Rumusan perlumbaan (Litar: Indianapolis | Musim: 72 | Perlumbaan: 12 | Kelas: All)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kelas:

# Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus (Kumpulan) Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. 01. +3 +3 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) 1h30:14.965 73 2 1:11.754 203.84km/h 14.159s
02. 02. +12 +12 Michelini   Jan Velske (E) + 2.951 73 2 1:10.598 203.72km/h 12.500s
03. 03. -2 -2 Badyear   Christos Bobolis4 (E) + 23.265 73 2 1:12.163 202.96km/h 13.683s
04. 04. +2 +2 Badyear   Alan Horsley (E) + 45.511 73 2 1:11.958 202.14km/h 17.131s
05. 05. +2 +2 Michelini   Roland Postle7 (E) + 45.932 73 2 1:12.113 202.12km/h 13.948s
06. 06. -1 -1 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 47.186 73 2 1:12.771 202.07km/h 12.353s
07. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Toni Söyrinki (M1) + 1:05.312 73 2 1:11.571 201.41km/h 18.435s
08. 07. +4 +4 Badyear   Mindaugas Bauža (E) + 1:11.946 72 2 1:12.532 201.16km/h 18.312s
09. 08. -5 -5 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 1:26.473 72 2 1:12.826 200.63km/h 19.319s
10. 09. -1 -1 Badyear   Carlos Esparza (E) + 1:31.981 72 2 1:12.734 200.43km/h 16.121s
11. 01. +2 +2 Badyear   Vitaliy Repetsky (M4) + 1:33.176 73 2 1:12.299 200.39km/h 17.911s
12. 10. +3 +3 Badyear   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:46.013 72 2 1:12.982 199.92km/h 14.208s
13. 11. +18 +18 Contimental   Ahmet Sonverdi (E) + 1:48.010 72 1 1:13.092 199.85km/h 14.713s
14. 12. Tidak berubah ±0 Badyear   Atis Praudins (E) + 1:50.904 72 2 1:12.776 199.74km/h 14.645s
15. 01. +2 +2 Dunnolop   Ross Proud (M3) + 1:51.225 73 2 1:12.204 199.73km/h 17.282s
16. 13. -3 -3 Hancock   Łukasz Dudek1 (E) + 1:57.350 72 3 1:12.562 199.51km/h 16.724s
17. 02. +2 +2 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 1:57.426 73 2 1:13.449 199.51km/h 16.725s
18. 01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Alix Martin (M2) + 1:57.434 73 2 1:12.091 199.51km/h 16.983s
19. 03. +3 +3 Badyear   Mike Leone (M3) + 1:58.851 73 2 1:12.619 199.46km/h 18.399s
20. 14. +1 +1 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 1:59.100 72 2 1:12.864 199.45km/h 15.527s
21. 04. +1 +1 Yokomama   Joel Viitikko (M3) + 1:59.891 73 2 1:12.467 199.42km/h 18.539s
22. 15. -13 -13 Hancock   Goran Slunjski (E) + 2:03.242 72 3 1:12.617 199.30km/h 17.253s
23. 05. -4 -4 Badyear   Sam Norris (M3) + 2:05.130 73 2 1:13.088 199.23km/h 18.071s
24. 16. +2 +2 Badyear   Wouter Teuwen (E) + 2:06.002 72 2 1:13.037 199.20km/h 19.545s
25. 02. -1 -1 Yokomama   Lee Harding (M4) + 2:06.908 73 2 1:12.797 199.17km/h 18.163s
26. 02. +2 +2 Dunnolop   Andrej Rilke (M1) + 2:08.326 73 2 1:12.518 199.12km/h 17.222s
27. 17. Tidak berubah ±0 Badyear   Ivan Stiva (E) + 2:10.091 72 2 1:12.494 199.05km/h 19.239s
28. 18. +2 +2 Michelini   Fabien Massard (E) + 2:12.397 72 2 1:13.197 198.97km/h 16.022s
29. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Jasper Coosemans (M2) + 2:13.187 73 2 1:13.167 198.94km/h 17.005s
30. 03. Tidak berubah ±0 Badyear   Maxim Kotov2 (M2) + 2:13.305 73 2 1:13.484 198.94km/h 15.251s
31. 19. +5 +5 Contimental   Peter Both (E) + 2:24.269 71 2 1:13.489 198.55km/h 14.661s
32. 03. +2 +2 Badyear   Sinan Bahadir (M4) + 2:25.685 73 2 1:13.570 198.49km/h 19.487s
33. 04. Tidak berubah ±0 Badyear   Vass István (M2) + 2:29.929 73 2 1:12.786 198.34km/h 19.272s
34. 03. Tidak berubah ±0 Badyear   Pedro Da Silva (M1) + 2:32.248 72 2 1:13.762 198.26km/h 19.502s
