50.517 58 2 1:25.761 216.10km/h 18.366s
25. 04. +1 +1 Badyear   Pablo Fernandez (M5) + 2:50.922 58 2 1:25.664 216.09km/h 15.408s
26. 02. +4 +4 Badyear   Daniele Magnani (M2) + 2:56.357 58 2 1:25.534 215.86km/h 18.164s
27. 17. +2 +2 Contimental   Ahmet Sonverdi (E) + 2:57.817 56 2 1:26.604 215.80km/h 12.928s
28. 01. Tidak berubah ±0 Badyear   Paul Dove (M4) + 3:00.179 58 2 1:26.716 215.70km/h 16.637s
29. 03. -2 -2 Yokomama   Alix Martin (M2) + 3:00.994 58 2 1:25.758 215.67km/h 17.465s
30. 04. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Dusan Sevarlic (M2) + 3:01.261 58 2 1:26.113 215.65km/h 17.642s
31. 18. Tidak berubah ±0 Badyear   George Slater (E) + 3:05.087 56 2 1:26.425 215.50km/h 15.031s
32. 19. +2 +2 Contimental   Alex Ilushenko (E) + 3:05.488 56 2 1:26.155 215.48km/h 16.842s
33. 02. +5 +5 Badyear   Vitaliy Repetsky (M4) + 3:07.336 58 2 1:25.485 215.40km/h 17.909s
34. 05. +11 +11 Badyear   Vsevolod Demydov2 (M2) + 3:07.651 58 2 1:26.282 215.39km/h 18.737s
35. 03. +3 +3 Badyear   Dominik Krowiak (M4) + 3:08.437 58 2 1:26.454 215.36km/h 15.436s
36. 20. +3 +3 Badyear   Wouter Teuwen (E) + 3:08.887 56 2 1:26.247 215.34km/h 18.123s
37. 21. +3 +3 Contimental   Rogerio Mandler (E) + 3:10.153 56 2 1:25.692 215.28km/h 16.567s
38. 22. -8 -8 Badyear   Mindaugas Bauža (E) + 3:10.369 56 3 1:25.751 215.28km/h 18.453s
39. 04. +5 +5 Badyear   Mike Leone (M3) + 3:16.581 58 2 1:25.959 215.02km/h 18.124s
40. 04. +6 +6 Badyear   Shaun Thornton (M4) + 3:16.598 58 2 1:25.999 215.02km/h 17.570s
41. 06. -1 -1 Dunnolop   Jasper Coosemans (M2) + 3:17.354 58 2 1:27.086 214.98km/h 17.374s
42. 05. -1 -1 Yokomama   Guillaume Delamarre (M3) + 3:17.380 58 2 1:25.894 214.98km/h 15.816s
43. 07. +3 +3 Badyear   Vass István (M2) + 3:17.798 58 2 1:26.873 214.97km/h 19.716s
44. 23. -3 -3 Badyear   Alan Horsley (E) + 3:18.384 56 2 1:26.732 214.94km/h 19.227s
45. 05. -3 -3 Badyear   John Ibbotson (M4) + 3:20.756 58 2 1:26.733 214.84km/h 16.919s
46. 08. +5 +5 Badyear   Maxim Kotov2 (M2) + 3:22.050 58 2 1:26.913 214.79km/h 16.854s
47. 06. -1 -1 Badyear   Bronek Obarewicz (M3) + 3:24.250 58 2 1:26.338 214.70km/h 18.685s
48. 09. -7 -7 Hancock   Jesús Pérez (M2) + 3:26.983 58 3 1:25.596 214.59km/h 16.817s
49. 01. +1 +1 Dunnolop   Daniel Couto (P23) + 3:31.928 58 2 1:26.223 214.38km/h 19.511s
50. 02. -1 -1 Badyear   Antonio Gattulli (P23) + 3:32.373 58 2 1:27.393 214.36km/h 17.854s
51. 05. -1 -1 Badyear   Bartosz Otworowski (M5) + 3:32.431 58 2 1:26.419 214.36km/h 16.539s
52. 06. +6 +6 Badyear   Juliano Matzenbacher (M5) + 3:32.814 58 2 1:26.290 214.35km/h 16.567s
53. 06. -1 -1 Dunnolop   Kristijan Mihovic (M4) + 3:33.884 58 2 1:26.210 214.30km/h 19.259s
54. 07. -1 -1 Dunnolop   Ross Proud (M3) + 3:34.710 58 2 1:27.483 214.27km/h 16.805s
55. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Andrej Rilke (M1) + 3:35.016 58 2 1:27.138 214.25km/h 17.638s
56. 10. +2 +2 Badyear   Hans Mörtsjö (M2) + 3:36.371 57 2 1:25.858 214.20km/h 18.144s
57. 07. -1 -1 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 3:36.386 58 2 1:26.410 214.20km/h 17.403s
58. 24. +2 +2 Contimental   Peter Both (E) + 3:37.360 56 2 1:27.171 214.16km/h 13.583s
59. 25. +6 +6 Contimental   Ricardo Vidal (E) + 3:37.544 56 2 1:26.854 214.15km/h 17.443s
60. 08. +10 +10 Dunnolop   Ken Neihart (M3) + 3:39.633 58 2 1:26.413 214.06km/h 19.285s
61. 11. -4 -4 Dunnolop   Tianhao Chen (M2) + 3:40.955 57 2 1:27.188 214.01km/h 19.034s
62. 08. -1 -1 Badyear   Fabio Pereira (M5) + 3:42.482 57 2 1:26.612 213.95km/h 18.566s
63. 03. +3 +3 Dunnolop   Olivier Recouvreur (M1) + 3:42.632 58 2 1:27.080 213.94km/h 19.329s
64. 07. +1 +1 Dunnolop   Gino Falco (M4) + 3:43.364 58 2 1:26.789 213.91km/h 20.009s
65. 08. -5 -5 Yokomama   Lee Harding (M4) + 3:43.551 58 2 1:26.642 213.90km/h 18.593s
66. 01. Tidak berubah ±0 Hancock   Stuart Foster (P4) + 3:43.614 58 3 1:26.179 213.90km/h 20.166s
67. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Stefan Leinsinger (P3) + 3:44.503 58 2 1:26.196 213.86km/h 15.950s
68. 09. +2 +2 Badyear   Juan Carlos Alonso (M4) + 3:45.418 58 2 1:25.606 213.83km/h 19.142s
69. 04. +4 +4 Badyear   Melando Tasoso (M1) + 3:46.935 58 2 1:26.510 213.76km/h 18.513s
70. 09. +5 +5 Dunnolop   Gábor Tóth (M5) + 3:47.007 57 2 1:26.578 213.76km/h 16.862s
71. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (P3) + 3:47.430 58 2 1:27.327 213.74km/h 19.249s
72. 09. +4 +4 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 3:47.945 58 2 1:27.054 213.72km/h 18.191s
73. 12. +5 +5 Badyear   Marco Ranghetti (M2) + 3:49.003 57 2 1:27.013 213.68km/h 16.579s
74. 01. +7 +7 Dunnolop   Michael Keeney (P20) + 3:52.564 58 2 1:26.566 213.53km/h 18.798s
75. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Emil Kwiatkowski (P4) + 3:56.845 58 2 1:26.845 213.36km/h 16.795s
76. 03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Marcin Gala (P4) + 3:57.242 58 2 1:26.704 213.34km/h 17.951s
77. 01. +3 +3 Dunnolop   Dirk Stieger (P18) + 3:58.641 58 2 1:26.873 213.29km/h 16.536s
78. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Farcy Génel (P15) + 3:58.643 58 2 1:26.666 213.29km/h 20.138s
79. 10. +9 +9 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 4:00.310 58 2 1:26.942 213.22km/h 15.984s
80. 05. +2 +2 Dunnolop   Jimmy De Roy (M1) + 4:00.569 57 2 1:27.563 213.21km/h 18.154s
81. 06. -3 -3 Dunnolop   Damir Sen (M1) + 4:01.451 57 2 1:27.443 213.17km/h 18.215s
82. 13. +6 +6 Badyear   Yiánnis Gripáris (M2) + 4:03.789 57 2 1:27.444 213.08km/h 17.610s
83. 10. +2 +2 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 4:05.143 57 2 1:26.954 213.02km/h 16.841s
84. 07. +12 +12 Dunnolop   Rogério Araken (M1) + 4:05.515 57 2 1:27.430 213.00km/h 15.586s