35. 20. +2 +2 Contimental   Ivan Lukovkin (E) + 2:35.439 71 2 1:13.267 198.15km/h 17.546s
36. 01. +3 +3 Badyear   Bernard Bontjer (M5) + 2:35.551 73 2 1:13.402 198.14km/h 18.286s
37. 06. -4 -4 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 2:36.889 73 2 1:13.834 198.10km/h 17.803s
38. 21. -5 -5 Badyear   George Slater (E) + 2:38.046 71 2 1:13.919 198.05km/h 15.688s
39. 02. -1 -1 Michelini   Emmanuel Manfre (M5) + 2:42.520 73 2 1:13.001 197.90km/h 16.785s
40. 05. +1 +1 Badyear   Vsevolod Demydov2 (M2) + 2:43.842 73 2 1:13.220 197.85km/h 18.452s
41. 01. +1 +1 Dunnolop   Fábio Brito (P11) + 2:45.736 73 2 1:13.950 197.78km/h 19.112s
42. 06. +21 +21 Dunnolop   Pavel Pobirovski (M2) + 2:50.226 73 1 1:13.012 197.62km/h 27.016s
43. 04. Tidak berubah ±0 Badyear   Martino Colombo (M4) + 2:53.795 72 2 1:14.126 197.50km/h 16.732s
44. 04. +18 +18 Badyear   Paweł Grabowski (M1) + 2:56.700 72 1 1:14.579 197.39km/h 19.360s
45. 07. Tidak berubah ±0 Yokomama   Guillaume Delamarre (M3) + 2:57.891 73 2 1:13.252 197.35km/h 16.165s
46. 05. +6 +6 Yokomama   Piotr Wrona (M1) + 2:57.999 72 2 1:13.043 197.35km/h 16.328s
47. 08. Tidak berubah ±0 Yokomama   Kamal Naoui (M3) + 2:59.364 73 2 1:14.041 197.30km/h 16.240s
48. 09. +4 +4 Yokomama   Alexander Kunze (M3) + 2:59.516 73 2 1:13.934 197.29km/h 14.712s
49. 07. +5 +5 Badyear   Hans Mörtsjö (M2) + 2:59.784 73 2 1:13.055 197.28km/h 20.203s
50. 22. +3 +3 Contimental   Róbert László2 (E) + 3:00.681 71 2 1:13.969 197.25km/h 15.004s
51. 01. +2 +2 Dunnolop   Pedro Nazaré (P1) + 3:00.834 73 2 1:14.299 197.25km/h 19.013s
52. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Stefan Leinsinger (P3) + 3:01.367 73 2 1:13.253 197.23km/h 16.425s
53. 03. Tidak berubah ±0 Badyear   Fernando Sosa (M5) + 3:02.029 73 2 1:13.125 197.21km/h 21.411s
54. 04. +11 +11 Dunnolop   Gábor Tóth (M5) + 3:02.414 73 2 1:12.807 197.19km/h 18.309s
55. 05. -3 -3 Badyear   Paul Dove (M4) + 3:07.225 72 2 1:14.351 197.02km/h 18.637s
56. 05. -3 -3 Badyear   Kamil Józwik (M5) + 3:11.697 73 2 1:14.083 196.87km/h 23.068s
57. 06. +3 +3 Badyear   Leo Leal (M5) + 3:11.944 73 3 1:13.746 196.86km/h 23.288s
58. 10. Tidak berubah ±0 Badyear   Markus Zrim (M3) + 3:12.304 72 2 1:14.433 196.84km/h 14.287s
59. 07. -2 -2 Badyear   Pablo Fernandez (M5) + 3:13.209 73 2 1:14.623 196.81km/h 16.773s
60. 06. +1 +1 Badyear   Melando Tasoso (M1) + 3:13.854 72 2 1:13.142 196.79km/h 21.272s
61. 01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Michail Ivanov (P24) + 3:15.216 73 2 1:14.222 196.74km/h 22.254s
62. 08. -2 -2 Badyear   Bartosz Otworowski (M5) + 3:15.343 73 2 1:13.813 196.74km/h 16.885s
63. 09. +3 +3 Badyear   Oscar Maddonni (M5) + 3:15.757 73 2 1:13.839 196.72km/h 20.111s
64. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Jakab Zoltan (P1) + 3:16.192 73 2 1:14.145 196.71km/h 21.621s
65. 07. -5 -5 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 3:16.903 72 2 1:14.105 196.68km/h 16.816s
66. 06. +7 +7 Badyear   Tony Cullen (M4) + 3:17.004 72 2 1:13.551 196.68km/h 15.552s
67. 01. +1 +1 Dunnolop   Gabor Csizmadia (P12) + 3:17.258 73 2 1:13.686 196.67km/h 18.084s
68. 01. +1 +1 Badyear   Joan Centellas (P7) + 3:20.188 73 2 1:13.543 196.57km/h 18.411s
69. 07. +4 +4 Badyear   Dominik Krowiak (M4) + 3:20.628 72 2 1:14.539 196.55km/h 14.986s
70. 08. -2 -2 Dunnolop   Kristijan Mihovic (M4) + 3:21.185 72 2 1:14.116 196.53km/h 19.241s
71. 09. +8 +8 Badyear   Shaun Thornton (M4) + 3:21.433 72 2 1:14.154 196.52km/h 18.408s
72. 08. Tidak berubah ±0 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 3:21.776 72 2 1:13.837 196.51km/h 17.428s