85. 14. +4 +4 Badyear   Mihail Golovanov (M2) + 4:06.977 57 2 1:27.319 212.95km/h 17.344s
86. 26. +9 +9 Contimental   Dmitry Nechitailo (E) + 4:07.742 56 1 1:28.056 212.91km/h 15.117s
87. 08. +5 +5 Dunnolop   Andrew King (M1) + 4:08.210 57 2 1:27.053 212.90km/h 19.565s
88. 27. +7 +7 Contimental   Andreas Andreou (E) + 4:08.387 56 2 1:27.506 212.89km/h 13.550s
89. 01. +3 +3 Dunnolop   Fabio Corio (P12) + 4:08.716 58 2 1:27.072 212.87km/h 19.064s
90. 11. +3 +3 Avonn   James Hitchen (M4) + 4:09.813 58 2 1:26.730 212.83km/h 15.463s
91. 15. -6 -6 Yokomama   Christer Andersson (M2) + 4:09.871 57 2 1:27.816 212.83km/h 16.303s
92. 16. -8 -8 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 4:11.546 57 2 1:26.978 212.76km/h 16.820s
93. 12. Tidak berubah ±0 Badyear   Sinan Bahadir (M4) + 4:12.052 58 2 1:26.628 212.74km/h 19.517s
94. 01. +1 +1 Dunnolop   Giordano Vieira (P10) + 4:12.655 58 2 1:26.942 212.71km/h 21.399s
95. 10. -1 -1 Dunnolop   Karl-Martin Müür (M5) + 4:12.759 57 2 1:26.752 212.71km/h 20.187s
96. 02. -1 -1 Dunnolop   Stefan Gommans (P20) + 4:13.726 58 2 1:26.710 212.67km/h 21.250s
97. 13. +2 +2 Badyear   Asdrúbal Corral (M4) + 4:13.790 58 2 1:27.103 212.67km/h 19.479s
98. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Federico Stillavato (P15) + 4:16.006 58 2 1:26.966 212.58km/h 19.500s
99. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Rafael Marques (P2) + 4:16.099 58 2 1:27.184 212.57km/h 19.681s
100. 17. -6 -6 Michelini   Troy Sheahen (M2) + 4:16.128 57 2 1:28.062 212.57km/h 16.400s
101. 14. +8 +8 Badyear   Sean Hillier (M4) + 4:17.589 58 2 1:26.676 212.51km/h 19.572s
102. 01. +3 +3 Badyear   Krasimir Nanchev (P5) + 4:17.643 58 1 1:28.303 212.51km/h 21.761s
103. 11. -3 -3 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 4:17.874 57 2 1:28.000 212.50km/h 18.262s
104. 09. +2 +2 Yokomama   Frédéric Pierret (M1) + 4:18.296 57 2 1:27.245 212.49km/h 17.775s
105. 01. +3 +3 Dunnolop   Pedro Nazaré (P1) + 4:18.381 58 2 1:27.866 212.48km/h 16.909s
106. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Michail Ivanov (P24) + 4:18.871 58 2 1:27.027 212.46km/h 22.051s
107. 11. +2 +2 Badyear   Leo Leal (M5) + 4:19.773 57 2 1:27.531 212.43km/h 20.321s
108. 01. +1 +1 Yokomama   Lyubomir Kordev (P14) + 4:19.992 58 2 1:28.011 212.42km/h 17.230s
109. 02. -1 -1 Dunnolop   Zsolt Sudár (P1) + 4:20.325 58 2 1:27.255 212.40km/h 23.479s
110. 03. Tidak berubah ±0 Yokomama   Flavio Mendiković (P1) + 4:21.217 58 2 1:28.055 212.37km/h 20.582s
111. 01. +1 +1 Dunnolop   Oleg Pokhilko (P21) + 4:21.664 58 2 1:27.030 212.35km/h 21.195s
112. 01. Tidak berubah ±0 Badyear   Joan Centellas (P7) + 4:22.108 58 2 1:26.888 212.33km/h 15.629s
113. 04. +1 +1 Dunnolop   Zoltán Zsifkó (P4) + 4:22.293 58 2 1:28.231 212.32km/h 17.508s
114. 15. -11 -11 Contimental   Sergey Shinkevich (M4) + 4:22.469 58 2 1:28.063 212.32km/h 18.590s
115. 12. +4 +4 Yokomama   Armenio Santos (M3) + 4:23.725 57 2 1:27.399 212.27km/h 16.631s
116. 01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Kaiko Kell (P9) + 4:23.924 58 2 1:28.294 212.26km/h 17.625s
117. 03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Svetlana Shapovalova (P15) + 4:24.641 58 2 1:26.772 212.23km/h 17.523s
118. 16. -7 -7 Badyear   Martino Colombo (M4) + 4:25.657 58 2 1:27.740 212.19km/h 18.735s
119. 02. +1 +1 Yokomama   Daniel Douglas (P21) + 4:26.022 58 2 1:28.277 212.17km/h 18.895s
120. 17. -4 -4 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 4:26.197 58 2 1:28.161 212.17km/h 16.626s
121. 03. +6 +6 Badyear   Guido Simonetta (P21) + 4:26.343 58 2 1:28.149 212.16km/h 17.779s
122. 01. +2 +2 Badyear   Daniel Comalada (P16) + 4:29.054 58 2 1:26.864 212.05km/h 17.141s
123. 01. +2 +2 Badyear   Miel Soeterbroek (P19) + 4:29.708 58 2 1:27.242 212.02km/h 17.600s
124. 02. Tidak berubah ±0 Yokomama   Alberto Perez (P2) + 4:30.096 58 2 1:27.309 212.01km/h 18.650s
125. 13. +4 +4 Badyear   Mikko Suhonen (M3) + 4:33.162 57 2 1:27.516 211.88km/h 19.878s
126. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Fábio Brito (P11) + 4:33.168 58 2 1:28.074 211.88km/h 21.277s
127. 01. +1 +1 Badyear   Pablo Navarrete (P25) + 4:33.177 58 2 1:27.397 211.88km/h 18.351s
128. 04. +7 +7 Avonn   Goran Kotarlic (P21) + 4:35.321 58 2 1:26.734 211.80km/h 20.055s
129. 03. -1 -1 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (P20) + 4:36.500 58 2 1:27.155 211.75km/h 18.864s
130. 02. +2 +2 Yokomama   Sergey Sergeev (P9) + 4:36.947 58 2 1:28.398 211.73km/h 20.217s
131. 05. -4 -4 Yokomama   Joachim Rang (P21) + 4:37.668 58 2 1:27.263 211.70km/h 20.047s
132. 03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Giorgio Aspesi (P2) + 4:37.781 58 2 1:27.156 211.70km/h 19.575s
133. 02. Tidak berubah ±0 Badyear   Eoin Farrelly (P18) + 4:38.737 58 2 1:27.978 211.66km/h 20.777s
134. 18. +3 +3 Badyear   Jean-Philippe Teilliet (M2) + 4:39.179 57 2 1:28.059 211.64km/h 18.077s
135. 10. +4 +4 Dunnolop   Konrad Lasak (M1) + 4:39.765 57 2 1:27.547 211.62km/h 17.390s
136. 01. Tidak berubah ±0 Badyear   Andrey Bolshakov (P22) + 4:39.855 58 2 1:27.313 211.62km/h 20.394s
137. 18. -2 -2 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues (M4) + 4:40.338 57 2 1:27.943 211.60km/h 18.640s
138. 03. +2 +2 Dunnolop   Stuart Alger (P9) + 4:40.379 58 2 1:26.962 211.59km/h 18.317s
139. 02. +2 +2 Dunnolop   Vitor Novo (P10) + 4:40.425 58 2 1:27.694 211.59km/h 17.913s
140. 19. +2 +2 Badyear   Tony Cullen (M4) + 4:40.767 57 2 1:27.827 211.58km/h 16.824s
141. 12. +10 +10 Yokomama   Steffen Holm (M5) + 4:41.248 57 2 1:28.165 211.56km/h 17.461s
142. 13. +3 +3 Contimental   Stefano Prato (M5) + 4:41.460 57 2 1:28.061 211.55km/h 20.618s
143. 05. +4 +4 Dunnolop   Victor Baia (P4) + 4:41.701 58 2 1:28.345 211.54km/h 17.377s
144. 03. -2 -2 Dunnolop   Florencia Caro (P18) + 4:41.704 58 2 1:28.059 211.54km/h 21.028s
145. 02. +2 +2 Badyear   Tim Sewell (P16) + 4:41.735 58 2 1:27.551 211.54km/h 24.382s
146. 06. -2 -2 Michelini   Mick Ridley (P4) + 4:42.106 58 2 1:28.079 211.52km/h 19.041s
147. 14. +6 +6 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 4:42.221 57 2 1:27.637 211.52km/h 15.707s
148. 28. +4 +4 Bridgerock   Piotr Noworyta (E) + 4:42.364 55 2 1:28.267 211.51km/h 17.637s
149. 15. +13 +13 Badyear   Michal Presinsky (M5) + 4:42.484 57 2 1:27.901 211.51km/h 16.976s
150. 06. -2 -2 Dunnolop   Damian Mikuszewski (P21) + 4:42.632 58 2 1:28.458 211.50km/h 18.750s
151. 11. +6 +6 Dunnolop   Paweł Otworowski (M1) + 4:42.639 57 3 1:27.040 211.50km/h 22.285s
152. 04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Michał Poznański (P2) + 4:43.061 58 2 1:28.200 211.49km/h 20.888s
153. 05. +5 +5 Dunnolop   Dario De Palma (P2) + 4:43.442 58 2 1:27.368 211.47km/h 24.000s
154. 01. +1 +1 Dunnolop   Mario Gomez (P6) + 4:43.483 58 2 1:27.618 211.47km/h 19.447s
155. 03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Jeffrey Decoopman (P10) + 4:43.682 58 2 1:27.674 211.46km/h 19.152s
156. 20. -3 -3 Dunnolop   Adele Siracusa (M4) + 4:44.993 57 2 1:28.201 211.41km/h 16.900s
157. 29. -2 -2 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 4:45.133 55 2 1:28.450 211.40km/h 15.219s
158. 03. -1 -1 Yokomama   Ferenc Koncz (P16) + 4:45.593 58 2 1:28.437 211.38km/h 17.774s
159. 02. +1 +1 Yokomama   Darren John (P5) + 4:45.928 58 2 1:28.464 211.37km/h 18.938s
160. 01. +5 +5 Dunnolop   Lucian Ciobanu (P17) + 4:46.418 58 2 1:27.876 211.35km/h 18.522s
161. 02. +1 +1 Dunnolop   Gabor Csizmadia (P12) + 4:46.989 58 3 1:27.884 211.33km/h 20.416s
162. 02. -1 -1 Dunnolop   Roman Maksimenkov (P25) + 4:47.665 58 2 1:27.624 211.30km/h 20.069s
163. 30. -5 -5 Contimental   Róbert László2 (E) + 4:48.193 55 2 1:28.264 211.28km/h 15.416s
164. 14. +9 +9 Contimental   Felix Horch (M3) + 4:48.518 57 2 1:28.397 211.27km/h 18.797s
165. 16. -6 -6 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 4:48.618 57 2 1:27.941 211.26km/h 21.443s
166. 15. -1 -1 Badyear   Eduardo Sanchez Carenzo (M3) + 4:48.723 57 3 1:27.403 211.26km/h 16.383s
167. 04. -2 -2 Yokomama   Joel Trekane (P1) + 4:49.051 58 2 1:28.518 211.25km/h 17.828s
168. 17. Tidak berubah ±0 Badyear   Fernando Sosa (M5) + 4:49.441 57 2 1:28.018 211.23km/h 22.062s
169. 12. -7 -7 Yokomama   Viktor Dyankov (M1) + 4:50.102 57 2 1:28.287 211.20km/h 18.615s
170. 21. +11 +11 Yokomama   Antonio Cerqueira (M4) + 4:50.581 57 1 1:27.740 211.18km/h 20.444s
171. 16. -13 -13 Hancock   Diego Mahecha (M3) + 4:50.602 57 3 1:28.046 211.18km/h 16.907s
172. 02. +3 +3 Dunnolop   Jens Frostrup (P19) + 4:50.647 58 2 1:28.134 211.18km/h 20.516s
173. 19. +13 +13 Badyear   Quentin Levasseur (M2) + 4:50.712 57 2 1:27.859 211.18km/h 17.244s
174. 03. +1 +1 Dunnolop   Alex Alonso (P3) + 4:51.037 58 2 1:28.727 211.17km/h 17.698s
175. 13. +7 +7 Badyear   Paweł Grabowski (M1) + 4:51.187 57 2 1:27.504 211.16km/h 19.664s
176. 03. -2 -2 Dunnolop   Asaad Nasimi (P5) + 4:51.824 58 2 1:27.951 211.14km/h 16.965s
177. 01. +3 +3 Yokomama   Arnaud Ferraris (P13) + 4:52.057 58 2 1:28.293 211.13km/h 22.062s
178. 17. -7 -7 Yokomama   Kamal Naoui (M3) + 4:55.093 57 2 1:28.569 211.00km/h 18.213s
179. 18. +4 +4 Yokomama   Alexander Kunze (M3) + 4:55.444 57 2 1:28.291 210.99km/h 14.779s
180. 19. +1 +1 Contimental   Marek Popławski (M3) + 4:55.565 57 2 1:28.514 210.99km/h 20.860s
181. 20. +9 +9 Avonn   Mikko Heikkinen (M3) + 4:55.749 57 2 1:28.070 210.98km/h 18.039s
182. 02. +2 +2 Yokomama   Łukasz Rutkowski (P11) + 4:55.789 58 2 1:28.396 210.98km/h 19.618s
183. 02. +5 +5 Dunnolop   András Bozóti (P7) + 4:57.138 58 2 1:27.780 210.92km/h 19.503s
184. 04. -1 -1 Badyear   Mike Kreisz (P18) + 4:57.179 58 2 1:27.863 210.92km/h 20.331s
185. 21. Tidak berubah ±0 Contimental   Robertas Petniūnas (M3) + 4:57.483 57 2 1:27.368 210.91km/h 21.259s
186. 04. -1 -1 Badyear   Károly Pintér (P20) + 4:57.931 58 2 1:28.964 210.89km/h 17.989s
187. 04. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Juan Pablo Romagnoni (P15) + 4:58.142 58 2 1:27.507 210.88km/h 20.762s
188. 05. +5 +5 Contimental   Michal Szopinski (P20) + 4:58.286 58 2 1:27.224 210.88km/h 18.788s
189. 14. -5 -5 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 4:58.303 57 2 1:27.614 210.88km/h 19.499s
190. 03. Tidak berubah ±0 Yokomama   Petr Cejka (P23) + 4:58.588 58 2 1:27.608 210.86km/h 18.260s
191. 06. +9 +9 Yokomama   Raffaele Tanini (P20) + 4:58.632 58 2 1:27.473 210.86km/h 23.548s
192. 20. +7 +7 Yokomama   Raimonds Urtāns (M2) + 4:58.652 57 2 1:27.380 210.86km/h 15.161s
193. 21. +4 +4 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 4:59.881 56 2 1:27.670 210.81km/h 15.734s
194. 03. -1 -1 Yokomama   Alexei Malkin (P11) + 5:00.165 58 2 1:27.989 210.80km/h 18.003s
195. 18. -7 -7 Badyear   Simone Pasqualoni (M5) + 5:00.604 57 2 1:28.560 210.78km/h 20.707s
196. 01. +7 +7 Dunnolop   Luce Roso (P8) + 5:00.606 58 2 1:27.207 210.78km/h 20.780s
197. 02. +16 +16 Hancock   Marek Hajnrych (P14) + 5:00.751 58 2 1:28.016 210.78km/h 23.745s
198. 02. -1 -1 Yokomama   James Berriman (P13) + 5:01.687 58 2 1:27.742 210.74km/h 18.908s
199. 04. -2 -2 Yokomama   Philippe Calaan (P9) + 5:02.022 58 2 1:27.948 210.73km/h 17.847s
200. 15. -3 -3 Dunnolop   Bora Janić (M1) + 5:02.391 57 2 1:28.529 210.71km/h 20.791s
201. 05. +3 +3 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 5:02.540 58 2 1:28.869 210.71km/h 17.449s