73. 10. -2 -2 Badyear   John Ibbotson (M4) + 3:21.786 72 2 1:14.047 196.51km/h 16.650s
74. 10. +8 +8 Yokomama   Paul Williams (M5) + 3:22.010 73 2 1:13.420 196.50km/h 17.515s
75. 01. +2 +2 Dunnolop   Oleg Pokhilko (P21) + 3:22.632 73 2 1:14.037 196.48km/h 17.973s
76. 11. Tidak berubah ±0 Badyear   Damir Hictaler (M5) + 3:23.130 73 2 1:13.823 196.47km/h 17.244s
77. 12. -4 -4 Badyear   Fabio Pereira (M5) + 3:23.428 73 2 1:14.221 196.45km/h 16.453s
78. 11. -1 -1 Badyear   Sean Hillier (M4) + 3:24.302 72 2 1:14.200 196.42km/h 19.686s
79. 09. -2 -2 Yokomama   Tom Frederickx (M2) + 3:24.629 72 2 1:13.990 196.41km/h 20.648s
80. 12. +8 +8 Badyear   Edinson Antonio (M4) + 3:25.357 72 2 1:13.699 196.39km/h 17.674s
81. 01. +7 +7 Dunnolop   Rodrigo Velasco (P13) + 3:25.560 73 2 1:13.727 196.38km/h 23.929s
82. 08. -2 -2 Yokomama   Andreas Ramann (M1) + 3:25.886 72 2 1:14.253 196.37km/h 20.298s
83. 01. +6 +6 Dunnolop   Franco Sandoval (P10) + 3:26.021 73 2 1:13.554 196.36km/h 19.125s
84. 10. Tidak berubah ±0 Badyear   Mihail Golovanov (M2) + 3:26.888 72 2 1:14.186 196.33km/h 15.763s
85. 13. +3 +3 Dunnolop   Gino Falco (M4) + 3:27.559 72 2 1:14.046 196.31km/h 22.597s
86. 09. +15 +15 Dunnolop   Paweł Otworowski (M1) + 3:27.993 72 2 1:14.020 196.30km/h 21.227s
87. 14. +1 +1 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 3:28.145 72 2 1:14.211 196.29km/h 16.316s
88. 02. -1 -1 Dunnolop   Roberto Borgato (P12) + 3:28.775 73 2 1:14.597 196.27km/h 22.274s
89. 01. +3 +3 Dunnolop   Alex Tolmar (P8) + 3:29.245 73 2 1:13.753 196.25km/h 20.656s
90. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Giordano Vieira (P10) + 3:30.121 73 2 1:13.587 196.22km/h 17.424s
91. 15. -6 -6 Badyear   Asdrúbal Corral (M4) + 3:30.342 72 2 1:14.259 196.21km/h 18.386s
92. 13. +1 +1 Badyear   Simone Pasqualoni (M5) + 3:30.924 73 1 1:14.976 196.19km/h 19.876s
93. 11. Tidak berubah ±0 Badyear   Zygmunt Ząb (M2) + 3:31.770 72 2 1:14.267 196.16km/h 18.509s
94. 12. +3 +3 Badyear   Jean-Philippe Teilliet (M2) + 3:32.338 72 2 1:14.287 196.14km/h 16.315s
95. 16. +2 +2 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues (M4) + 3:32.554 72 2 1:13.954 196.14km/h 16.558s
96. 17. +2 +2 Contimental   Sergey Shinkevich (M4) + 3:32.740 72 2 1:14.018 196.13km/h 18.206s
97. 01. +3 +3 Dunnolop   Florencia Caro (P18) + 3:33.289 73 1 1:15.003 196.11km/h 20.858s
98. 13. +20 +20 Contimental   Ilya Vedenikov (M2) + 3:33.348 72 2 1:13.859 196.11km/h 17.332s
99. 18. -11 -11 Badyear   Juan Carlos Alonso (M4) + 3:33.530 72 2 1:14.254 196.10km/h 19.255s
100. 02. -1 -1 Dunnolop   Julio Asencio (P21) + 3:33.883 73 2 1:14.538 196.09km/h 16.112s
101. 01. +3 +3 Badyear   Marco Verati (P20) + 3:34.066 73 2 1:13.892 196.08km/h 18.437s
102. 02. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Stefan Gommans (P20) + 3:34.160 73 2 1:13.652 196.08km/h 20.050s
103. 23. -14 -14 Hancock   Božidar Topčić (E) + 3:34.171 71 2 1:14.816 196.08km/h 19.545s
104. 14. -7 -7 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 3:34.196 73 2 1:14.619 196.08km/h 17.375s
105. 11. Tidak berubah ±0 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 3:34.916 72 2 1:13.662 196.05km/h 17.625s
106. 14. -1 -1 Yokomama   Christer Andersson (M2) + 3:35.114 72 2 1:14.428 196.05km/h 15.687s
107. 03. +4 +4 Contimental   Michal Szopinski (P20) + 3:35.117 73 2 1:13.685 196.05km/h 18.085s
108. 15. +10 +10 Dunnolop   Tianhao Chen (M2) + 3:36.319 72 2 1:14.172 196.01km/h 17.305s