202. 03. -2 -2 Yokomama   Sergey Ved (P19) + 5:02.705 58 2 1:27.602 210.70km/h 22.042s
203. 04. -3 -3 Yokomama   Harsh Sheth (P10) + 5:03.125 58 2 1:28.618 210.68km/h 19.994s
204. 22. +1 +1 Badyear   Leonel Rey (M4) + 5:03.305 57 2 1:28.058 210.68km/h 22.878s
205. 04. +4 +4 Yokomama   Krzysztof Wnuk (P23) + 5:03.842 57 2 1:27.698 210.66km/h 21.904s
206. 03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Ezequiel Palletti (P14) + 5:04.042 58 2 1:28.867 210.65km/h 20.421s
207. 19. +8 +8 Badyear   Oscar Maddonni (M5) + 5:04.192 56 2 1:28.133 210.64km/h 18.165s
208. 20. +6 +6 Contimental   Attila Gollovitzer (M5) + 5:04.401 56 2 1:27.869 210.63km/h 23.578s
209. 04. -3 -3 Dunnolop   Stephen Brooks (P14) + 5:04.581 58 3 1:28.147 210.63km/h 16.442s
210. 02. +4 +4 Yokomama   Martin Kuzov (P6) + 5:04.713 58 2 1:28.525 210.62km/h 20.272s
211. 03. +5 +5 Badyear   David Smith (P6) + 5:04.771 58 2 1:27.684 210.62km/h 20.558s
212. 03. -1 -1 Dunnolop   Roberto Borgato (P12) + 5:05.381 58 2 1:28.050 210.59km/h 22.493s
213. 04. +2 +2 Dunnolop   José Abi Jaudi (P12) + 5:05.406 58 2 1:28.183 210.59km/h 20.413s
214. 07. -2 -2 Dunnolop   Julio Asencio (P21) + 5:05.520 58 2 1:28.694 210.59km/h 17.123s
215. 07. +5 +5 Dunnolop   Hancheng Li (P4) + 5:05.521 58 2 1:28.353 210.59km/h 22.550s
216. 16. +7 +7 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 5:05.704 57 2 1:27.382 210.58km/h 18.367s
217. 05. +3 +3 Dunnolop   Chris Matso (P1) + 5:05.758 58 2 1:27.779 210.58km/h 19.869s
218. 08. +7 +7 Dunnolop   David Cabral (P4) + 5:05.805 58 2 1:28.313 210.58km/h 18.715s
219. 05. +7 +7 Badyear   Tim Villars (P15) + 5:05.866 58 2 1:27.473 210.57km/h 17.958s
220. 17. +5 +5 Badyear   Bartek Nowak (M1) + 5:06.118 57 2 1:27.468 210.56km/h 18.970s
221. 05. -4 -4 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 5:06.290 58 2 1:28.620 210.56km/h 20.791s
222. 03. +7 +7 Badyear   Michael Jones (P25) + 5:06.471 58 2 1:28.216 210.55km/h 17.411s
223. 02. +2 +2 Badyear   Alessio Vagnoni (P22) + 5:06.575 58 2 1:28.009 210.55km/h 15.916s
224. 02. +1 +1 Badyear   Marisa Simone (P17) + 5:06.604 58 2 1:28.038 210.55km/h 18.090s
225. 06. +4 +4 Yokomama   Paweł Nowak (P15) + 5:06.877 58 2 1:28.244 210.53km/h 26.144s
226. 04. +8 +8 Yokomama   Omar Belvedere (P25) + 5:07.326 58 2 1:28.245 210.52km/h 18.539s
227. 03. +3 +3 Yokomama   Niels Van Heijster (P22) + 5:07.624 58 2 1:28.008 210.50km/h 20.899s
228. 04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Andre Cherkasoff (P19) + 5:07.789 58 2 1:28.123 210.50km/h 20.231s
229. 05. +4 +4 Badyear   László Kovácsi (P25) + 5:07.849 58 2 1:28.470 210.50km/h 21.383s
230. 06. +4 +4 Dunnolop   Christian Aunkofer (P1) + 5:07.903 58 2 1:28.496 210.49km/h 18.667s
231. 22. +4 +4 Yokomama   Guillaume Pages (M3) + 5:07.980 57 2 1:28.630 210.49km/h 16.849s
232. 02. +8 +8 Dunnolop   Michele Miksche (P24) + 5:08.185 58 2 1:27.801 210.48km/h 17.991s
233. 08. Tidak berubah ±0 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 5:08.978 58 2 1:28.043 210.45km/h 19.999s
234. 02. Tidak berubah ±0 Yokomama   David Michler (P8) + 5:10.083 58 2 1:28.621 210.41km/h 18.539s
235. 03. +4 +4 Badyear   Michel Lemaire (P8) + 5:10.219 58 2 1:27.905 210.40km/h 20.768s
236. 18. -14 -14 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M1) + 5:10.560 57 2 1:28.732 210.39km/h 19.300s
237. 06. +9 +9 Dunnolop   Dmitry Smirnov (P2) + 5:10.709 58 2 1:27.923 210.38km/h 17.869s
238. 09. +1 +1 Yokomama   Maxim Titkov (P4) + 5:10.763 57 2 1:27.863 210.38km/h 17.149s
239. 23. +1 +1 Yokomama   Niels Wolters (M4) + 5:10.989 57 2 1:28.738 210.37km/h 19.942s
240. 04. -1 -1 Dunnolop   Valtteri Manninen (P8) + 5:11.842 58 2 1:28.393 210.34km/h 18.953s
241. 04. +4 +4 Badyear   Geoff Atkin (P16) + 5:11.974 58 2 1:29.074 210.33km/h 18.680s
242. 03. +3 +3 Yokomama   Thomas Uvyn (P7) + 5:12.097 58 2 1:28.889 210.33km/h 20.428s
243. 19. -9 -9 Yokomama   Andreas Ramann (M1) + 5:12.112 57 2 1:28.899 210.33km/h 18.238s
244. 22. +2 +2 Badyear   Pál Baracsi (M2) + 5:12.506 56 2 1:28.058 210.31km/h 20.106s
245. 04. +4 +4 Badyear   Volodymyr Stanislavsky (P11) + 5:12.580 58 2 1:28.939 210.31km/h 17.197s
246. 03. -2 -2 Dunnolop   Simone Rossi (P17) + 5:12.732 58 2 1:28.864 210.30km/h 18.539s
247. 04. +2 +2 Dunnolop   Liudvikas Selmistraitis (P5) + 5:12.924 58 2 1:28.712 210.29km/h 21.385s
248. 04. -1 -1 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 5:13.249 58 2 1:29.183 210.28km/h 18.047s
249. 05. -3 -3 Contimental   Diogo Barros (P22) + 5:13.361 58 2 1:28.620 210.28km/h 20.312s
250. 23. +12 +12 Dunnolop   Hugo Andrade (M3) + 5:13.407 56 1 1:28.090 210.27km/h 21.119s
251. 06. -3 -3 Dunnolop   Mantas Sestokas (P25) + 5:13.723 58 2 1:28.516 210.26km/h 19.509s
252. 05. -2 -2 Yokomama   Piotrek Siekierka (P11) + 5:13.809 58 3 1:27.830 210.26km/h 18.992s
253. 03. +2 +2 Yokomama   Manolis Emmanouil (P24) + 5:14.464 58 2 1:29.067 210.23km/h 20.046s
254. 05. +1 +1 Badyear   Bruno Scopelliti (P19) + 5:14.986 58 2 1:27.861 210.21km/h 17.058s
255. 04. Tidak berubah ±0 Badyear   Vladimir Poltoratskiy (P24) + 5:15.011 58 2 1:28.179 210.21km/h 22.163s
256. 05. +1 +1 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 5:15.142 58 2 1:28.383 210.21km/h 21.063s
257. 06. -5 -5 Badyear   Maciej Młynek (P8) + 5:15.223 58 2 1:27.608 210.20km/h 19.957s
258. 10. +12 +12 Badyear   Mugur Sapoiu (P4) + 5:15.291 57 2 1:28.758 210.20km/h 17.256s
259. 07. +5 +5 Yokomama   Michaela Källström (P2) + 5:15.374 58 2 1:28.630 210.20km/h 18.939s
260. 05. +7 +7 Badyear   Andriy Dyadkovich (P23) + 5:16.028 57 2 1:28.819 210.17km/h 19.003s
261. 06. +4 +4 Yokomama   Ivanin Ivanov (P22) + 5:16.086 58 2 1:28.353 210.17km/h 17.746s
262. 05. -3 -3 Yokomama   Mikael Lejonhjärta (P24) + 5:16.227 58 2 1:28.066 210.16km/h 26.451s
263. 03. +2 +2 Badyear   Stefano Mana (P13) + 5:16.252 58 2 1:28.192 210.16km/h 18.623s
264. 07. -3 -3 Yokomama   Maurício Jackson (P8) + 5:16.759 58 2 1:28.829 210.14km/h 17.600s
265. 05. -1 -1 Yokomama   David Rolleston (P14) + 5:16.846 58 2 1:28.866 210.14km/h 18.605s
266. 08. -2 -2 Yokomama   Fernando Musetti (P2) + 5:17.066 58 2 1:28.691 210.13km/h 22.064s
267. 08. -3 -3 Dunnolop   Alex Tolmar (P8) + 5:17.172 58 2 1:27.990 210.13km/h 23.632s
268. 04. -3 -3 Yokomama   Nick Tsagarakis (P6) + 5:17.358 58 3 1:27.344 210.12km/h 19.958s
269. 04. +8 +8 Badyear   Kirsty Ridley (P13) + 5:17.455 58 2 1:28.249 210.11km/h 20.455s
270. 06. -2 -2 Yokomama   Thiago Cristofolini (P23) + 5:17.710 57 2 1:27.991 210.10km/h 22.157s
271. 05. -3 -3 Yokomama   Gabriel Naya (P13) + 5:17.720 58 2 1:28.370 210.10km/h 20.486s
272. 04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Balázs Horváth (P17) + 5:17.730 58 2 1:28.307 210.10km/h 17.660s
273. 21. +10 +10 Contimental   Tibor Csábi (M5) + 5:17.995 56 2 1:28.946 210.09km/h 21.122s
274. 07. +1 +1 Yokomama   Shersh Khandelwal (P25) + 5:18.204 58 2 1:28.811 210.08km/h 21.030s
275. 05. +3 +3 Yokomama   Adam Wójcik (P17) + 5:18.315 58 2 1:28.401 210.08km/h 20.329s
276. 08. -4 -4 Dunnolop   Vito Ruggio (P25) + 5:18.412 58 2 1:28.675 210.08km/h 20.519s
277. 11. +5 +5 Badyear   Dávid Guti (P4) + 5:18.614 57 2 1:28.677 210.07km/h 24.572s
278. 31. -2 -2 Contimental   Ivan Lukovkin (E) + 5:18.895 55 2 1:28.898 210.06km/h 20.540s
279. 05. +3 +3 Yokomama   Daniel Omaña (P10) + 5:19.397 58 2 1:28.113 210.04km/h 21.107s
280. 06. +4 +4 Yokomama   Andrew Green (P10) + 5:19.432 58 2 1:28.423 210.04km/h 19.982s
281. 07. -3 -3 Yokomama   Brendon Avery (P20) + 5:19.510 58 2 1:27.936 210.03km/h 22.090s
282. 09. +3 +3 Dunnolop   Daniel Ossmann (P21) + 5:19.590 58 2 1:28.310 210.03km/h 18.351s
283. 07. +2 +2 Avonn   Donatas Paplauskas (P23) + 5:19.646 57 2 1:28.268 210.03km/h 19.129s
284. 05. +2 +2 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 5:19.760 58 2 1:27.765 210.02km/h 22.045s
285. 09. -2 -2 Dunnolop   Thomas Mckeown (P25) + 5:19.760 58 2 1:27.941 210.02km/h 25.379s
286. 23. +7 +7 Badyear   Christian Bernhard (M2) + 5:19.867 56 2 1:28.343 210.02km/h 19.130s
287. 22. -14 -14 Badyear   Adam Szabo (M5) + 5:20.071 56 2 1:28.921 210.01km/h 23.223s
288. 07. +9 +9 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P1) + 5:20.423 58 2 1:27.581 210.00km/h 19.761s
289. 10. Tidak berubah ±0 Yokomama   Roberto Schumacher (P21) + 5:20.589 58 2 1:28.249 209.99km/h 19.251s
290. 06. +6 +6 Dunnolop   Mike Joshua (P14) + 5:20.974 58 2 1:28.292 209.97km/h 21.447s
291. 07. +1 +1 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 5:21.097 58 2 1:28.042 209.97km/h 23.899s
292. 06. +2 +2 Yokomama   Cem Özdemir (P19) + 5:21.302 58 3 1:28.250 209.96km/h 16.996s
293. 06. +7 +7 Yokomama   Valentino Receputi (P16) + 5:21.418 58 2 1:28.552 209.96km/h 19.835s
294. 24. -6 -6 Yokomama   Stefan Stillhart (M4) + 5:21.689 57 2 1:29.070 209.95km/h 18.927s
295. 07. +11 +11 Yokomama   Michael Reyer (P19) + 5:21.795 58 2 1:28.382 209.94km/h 16.752s
296. 07. -6 -6 Dunnolop   Zoltán Zelei (P16) + 5:21.800 58 2 1:28.215 209.94km/h 21.088s
297. 09. +7 +7 Contimental   Péter Kertész (P8) + 5:21.921 58 2 1:28.970 209.94km/h 18.913s
298. 08. -1 -1 Yokomama   Gary Mullins (P19) + 5:21.970 58 2 1:28.776 209.94km/h 18.260s
299. 32. +5 +5 Yokomama   Ivan Andjelic (E) + 5:22.080 55 2 1:28.781 209.93km/h 18.035s
300. 07. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Franco Sandoval (P10) + 5:22.194 58 2 1:27.816 209.93km/h 21.753s
301. 04. +7 +7 Yokomama   Dean Francis (P7) + 5:22.701 58 2 1:28.137 209.91km/h 21.841s
302. 06. -3 -3 Yokomama   James Brown (P9) + 5:23.851 58 2 1:28.318 209.86km/h 20.578s
303. 07. +2 +2 Yokomama   Guilherme Franco (P22) + 5:23.901 58 2 1:28.497 209.86km/h 21.976s
304. 07. +5 +5 Dunnolop   Peter Alan (P9) + 5:24.024 58 2 1:28.107 209.85km/h 19.868s
305. 08. -1 -1 Yokomama   Gilles Ritiere (P1) + 5:24.362 58 2 1:29.061 209.84km/h 18.031s
306. 08. +3 +3 Yokomama   Walid Obeid (P9) + 5:24.372 58 2 1:28.655 209.84km/h 22.521s
307. 20. -4 -4 Yokomama   Sylvain Guillon (M1) + 5:24.372 57 3 1:28.421 209.84km/h 16.544s
308. 08. -1 -1 Yokomama   Heversson Amorim (P22) + 5:24.392 58 2 1:27.920 209.84km/h 18.567s
309. 08. +1 +1 Avonn   Salvis Čablis (P10) + 5:24.522 58 2 1:28.717 209.83km/h 19.740s
310. 21. -3 -3 Yokomama   Mateusz Górny (M1) + 5:24.671 56 2 1:28.667 209.83km/h 21.653s
311. 09. +6 +6 Yokomama   Sandile Nosenga (P19) + 5:24.831 58 2 1:27.863 209.82km/h 23.311s
312. 06. +8 +8 Badyear   Steven Seabridge (P17) + 5:25.262 58 2 1:28.546 209.81km/h 18.267s
313. 24. +7 +7 Yokomama   Konstantin Sobolev (M2) + 5:25.897 56 2 1:28.655 209.78km/h 15.262s
314. 25. +1 +1 Contimental   Ilya Vedenikov (M2) + 5:26.403 56 2 1:28.031 209.76km/h 17.708s
315. 06. +1 +1 Yokomama   Eugene Timchenko (P11) + 5:26.571 58 2 1:28.661 209.75km/h 22.459s
316. 07. +12 +12 Badyear   Nikolay Stanev (P17) + 5:26.875 58 2 1:28.520 209.74km/h 20.636s
317. 05. -1 -1 Dunnolop   Jussi Mäenpää (P6) + 5:26.885 58 2 1:28.939 209.74km/h 20.989s
318. 06. +2 +2 Dunnolop   Helmer De Vries (P13) + 5:27.145 58 2 1:27.663 209.73km/h 17.973s
319. 07. -2 -2 Dunnolop   Edgar Pinho (P11) + 5:27.460 58 2 1:29.149 209.72km/h 22.477s
320. 08. +7 +7 Yokomama   Federico Mecacci (P23) + 5:27.842 57 2 1:28.031 209.70km/h 19.815s
321. 24. -5 -5 Yokomama   David Jones-Winkley (M3) + 5:27.992 56 2 1:28.657 209.70km/h 19.042s