109. 01. +1 +1 Yokomama   Ferenc Koncz (P16) + 3:38.522 73 2 1:14.671 195.93km/h 19.944s
110. 02. +8 +8 Dunnolop   Dirk Stieger (P18) + 3:39.899 73 2 1:13.557 195.88km/h 19.627s
111. 03. Tidak berubah ±0 Yokomama   Martin Major (P18) + 3:39.986 73 2 1:13.272 195.88km/h 22.414s
112. 02. +2 +2 Dunnolop   Michael Monaco (P13) + 3:41.072 73 2 1:14.797 195.84km/h 18.533s
113. 01. +1 +1 Badyear   Miel Soeterbroek (P19) + 3:42.210 73 2 1:14.279 195.80km/h 18.911s
114. 04. -1 -1 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (P20) + 3:42.316 73 2 1:13.969 195.80km/h 18.668s
115. 16. -7 -7 Badyear   Marco Ranghetti (M2) + 3:42.362 72 2 1:14.526 195.79km/h 18.024s
116. 15. +1 +1 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 3:43.146 73 2 1:14.060 195.77km/h 15.585s
117. 17. -3 -3 Badyear   Pál Baracsi (M2) + 3:43.220 72 2 1:14.867 195.77km/h 17.685s
118. 12. Tidak berubah ±0 Badyear   Eduardo Sanchez Carenzo (M3) + 3:43.337 72 2 1:14.677 195.76km/h 17.064s
119. 13. +9 +9 Contimental   Felix Horch (M3) + 3:43.711 72 2 1:13.417 195.75km/h 18.025s
120. 01. Tidak berubah ±0 Badyear   Krasimir Nanchev (P5) + 3:44.768 73 2 1:14.820 195.71km/h 18.543s
121. 03. -1 -1 Yokomama   James Berriman (P13) + 3:45.134 73 2 1:13.924 195.70km/h 18.858s
122. 01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Kaiko Kell (P9) + 3:45.175 73 2 1:13.616 195.70km/h 17.956s
123. 01. +13 +13 Dunnolop   Mario Gomez (P6) + 3:46.047 73 1 1:14.225 195.67km/h 21.877s
124. 02. -1 -1 Yokomama   Patryk Godowski (P16) + 3:46.958 73 2 1:13.821 195.64km/h 22.026s
125. 18. Tidak berubah ±0 Badyear   Christian Bernhard (M2) + 3:46.962 72 3 1:13.805 195.64km/h 19.558s
126. 19. -3 -3 Yokomama   Janne Väänänen (M2) + 3:47.695 72 2 1:14.565 195.61km/h 18.437s
127. 02. -1 -1 Yokomama   David Michler (P8) + 3:48.500 73 2 1:14.044 195.58km/h 17.666s
128. 04. -3 -3 Badyear   Eoin Farrelly (P18) + 3:48.839 73 2 1:14.332 195.57km/h 18.349s
129. 02. +3 +3 Dunnolop   Liudvikas Selmistraitis (P5) + 3:49.041 73 2 1:14.902 195.56km/h 20.335s
130. 01. Tidak berubah ±0 Badyear   Antonio Gattulli (P23) + 3:49.426 73 2 1:14.360 195.55km/h 20.125s
131. 01. +6 +6 Dunnolop   Roman Maksimenkov (P25) + 3:50.919 73 1 1:15.479 195.50km/h 17.086s
132. 20. -15 -15 Dunnolop   Dusan Sevarlic (M2) + 3:52.100 72 3 1:13.367 195.46km/h 17.734s
133. 01. +2 +2 Dunnolop   Stephen Brooks (P14) + 3:52.331 73 2 1:14.182 195.45km/h 16.921s
134. 03. +3 +3 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 3:52.408 73 2 1:14.233 195.45km/h 21.390s
135. 21. +7 +7 Yokomama   Konstantin Sobolev (M2) + 3:53.060 72 2 1:14.587 195.42km/h 14.057s
136. 22. +1 +1 Yokomama   Argiris Mamplekos (M2) + 3:53.472 72 2 1:13.549 195.41km/h 17.811s
137. 04. +1 +1 Badyear   Daniel Comalada (P16) + 3:53.625 73 2 1:13.916 195.40km/h 16.453s
138. 02. -1 -1 Badyear   Michail Piyanzin (P7) + 3:53.940 73 2 1:14.042 195.39km/h 20.366s
139. 01. +3 +3 Dunnolop   Zoltán Zsifkó (P4) + 3:53.992 73 2 1:14.731 195.39km/h 19.047s
140. 05. -2 -2 Badyear   Tim Sewell (P16) + 3:54.063 73 2 1:14.029 195.39km/h 18.203s
141. 01. +5 +5 Dunnolop   Giorgio Aspesi (P2) + 3:54.360 73 2 1:14.115 195.38km/h 18.236s
142. 16. +1 +1 Badyear   Juliano Matzenbacher (M5) + 3:54.802 72 2 1:13.523 195.36km/h 25.722s
143. 23. -6 -6 Badyear   Quentin Levasseur (M2) + 3:54.812 72 2 1:14.697 195.36km/h 18.312s
144. 03. -2 -2 Dunnolop   Zsolt Sudár (P1) + 3:55.352 73 3 1:13.655 195.34km/h 18.006s
145. 10. -5 -5 Yokomama   Viktor Dyankov (M1) + 3:56.082 71 2 1:14.720 195.32km/h 18.276s
146. 11. +2 +2 Dunnolop   Olivier Recouvreur (M1) + 3:57.053 71 2 1:14.353 195.29km/h 18.953s
147. 02. +19 +19 Dunnolop   Victor Baia (P4) + 3:57.530 73 2 1:14.447 195.27km/h 18.348s
148. 19. +4 +4 Badyear   Leonel Rey (M4) + 3:57.574 72 1 1:15.088 195.27km/h 25.183s
149. 03. -1 -1 Badyear   Michel Lemaire (P8) + 3:57.766 73 2 1:14.699 195.26km/h 19.655s
150. 17. -7 -7 Yokomama   Yug Desai1 (M5) + 3:58.493 72 2 1:14.770 195.24km/h 18.429s
151. 03. Tidak berubah ±0 Hancock   Stuart Foster (P4) + 3:58.718 73 2 1:14.509 195.23km/h 19.981s
152. 12. -3 -3 Dunnolop   Konrad Lasak (M1) + 3:58.845 71 2 1:15.134 195.22km/h 17.036s
153. 20. -8 -8 Yokomama   Niels Wolters (M4) + 3:59.201 71 2 1:14.290 195.21km/h 19.310s
154. 13. +23 +23 Dunnolop   Bora Janić (M1) + 4:00.020 71 1 1:14.759 195.18km/h 23.119s
155. 02. +1 +1 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 4:00.229 73 2 1:14.963 195.18km/h 16.605s
156. 03. +5 +5 Badyear   Andriy Dyadkovich (P23) + 4:00.658 73 2 1:14.674 195.16km/h 21.573s
157. 24. -2 -2 Yokomama   Tan S Lake (M2) + 4:00.868 72 2 1:14.764 195.15km/h 19.499s
158. 04. -3 -3 Yokomama   Gabriel Naya (P13) + 4:01.482 73 2 1:14.347 195.13km/h 19.887s
159. 18. +7 +7 Badyear   Michal Presinsky (M5) + 4:01.495 72 1 1:15.266 195.13km/h 18.975s
160. 03. +2 +2 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 4:01.545 73 2 1:14.613 195.13km/h 20.567s
161. 02. +7 +7 Dunnolop   Vito Ruggio (P25) + 4:01.729 73 2 1:15.045 195.12km/h 19.070s
162. 14. +2 +2 Yokomama   Armenio Santos (M3) + 4:02.124 72 2 1:14.907 195.11km/h 16.337s
163. 19. +11 +11 Yokomama   Steffen Holm (M5) + 4:02.965 72 1 1:15.021 195.08km/h 15.804s
164. 24. -5 -5 Hancock   Luca Dotti (E) + 4:03.346 70 3 1:14.151 195.07km/h 16.026s
165. 02. +1 +1 Yokomama   Sergey Sergeev (P9) + 4:03.747 73 2 1:14.149 195.05km/h 18.706s
166. 25. -2 -2 Hancock   Oliver Radna (E) + 4:04.892 70 3 1:13.601 195.02km/h 14.618s
167. 06. +1 +1 Badyear   Ihor Rusnak (P16) + 4:05.522 73 2 1:14.280 194.99km/h 21.584s
168. 05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Lukáš Rychlík (P20) + 4:05.689 73 2 1:14.401 194.99km/h 18.742s
169. 14. +3 +3 Dunnolop   Jimmy De Roy (M1) + 4:06.289 71 1 1:15.370 194.97km/h 18.492s
170. 03. -2 -2 Yokomama   Harsh Sheth (P10) + 4:07.173 73 2 1:14.961 194.94km/h 19.719s
171. 20. Tidak berubah ±0 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 4:07.277 72 2 1:13.678 194.93km/h 15.510s
172. 03. +3 +3 Dunnolop   Marcos Barizon (P25) + 4:08.319 73 2 1:15.110 194.90km/h 17.578s
173. 05. Tidak berubah ±0 Badyear   Silvio Botterini (P18) + 4:08.427 73 2 1:14.400 194.89km/h 21.070s
174. 04. -1 -1 Badyear   Pablo Navarrete (P25) + 4:08.784 73 2 1:14.019 194.88km/h 18.614s
175. 02. +1 +1 Badyear   Andrea Di Pietro (P19) + 4:08.854 73 2 1:14.290 194.88km/h 20.089s
176. 15. Tidak berubah ±0 Badyear   Mikko Suhonen (M3) + 4:10.289 72 2 1:15.171 194.83km/h 19.491s
177. 25. +11 +11 Dunnolop   Damian Zglinicki (M2) + 4:10.367 72 2 1:14.960 194.83km/h 14.988s
178. 15. -5 -5 Dunnolop   Andrew King (M1) + 4:10.451 71 2 1:14.953 194.82km/h 18.805s
179. 16. -2 -2 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 4:11.028 71 2 1:14.637 194.80km/h 18.647s
180. 02. +5 +5 Dunnolop   Michele Miksche (P24) + 4:11.619 73 1 1:15.077 194.78km/h 21.837s
181. 05. -3 -3 Badyear   Michael Jones (P25) + 4:11.623 73 2 1:14.922 194.78km/h 19.721s
182. 03. +1 +1 Badyear   Vladimir Poltoratskiy (P24) + 4:11.632 73 1 1:15.384 194.78km/h 25.807s
183. 01. Tidak berubah ±0 Badyear   Leonardo Fiorotto (P15) + 4:12.212 73 1 1:15.801 194.76km/h 22.091s