322. 06. +2 +2 Dunnolop   Nikolay Borzenkov (P12) + 5:28.042 58 2 1:29.173 209.70km/h 17.353s
323. 23. -2 -2 Yokomama   Paul Williams (M5) + 5:28.133 56 2 1:28.937 209.69km/h 17.431s
324. 07. +3 +3 Dunnolop   Dominik Flamand (P12) + 5:28.167 58 2 1:28.789 209.69km/h 22.519s
325. 08. -2 -2 Badyear   Leonardo Fiorotto (P15) + 5:28.302 57 2 1:29.309 209.69km/h 17.607s
326. 10. Tidak berubah ±0 Avonn   Simon Marks (P8) + 5:28.408 58 2 1:28.988 209.68km/h 22.234s
327. 08. -2 -2 Dunnolop   Martin Pospíšil (P16) + 5:29.006 58 2 1:29.023 209.66km/h 17.516s
328. 25. Tidak berubah ±0 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 5:29.135 57 2 1:29.190 209.65km/h 17.507s
329. 05. +4 +4 Badyear   David Brennan (P7) + 5:29.204 58 2 1:28.729 209.65km/h 23.335s
330. 09. -2 -2 Yokomama   Evaldas Ruseckas (P2) + 5:29.311 58 2 1:28.098 209.65km/h 17.895s
331. 09. +6 +6 Yokomama   Jorge Luiz Filho (P16) + 5:29.311 58 2 1:28.947 209.65km/h 22.603s
332. 06. +5 +5 Badyear   Roberto Mariella (P6) + 5:29.569 58 2 1:28.190 209.64km/h 18.789s
333. 08. +3 +3 Dunnolop   Blazo Jankovic (P11) + 5:29.596 58 2 1:28.296 209.63km/h 22.622s
334. 08. +11 +11 Dunnolop   Giovanni Bertolo (P12) + 5:29.966 58 2 1:28.754 209.62km/h 18.860s
335. 06. -1 -1 Yokomama   Greg Tierney (P7) + 5:29.986 58 2 1:28.877 209.62km/h 20.042s
336. 09. +10 +10 Yokomama   Collin Doyle (P15) + 5:30.152 57 2 1:28.308 209.61km/h 21.663s
337. 08. -3 -3 Yokomama   Pedro Jose Moreno (P17) + 5:30.185 58 3 1:28.086 209.61km/h 21.313s
338. 26. +3 +3 Badyear   Tibor Szuromi (M4) + 5:30.769 57 2 1:27.970 209.59km/h 17.834s
339. 04. -1 -1 Yokomama   Peter Willmore (P3) + 5:30.982 57 2 1:28.748 209.58km/h 17.761s
340. 09. +9 +9 Contimental   Marco Domingos (P12) + 5:31.090 58 2 1:27.549 209.58km/h 18.640s
341. 06. +5 +5 Yokomama   Kevin Mcferrin (P24) + 5:31.233 58 2 1:29.066 209.57km/h 20.150s
342. 07. +6 +6 Dunnolop   Jose Luis Macho Pita (P24) + 5:31.262 58 2 1:28.051 209.57km/h 22.504s
343. 22. +4 +4 Contimental   Mauricio Angelucci (M1) + 5:32.661 56 2 1:28.468 209.51km/h 19.082s
344. 09. +2 +2 Dunnolop   Erika Csomay (P17) + 5:32.906 58 2 1:28.076 209.50km/h 19.198s
345. 23. -8 -8 Contimental   Tihamér Pál (M1) + 5:33.085 56 2 1:29.186 209.50km/h 23.021s
346. 07. +3 +3 Yokomama   Nicola Bazzani (P13) + 5:33.274 58 2 1:28.082 209.49km/h 18.841s
347. 11. +11 +11 Avonn   Carlos Dias (P8) + 5:33.330 58 1 1:29.383 209.49km/h 24.121s
348. 10. +3 +3 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 5:33.766 58 2 1:28.470 209.47km/h 19.463s
349. 10. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Alexis Adams (P17) + 5:33.811 58 2 1:28.362 209.47km/h 18.073s
350. 09. +5 +5 Avonn   Andrian Naidenov (P1) + 5:33.823 58 2 1:28.666 209.47km/h 20.889s
351. 10. -5 -5 Yokomama   Daniel Bertoya (P12) + 5:33.956 58 3 1:28.061 209.46km/h 20.928s
352. 07. Tidak berubah ±0 Yokomama   Juan Carlos Romero (P6) + 5:34.081 58 2 1:27.932 209.46km/h 19.590s
353. 26. +3 +3 Contimental   Sasa Mihoci (M2) + 5:34.190 56 2 1:28.602 209.45km/h 22.114s
354. 11. +2 +2 Avonn   Márcio Portuga (P12) + 5:34.232 58 2 1:28.737 209.45km/h 18.993s
355. 10. +2 +2 Yokomama   Julio Pereira (P1) + 5:34.277 58 2 1:28.737 209.45km/h 18.730s
356. 12. +1 +1 Dunnolop   Leixandre Mera (P8) + 5:34.459 58 2 1:28.768 209.44km/h 20.433s
357. 05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Massimo Baroni (P3) + 5:34.950 57 2 1:28.204 209.42km/h 18.802s
358. 27. -7 -7 Yokomama   Argiris Mamplekos (M2) + 5:34.972 56 2 1:28.623 209.42km/h 18.108s
359. 07. -4 -4 Yokomama   Stefano Siletto (P7) + 5:34.981 58 2 1:29.151 209.42km/h 18.074s
360. 08. +11 +11 Dunnolop   David Jundt (P20) + 5:35.103 57 2 1:28.898 209.42km/h 19.015s
361. 06. +4 +4 Yokomama   Robert Raczkiewicz (P3) + 5:35.235 57 2 1:28.263 209.41km/h 21.786s
362. 09. +2 +2 Dunnolop   Duong Cuong (P22) + 5:35.488 58 2 1:28.904 209.40km/h 19.165s
363. 11. -5 -5 Dunnolop   Allan Sheahen (P25) + 5:35.526 58 2 1:28.783 209.40km/h 18.830s
364. 12. +14 +14 Dunnolop   Oprea Ioan (P12) + 5:36.116 57 2 1:28.203 209.38km/h 16.861s
365. 12. -7 -7 Dunnolop   Marcos Barizon (P25) + 5:36.125 58 3 1:28.138 209.38km/h 16.807s
366. 10. +9 +9 Yokomama   Ivan Ivanov (P2) + 5:36.184 58 2 1:28.345 209.37km/h 19.069s
367. 13. +4 +4 Yokomama   Marcelo Quiroga (P25) + 5:36.626 58 2 1:27.901 209.36km/h 21.647s
368. 11. +2 +2 Dunnolop   Andrey Zhuravlyov (P17) + 5:36.666 58 2 1:27.971 209.36km/h 21.383s
369. 08. +3 +3 Dunnolop   Amato Batoni (P13) + 5:36.857 58 2 1:28.525 209.35km/h 17.170s
370. 09. +7 +7 Badyear   Nikos Tzivas (P23) + 5:37.084 57 2 1:28.848 209.34km/h 22.771s
371. 24. +6 +6 Badyear   Daniel Andrade (M5) + 5:37.201 56 2 1:27.669 209.33km/h 19.881s
372. 10. +7 +7 Yokomama   Alexander Zablotsky (P23) + 5:37.263 57 2 1:29.285 209.33km/h 21.091s
373. 25. +5 +5 Dunnolop   Marko Radakovic (M3) + 5:37.809 56 2 1:28.992 209.31km/h 18.107s
374. 05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Nigel Koh (P5) + 5:37.924 58 2 1:28.542 209.31km/h 20.200s
375. 09. Tidak berubah ±0 Yokomama   Theo Poufinas (P9) + 5:38.339 58 2 1:28.498 209.29km/h 19.471s
376. 09. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Sandro Argemi (P11) + 5:38.429 58 2 1:28.884 209.29km/h 19.318s
377. 07. +2 +2 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 5:38.441 57 2 1:29.311 209.29km/h 16.824s
378. 08. +8 +8 Dunnolop   Mélanie Delhaye (P3) + 5:38.928 57 2 1:29.147 209.27km/h 19.989s
379. 12. -4 -4 Yokomama   Zsolt Latinovits (P4) + 5:39.082 57 2 1:29.298 209.26km/h 17.756s
380. 13. +6 +6 Avonn   Lucas Lobico (P4) + 5:39.554 57 2 1:28.778 209.24km/h 21.167s
381. 11. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Orlin Popov (P23) + 5:39.651 57 2 1:29.333 209.24km/h 20.981s