184. 21. -2 -2 Badyear   Daniel Andrade (M5) + 4:13.593 72 2 1:14.532 194.72km/h 18.277s
185. 22. +2 +2 Dunnolop   Karl-Martin Müür (M5) + 4:13.701 72 2 1:13.594 194.71km/h 17.055s
186. 16. +1 +1 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 4:13.735 72 2 1:15.046 194.71km/h 19.732s
187. 17. +14 +14 Contimental   Marek Popławski (M3) + 4:13.942 72 2 1:14.619 194.70km/h 19.382s
188. 02. Tidak berubah ±0 Yokomama   Michał Poznański (P2) + 4:14.310 73 2 1:14.311 194.69km/h 18.039s
189. 06. -1 -1 Dunnolop   Mantas Sestokas (P25) + 4:14.739 73 2 1:14.101 194.68km/h 23.235s
190. 03. +4 +4 Dunnolop   Dario De Palma (P2) + 4:15.035 73 2 1:14.405 194.67km/h 23.158s
191. 04. +4 +4 Yokomama   Yannick Andre (P10) + 4:15.433 73 2 1:14.919 194.65km/h 23.286s
192. 02. +3 +3 Dunnolop   Ezequiel Palletti (P14) + 4:15.467 73 2 1:15.238 194.65km/h 17.851s
193. 03. -1 -1 Yokomama   Darren John (P5) + 4:15.613 73 2 1:15.083 194.65km/h 19.498s
194. 04. +23 +23 Contimental   Mark Van Daalen (P23) + 4:15.823 73 2 1:13.598 194.64km/h 21.728s
195. 04. -2 -2 Badyear   Dávid Guti (P4) + 4:16.508 73 2 1:15.274 194.62km/h 22.715s
196. 04. +8 +8 Dunnolop   Jose Luis Macho Pita (P24) + 4:16.995 73 2 1:13.978 194.60km/h 19.931s
197. 03. -2 -2 Yokomama   Sergey Ved (P19) + 4:17.249 73 3 1:14.255 194.59km/h 18.707s
198. 06. Tidak berubah ±0 Yokomama   Klas Britse (P20) + 4:17.300 73 2 1:14.072 194.59km/h 19.242s
199. 17. +8 +8 Dunnolop   Rich Weaving (M1) + 4:17.336 71 2 1:13.852 194.59km/h 21.446s
200. 02. +4 +4 Dunnolop   Mélanie Delhaye (P3) + 4:18.218 72 2 1:14.690 194.56km/h 20.566s
201. 18. +12 +12 Contimental   Mihail Morozov (M1) + 4:18.342 71 1 1:14.084 194.55km/h 15.527s
202. 03. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Fabio Corio (P12) + 4:18.370 73 2 1:14.576 194.55km/h 21.956s
203. 04. +5 +5 Dunnolop   Rafael Marques (P2) + 4:18.733 73 1 1:15.136 194.54km/h 27.074s
204. 05. +9 +9 Contimental   Ajinkya Gokhale (P2) + 4:19.544 73 2 1:14.949 194.51km/h 22.664s
205. 06. -5 -5 Yokomama   Alberto Perez (P2) + 4:19.687 73 2 1:14.956 194.51km/h 18.505s
206. 01. +9 +9 Dunnolop   Erika Csomay (P17) + 4:19.792 73 2 1:14.599 194.50km/h 18.960s
207. 03. -2 -2 Yokomama   Edvardas Skridaila (P14) + 4:19.808 73 2 1:14.337 194.50km/h 21.772s
208. 02. +3 +3 Badyear   Szabolcs Habóczki (P11) + 4:20.108 72 2 1:15.318 194.49km/h 19.223s
209. 01. +1 +1 Badyear   Alessio Vagnoni (P22) + 4:20.733 73 2 1:14.741 194.47km/h 17.437s
210. 07. +2 +2 Dunnolop   Adriano Barbosa (P16) + 4:20.824 73 3 1:13.854 194.47km/h 17.095s
211. 03. -2 -2 Yokomama   Piotrek Siekierka (P11) + 4:20.826 72 2 1:14.227 194.47km/h 22.695s
212. 07. +6 +6 Dunnolop   David Jundt (P20) + 4:21.253 73 2 1:14.842 194.45km/h 19.611s
213. 19. -3 -3 Avonn   Makis Katsoulas (M1) + 4:21.911 71 2 1:14.616 194.43km/h 18.570s
214. 07. -6 -6 Yokomama   Remigijus Staskonis (P25) + 4:22.247 73 3 1:13.693 194.42km/h 19.266s
215. 03. +3 +3 Dunnolop   Stuart Alger (P9) + 4:22.275 73 2 1:14.802 194.42km/h 21.482s
216. 05. +2 +2 Yokomama   Tomasz Trela (P13) + 4:22.751 73 2 1:14.299 194.40km/h 21.893s
217. 04. -2 -2 Yokomama   James Brown (P9) + 4:23.342 73 1 1:15.627 194.38km/h 22.140s
218. 08. +4 +4 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 4:23.605 73 2 1:14.375 194.37km/h 22.022s
219. 20. -12 -12 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M1) + 4:24.539 71 2 1:15.165 194.34km/h 18.011s
220. 05. +2 +2 Yokomama   Mert Büyükakar (P4) + 4:24.707 73 2 1:14.102 194.34km/h 20.043s