382. 14. -8 -8 Yokomama   Eduardo Casagrande (P4) + 5:39.706 57 2 1:29.030 209.24km/h 20.082s
383. 15. +6 +6 Dunnolop   Jan Kladetzke (P4) + 5:39.914 57 2 1:29.079 209.23km/h 21.196s
384. 24. +1 +1 Dunnolop   Paulo Jorge (M1) + 5:40.256 56 2 1:29.019 209.21km/h 18.204s
385. 11. -2 -2 Dunnolop   Rafael Niess (P2) + 5:40.322 58 2 1:28.688 209.21km/h 21.139s
386. 09. +6 +6 Dunnolop   Rodrigo Velasco (P13) + 5:40.491 58 2 1:28.925 209.21km/h 20.469s
387. 12. +2 +2 Badyear   Max Lucchesi (P2) + 5:40.497 58 2 1:29.036 209.20km/h 19.270s
388. 25. -6 -6 Badyear   Aleksandr Gerassimtsik (M5) + 5:40.510 56 2 1:29.125 209.20km/h 17.667s
389. 08. +7 +7 Yokomama   Tolis Nasios (P24) + 5:41.225 58 2 1:29.053 209.18km/h 21.706s
390. 09. -3 -3 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 5:41.364 57 2 1:29.207 209.17km/h 22.028s
391. 26. -11 -11 Badyear   Sagar Abhyankar (M5) + 5:41.395 56 3 1:28.245 209.17km/h 21.297s
392. 10. +22 +22 Contimental   Vladimir Viktorovich (P13) + 5:41.398 58 1 1:29.398 209.17km/h 20.846s
393. 27. -9 -9 Yokomama   Yug Desai1 (M5) + 5:41.473 56 2 1:28.128 209.17km/h 17.312s
394. 11. -4 -4 Yokomama   Luis Ferreira (P13) + 5:41.565 58 2 1:29.421 209.16km/h 20.873s
395. 09. -2 -2 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 5:41.713 57 2 1:29.349 209.16km/h 19.358s
396. 11. +2 +2 Yokomama   Vladimir Petrov (P21) + 5:41.764 58 2 1:29.062 209.16km/h 17.103s
397. 16. -9 -9 Yokomama   Ricardo Freitas (P4) + 5:41.791 57 2 1:29.149 209.15km/h 22.621s
398. 08. +5 +5 Yokomama   Maciej Rabiński (P6) + 5:41.936 58 2 1:28.266 209.15km/h 19.350s
399. 12. -6 -6 Yokomama   László Székelyhidi (P13) + 5:42.091 58 2 1:29.068 209.14km/h 20.268s
400. 12. -6 -6 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 5:42.152 58 2 1:29.428 209.14km/h 20.054s
401. 13. +4 +4 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 5:42.297 58 2 1:28.943 209.13km/h 20.882s
402. 14. -11 -11 Yokomama   Carlos Vieira Jr (P13) + 5:42.429 58 2 1:29.229 209.13km/h 19.035s
403. 25. +4 +4 Yokomama   Gábor Safranyik (M1) + 5:42.461 56 2 1:28.992 209.13km/h 19.962s
404. 13. +6 +6 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 5:42.749 58 2 1:29.279 209.12km/h 18.840s
405. 15. +1 +1 Dunnolop   Michael Monaco (P13) + 5:42.883 58 2 1:28.826 209.11km/h 19.968s
406. 16. +2 +2 Dunnolop   Giuseppe Carlomagno (P13) + 5:42.913 58 2 1:28.927 209.11km/h 22.193s
407. 27. Tidak berubah ±0 Yokomama   Fred Vautrin (M4) + 5:42.925 57 2 1:29.565 209.11km/h 16.677s
408. 13. +1 +1 Yokomama   Tomáš Vesely (P8) + 5:42.954 58 2 1:29.126 209.11km/h 23.509s
409. 10. Tidak berubah ±0 Badyear   Ihor Rusnak (P16) + 5:43.086 58 2 1:29.096 209.10km/h 21.342s
410. 11. -6 -6 Yokomama   Jo Lafrite (P16) + 5:43.173 58 3 1:28.169 209.10km/h 20.327s
411. 10. +1 +1 Dunnolop   William Day (P19) + 5:43.185 58 2 1:29.436 209.10km/h 19.566s
412. 07. -2 -2 Yokomama   Fanda Medovy (P14) + 5:43.376 58 2 1:28.422 209.09km/h 24.257s
413. 10. +4 +4 Yokomama   William Tringas (P22) + 5:43.490 58 2 1:28.752 209.09km/h 22.840s
414. 12. +11 +11 Contimental   Ferdinando Russo (P23) + 5:43.624 57 2 1:29.232 209.08km/h 20.912s
415. 11. +12 +12 Yokomama   Andris Ceruss (P19) + 5:43.734 58 1 1:29.214 209.08km/h 19.362s
416. 26. -1 -1 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 5:44.308 56 2 1:29.347 209.06km/h 19.280s
417. 33. -5 -5 Michelini   Claudio Szynkier (E) + 5:44.430 54 2 1:29.273 209.05km/h 18.861s
418. 10. -4 -4 Yokomama   Tomasz Boryczka (P9) + 5:44.596 58 2 1:29.426 209.04km/h 25.225s
419. 10. +11 +11 Yokomama   Ivanin Ivanov (P15) + 5:44.615 57 2 1:28.266 209.04km/h 22.039s
420. 06. +5 +5 Yokomama   Aleksej Sutkin (P5) + 5:44.625 58 2 1:28.434 209.04km/h 19.976s
421. 28. -4 -4 Yokomama   Fabián Ré (M5) + 5:44.706 56 2 1:28.015 209.04km/h 22.066s
422. 11. +4 +4 Dunnolop   Diego Fonseca (P9) + 5:45.004 58 2 1:28.688 209.03km/h 19.329s
423. 05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 5:45.351 57 2 1:29.389 209.01km/h 18.117s
424. 12. Tidak berubah ±0 Yokomama   Marco Longo (P17) + 5:45.533 58 2 1:28.903 209.01km/h 19.445s
425. 11. Tidak berubah ±0 Yokomama   Timo Suvikunnas (P15) + 5:45.739 57 2 1:29.642 209.00km/h 18.629s
426. 10. -1 -1 Yokomama   Martin Granö (P20) + 5:45.959 57 3 1:28.280 208.99km/h 20.747s
427. 08. +7 +7 Dunnolop   Nathanael Williamson (P7) + 5:46.105 58 2 1:29.299 208.98km/h 19.500s
428. 11. +7 +7 Contimental   Massimo Guerra (P1) + 5:46.173 58 2 1:28.649 208.98km/h 20.179s
429. 11. +4 +4 Yokomama   José Mario Alonso Alonso (P22) + 5:46.462 58 2 1:28.290 208.97km/h 18.651s
430. 06. Tidak berubah ±0 Michelini   Andrea Iacoponi (P18) + 5:47.017 57 2 1:29.248 208.95km/h 16.922s
431. 12. +5 +5 Dunnolop   Jakab Zoltan (P1) + 5:47.248 58 2 1:28.867 208.94km/h 22.096s
432. 12. -3 -3 Yokomama   Rauno Tammel (P19) + 5:47.406 58 2 1:28.131 208.93km/h 21.316s
433. 09. +2 +2 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P3) + 5:47.651 57 2 1:28.628 208.92km/h 21.948s
434. 13. +4 +4 Yokomama   Martin Freeth (P17) + 5:47.695 58 2 1:28.245 208.92km/h 21.253s
435. 11. -5 -5 Yokomama   Klas Britse (P20) + 5:48.293 57 2 1:29.565 208.90km/h 18.241s
436. 09. +11 +11 Yokomama   Jorge Bento (P7) + 5:48.448 58 2 1:29.130 208.89km/h 19.357s
437. 14. Tidak berubah ±0 Yokomama   Rowie Halcon (P21) + 5:48.525 58 2 1:29.134 208.89km/h 20.617s
438. 12. -7 -7 Yokomama   Raluca Tiuca (P22) + 5:48.877 58 2 1:28.575 208.88km/h 17.994s
439. 10. +3 +3 Yokomama   Hans Van Ransbeeck (P10) + 5:49.684 57 2 1:28.456 208.84km/h 16.416s
440. 09. +10 +10 Avonn   Damir Martinjak (P6) + 5:49.750 58 2 1:28.452 208.84km/h 19.026s
441. 13. -7 -7 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 5:49.764 57 2 1:29.520 208.84km/h 16.751s
442. 14. -7 -7 Yokomama   Todor Mitev (P23) + 5:49.879 57 2 1:28.891 208.84km/h 19.136s
443. 14. +1 +1 Yokomama   James Bentley (P8) + 5:50.006 58 2 1:28.696 208.83km/h 19.645s
444. 12. Tidak berubah ±0 Yokomama   Alberto Osio (P16) + 5:50.199 58 2 1:28.608 208.82km/h 19.537s
445. 07. +7 +7 Badyear   Silvio Botterini (P18) + 5:50.516 57 2 1:28.521 208.81km/h 19.302s
446. 13. -5 -5 Dunnolop   Mihály Székely (P2) + 5:50.517 57 2 1:29.452 208.81km/h 21.373s
447. 08. +9 +9 Dunnolop   Domantas Rasalskis (P14) + 5:50.678 57 2 1:29.167 208.81km/h 17.550s
448. 13. +8 +8 Yokomama   Billy Van Der Merwe (P12) + 5:50.714 57 2 1:28.989 208.80km/h 18.687s
449. 17. -8 -8 Yokomama   Sławomir Dudzinski (P13) + 5:50.719 58 2 1:29.340 208.80km/h 21.145s
450. 15. +4 +4 Yokomama   Maurizio Faccin (P8) + 5:50.859 58 2 1:28.804 208.80km/h 22.043s
451. 27. Tidak berubah ±0 Yokomama   Tomasz Siwiec (M3) + 5:51.052 56 2 1:29.519 208.79km/h 17.118s
452. 15. +8 +8 Dunnolop   Krisztián Veinperl (P21) + 5:51.155 58 2 1:27.848 208.79km/h 19.355s
453. 14. +6 +6 Badyear   Grzegorz Ogarek (P12) + 5:51.180 57 2 1:29.183 208.79km/h 17.532s
454. 28. -13 -13 Yokomama   Ivan Silva (M3) + 5:51.215 56 2 1:29.369 208.78km/h 16.135s
455. 13. +6 +6 Contimental   Danilo Alberghetti (P16) + 5:51.269 58 2 1:28.643 208.78km/h 18.360s
456. 28. -5 -5 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (M2) + 5:51.863 56 2 1:29.264 208.76km/h 18.788s
457. 14. -12 -12 Yokomama   Pieterjan Staessen (P17) + 5:52.072 58 2 1:28.864 208.75km/h 19.024s
458. 10. +4 +4 Yokomama   Miguel Rosso (P11) + 5:52.151 58 2 1:29.602 208.75km/h 18.786s
459. 11. +7 +7 Yokomama   Arturo Oliveira (P11) + 5:52.455 58 2 1:29.464 208.74km/h 18.001s
460. 13. -11 -11 Yokomama   Olver Hernández (P19) + 5:52.634 58 2 1:28.621 208.73km/h 19.241s
461. 12. +3 +3 Avonn   Miha Rataj (P11) + 5:52.876 58 2 1:28.908 208.72km/h 22.416s
462. 18. -5 -5 Yokomama   Pablo Bordones (P13) + 5:53.022 58 2 1:28.354 208.71km/h 21.191s
463. 13. -3 -3 Badyear   Szabolcs Habóczki (P11) + 5:53.073 58 3 1:28.105 208.71km/h 19.103s
464. 10. -8 -8 Yokomama   Arnoldas Molis (P7) + 5:53.190 57 2 1:29.686 208.71km/h 19.224s
465. 15. +2 +2 Dunnolop   Alex Belão (P12) + 5:53.285 57 2 1:29.485 208.70km/h 17.480s
466. 15. -5 -5 Yokomama   Michele Brambilla (P23) + 5:53.357 57 2 1:28.403 208.70km/h 18.409s
467. 16. -1 -1 Dunnolop   Tibor Nagy (P12) + 5:53.525 57 2 1:29.284 208.69km/h 19.436s
468. 16. Tidak berubah ±0 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 5:53.528 57 2 1:28.399 208.69km/h 17.443s
469. 19. +2 +2 Dunnolop   Remco Siemes (P13) + 5:53.528 58 2 1:27.901 208.69km/h 20.343s
470. 10. -7 -7 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 5:53.770 58 2 1:29.155 208.68km/h 19.736s
471. 12. +7 +7 Dunnolop   Rafal Kowalski (P9) + 5:53.816 57 2 1:29.333 208.68km/h 22.442s
472. 08. Tidak berubah ±0 Yokomama   Luca Percannella (P18) + 5:54.160 57 2 1:29.311 208.67km/h 18.873s
473. 12. +1 +1 Yokomama   Marcello Pinheiro (P15) + 5:54.332 57 2 1:28.993 208.66km/h 19.125s
474. 09. +6 +6 Yokomama   Francisco Chango (P18) + 5:54.616 57 2 1:29.229 208.65km/h 19.785s
475. 10. -4 -4 Yokomama   Paweł Marszutka (P3) + 5:54.664 57 2 1:29.768 208.65km/h 20.381s
476. 16. -3 -3 Yokomama   Andreas Stangenberger (P23) + 5:55.143 57 2 1:28.897 208.63km/h 21.196s
477. 13. -4 -4 Yokomama   Eduardo Trindade (P15) + 5:55.171 57 2 1:29.483 208.63km/h 20.552s
478. 17. +3 +3 Dunnolop   Mladen Vrbanac (P23) + 5:55.431 57 2 1:29.180 208.62km/h 22.049s
479. 29. Tidak berubah ±0 Contimental   Roberto Carta (M5) + 5:55.517 56 2 1:29.467 208.62km/h 17.314s
480. 13. -1 -1 Dunnolop   Fabrice Renaudet (P22) + 5:55.559 58 3 1:28.273 208.61km/h 19.105s
481. 11. +3 +3 Yokomama   Richard Marc (P10) + 5:55.633 57 2 1:29.467 208.61km/h 22.538s
482. 14. -9 -9 Yokomama   Mark McTaggart (P15) + 5:55.647 57 2 1:28.845 208.61km/h 19.876s
483. 07. -5 -5 Yokomama   Craig McLean (P5) + 5:55.739 57 2 1:28.855 208.61km/h 22.229s
484. 11. +9 +9 Badyear   Andrey Antonov (P3) + 5:55.762 57 2 1:28.910 208.61km/h 15.597s
485. 28. -8 -8 Yokomama   Elias Aranda (M4) + 5:56.036 56 2 1:29.483 208.60km/h 21.490s
486. 17. -1 -1 Yokomama   Mario Cavalari (P12) + 5:56.050 57 2 1:29.220 208.60km/h 18.540s
487. 12. +10 +10 Dunnolop   Mateusz Włodarczyk (P10) + 5:56.076 57 2 1:28.656 208.59km/h 19.918s
488. 15. +11 +11 Yokomama   Ignacio Belatti (P15) + 5:56.101 57 2 1:28.724 208.59km/h 17.536s
489. 29. -5 -5 Avonn   Jani Syrjäläinen (M3) + 5:56.440 56 2 1:29.642 208.58km/h 20.203s
490. 13. -4 -4 Dunnolop   Daniele Bontempo (P1) + 5:56.875 57 2 1:29.338 208.56km/h 21.631s
491. 14. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Adriano Barbosa (P16) + 5:57.487 57 3 1:28.128 208.54km/h 17.808s
492. 15. +10 +10 Dunnolop   Teo Pechi (P16) + 5:57.557 57 2 1:28.064 208.54km/h 21.985s
493. 12. +9 +9 Dunnolop   Will Eel (P20) + 5:57.868 57 2 1:29.312 208.52km/h 17.208s
494. 14. +11 +11 Yokomama   José Pinat (P19) + 5:57.992 57 2 1:28.708 208.52km/h 18.672s
495. 30. +3 +3 Contimental   Luis Santos (M5) + 5:58.165 56 2 1:29.412 208.51km/h 17.638s
496. 17. -10 -10 Yokomama   Berbecaru Toma (P21) + 5:58.184 57 2 1:29.290 208.51km/h 18.983s
497. 09. -6 -6 Yokomama   Róbert Villásek (P24) + 5:58.252 57 2 1:29.480 208.51km/h 18.537s
498. 18. -9 -9 Dunnolop   Kévin Vallée (P12) + 5:58.383 57 3 1:28.694 208.50km/h 23.024s
499. 13. +8 +8 Contimental   José Bolívar (P10) + 5:58.462 57 2 1:29.649 208.50km/h 17.581s
500. 14. +6 +6 Yokomama   Davide Fella (P2) + 5:58.536 57 2 1:29.430 208.50km/h 18.150s