221. 04. +4 +4 Dunnolop   Nikolay Borzenkov (P12) + 4:25.135 73 2 1:15.407 194.32km/h 16.859s
222. 05. +20 +20 Contimental   Alfredo Pérez (P24) + 4:26.656 73 1 1:15.556 194.27km/h 19.777s
223. 06. +2 +2 Dunnolop   Marcin Gala (P4) + 4:26.812 73 2 1:15.138 194.26km/h 19.197s
224. 03. +2 +2 Yokomama   Stefano Siletto (P7) + 4:27.035 73 2 1:15.411 194.26km/h 21.131s
225. 06. +2 +2 Yokomama   Juhani Tengen (P18) + 4:27.038 73 2 1:14.164 194.26km/h 26.061s
226. 03. -1 -1 Yokomama   Paweł Marszutka (P3) + 4:27.135 72 2 1:15.396 194.25km/h 20.740s
227. 05. +1 +1 Yokomama   Attila Kvanta (P12) + 4:27.968 73 2 1:14.882 194.22km/h 21.346s
228. 02. +2 +2 Avonn   Karolis Linkus (P17) + 4:27.989 73 2 1:15.477 194.22km/h 18.337s
229. 06. +1 +1 Dunnolop   José Abi Jaudi (P12) + 4:28.080 73 1 1:15.232 194.22km/h 21.408s
230. 04. +2 +2 Dunnolop   Chris Matso (P1) + 4:28.456 72 2 1:14.732 194.21km/h 20.759s
231. 06. -1 -1 Yokomama   Márton Martin Safranyik (P13) + 4:28.576 73 2 1:14.923 194.20km/h 19.988s
232. 04. +7 +7 Dunnolop   Max Rooker (P14) + 4:28.723 73 2 1:14.506 194.20km/h 22.853s
233. 21. +3 +3 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 4:28.934 71 2 1:14.293 194.19km/h 17.707s
234. 04. +8 +8 Dunnolop   William Day (P19) + 4:29.110 73 2 1:14.192 194.18km/h 20.254s
235. 05. -2 -2 Yokomama   Daniel Omaña (P10) + 4:29.274 73 3 1:14.411 194.18km/h 18.415s
236. 06. +3 +3 Dunnolop   Vitor Novo (P10) + 4:29.338 73 2 1:14.168 194.18km/h 17.105s
237. 02. +11 +11 Badyear   Tim Villars (P15) + 4:30.284 73 2 1:14.983 194.14km/h 17.008s
238. 21. -3 -3 Yokomama   Frédéric Pierret (M1) + 4:30.419 71 2 1:15.205 194.14km/h 19.066s
239. 07. +5 +5 Dunnolop   Zsolt Juhasz (P4) + 4:30.739 73 2 1:14.370 194.13km/h 22.088s
240. 04. -1 -1 Badyear   Maciej Młynek (P8) + 4:30.767 73 1 1:16.046 194.13km/h 21.964s
241. 05. +4 +4 Dunnolop   Jens Frostrup (P19) + 4:31.376 73 1 1:15.457 194.11km/h 25.468s
242. 06. Tidak berubah ±0 Yokomama   Kevin Mcferrin (P24) + 4:31.383 72 2 1:15.585 194.11km/h 18.864s
243. 22. +6 +6 Badyear   Tibor Szuromi (M4) + 4:31.915 71 2 1:14.982 194.09km/h 17.303s
244. 23. +8 +8 Contimental   Roberto Carta (M5) + 4:31.951 72 2 1:14.920 194.09km/h 20.677s
245. 02. +7 +7 Dunnolop   Duong Cuong (P22) + 4:32.133 73 1 1:15.869 194.08km/h 20.723s
246. 23. -2 -2 Dunnolop   Adele Siracusa (M4) + 4:32.152 71 2 1:15.128 194.08km/h 20.628s
247. 04. -2 -2 Yokomama   Joachim Rang (P21) + 4:32.218 73 3 1:13.872 194.08km/h 19.524s
248. 02. +6 +6 Yokomama   Juan Carlos Romero (P6) + 4:32.403 73 2 1:14.353 194.07km/h 20.097s
249. 03. -1 -1 Badyear   David Smith (P6) + 4:32.428 73 3 1:14.025 194.07km/h 21.279s
250. 07. -1 -1 Yokomama   László Székelyhidi (P13) + 4:33.477 73 2 1:15.478 194.04km/h 17.598s
251. 03. +2 +2 Dunnolop   Juan Pablo Romagnoni (P15) + 4:33.678 73 1 1:15.109 194.03km/h 20.577s
252. 08. -7 -7 Badyear   Károly Pintér (P20) + 4:34.224 73 2 1:15.005 194.01km/h 17.485s
253. 04. +6 +6 Dunnolop   Jussi Mäenpää (P6) + 4:34.408 73 2 1:14.640 194.00km/h 20.186s
254. 07. +2 +2 Yokomama   Róbert Villásek (P24) + 4:34.785 72 2 1:14.422 193.99km/h 17.333s
255. 08. -3 -3 Yokomama   Mauro Schumacher (P24) + 4:35.226 72 2 1:15.509 193.98km/h 21.164s
256. 03. +14 +14 Badyear   Nikolay Stanev (P17) + 4:35.456 73 2 1:15.218 193.97km/h 18.023s
257. 07. +12 +12 Dunnolop   Giovanni Bertolo (P12) + 4:36.186 72 2 1:15.039 193.94km/h 18.507s
258. 22. +10 +10 Contimental   Lazaros Spiliopoulos (M1) + 4:36.528 71 2 1:14.921 193.93km/h 21.088s
259. 23. -8 -8 Badyear   Pete Lohvansuu (M1) + 4:36.596 71 2 1:14.676 193.93km/h 18.659s
260. 04. -1 -1 Yokomama   Alexei Malkin (P11) + 4:36.680 72 2 1:14.726 193.93km/h 15.328s
261. 18. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ivan Silva (M3) + 4:36.725 71 2 1:15.193 193.92km/h 14.057s
262. 09. +5 +5 Yokomama   Marcelo Ascencio (P24) + 4:37.556 72 2 1:14.918 193.90km/h 22.467s
263. 04. +20 +20 Contimental   Chris Erath (P5) + 4:37.632 73 2 1:14.270 193.89km/h 19.021s
264. 08. +5 +5 Yokomama   Shersh Khandelwal (P25) + 4:37.697 73 2 1:15.090 193.89km/h 20.405s
265. 03. +3 +3 Yokomama   Heversson Amorim (P22) + 4:37.811 73 2 1:14.313 193.89km/h 17.836s
266. 05. -1 -1 Yokomama   Paulo Morgado (P14) + 4:38.242 73 1 1:14.848 193.87km/h 23.624s
267. 10. -8 -8 Yokomama   Manolis Emmanouil (P24) + 4:38.941 72 2 1:15.486 193.85km/h 21.204s
268. 08. -3 -3 Yokomama   Mika Pekkarinen (P4) + 4:39.230 73 2 1:14.662 193.84km/h 20.195s
269. 05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Kristjan Raamann (P1) + 4:39.247 72 2 1:15.194 193.84km/h 20.779s
270. 05. +24 +24 Dunnolop   Emanuele Fossati (P8) + 4:39.275 73 2 1:14.687 193.84km/h 22.207s
271. 05. -1 -1 Badyear   Volodymyr Stanislavsky (P11) + 4:39.290 72 2 1:15.660 193.84km/h 18.005s
272. 08. -4 -4 Yokomama   Martin Weiß (P12) + 4:39.378 72 2 1:15.468 193.83km/h 18.933s
273. 08. -5 -5 Yokomama   Carlos Vieira Jr (P13) + 4:39.512 73 3 1:14.426 193.83km/h 17.023s
274. 06. +3 +3 Dunnolop   Sandro Argemi (P11) + 4:39.552 72 2 1:15.147 193.83km/h 22.137s
275. 05. +21 +21 Contimental   Ferdinando Russo (P23) + 4:39.731 73 2 1:14.827 193.82km/h 19.245s
276. 04. +3 +3 Badyear   Vasile George Daniel (P3) + 4:39.847 72 2 1:15.554 193.82km/h 21.440s
277. 24. -5 -5 Badyear   Bartek Nowak (M1) + 4:39.982 71 2 1:14.153 193.81km/h 17.297s
278. 26. +4 +4 Contimental   Mike Baston (E) + 4:40.033 70 1 1:15.755 193.81km/h 16.789s
279. 26. -5 -5 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 4:40.648 71 2 1:15.082 193.79km/h 18.062s
280. 04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Mark McTaggart (P15) + 4:41.012 73 2 1:15.123 193.78km/h 18.974s
281. 06. -1 -1 Yokomama   Alexander Zablotsky (P23) + 4:41.022 73 2 1:15.417 193.78km/h 22.964s
282. 05. +7 +7 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 4:41.237 73 2 1:15.112 193.77km/h 18.435s
283. 06. +3 +3 Yokomama   Gilles Ritiere (P1) + 4:41.444 72 2 1:15.016 193.76km/h 17.619s
284. 06. +1 +1 Yokomama   Akshay Dhole (P19) + 4:41.487 73 2 1:14.480 193.76km/h 18.611s
285. 04. +8 +8 Dunnolop   Lucian Ciobanu (P17) + 4:41.712 73 1 1:15.343 193.76km/h 20.276s
286. 07. +4 +4 Dunnolop   Jeffrey Decoopman (P10) + 4:41.794 72 2 1:14.469 193.75km/h 17.635s
287. 06. +3 +3 Dunnolop   Leixandre Mera (P8) + 4:41.802 73 2 1:15.128 193.75km/h 21.172s
288. 05. -2 -2 Yokomama   Luis González (P17) + 4:41.977 73 2 1:15.442 193.75km/h 24.481s
289. 04. -1 -1 Yokomama   Arnoldas Molis (P7) + 4:42.082 72 2 1:15.497 193.74km/h 21.330s
290. 06. -4 -4 Badyear   Marisa Simone (P17) + 4:42.557 73 2 1:14.686 193.73km/h 19.146s
291. 05. -1 -1 Yokomama   Nick Tsagarakis (P6) + 4:42.802 73 2 1:14.031 193.72km/h 19.178s
292. 09. +13 +13 Yokomama   Marcelo Quiroga (P25) + 4:43.246 73 1 1:15.719 193.70km/h 23.481s
293. 07. -3 -3 Yokomama   Flavio Mendiković (P1) + 4:43.256 72 2 1:15.125 193.70km/h 20.179s
294. 10. +9 +9 Dunnolop   Allan Sheahen (P25) + 4:43.464 73 2 1:13.989 193.70km/h 22.831s
295. 05. -1 -1 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (P3) + 4:43.630 72 2 1:15.541 193.69km/h 19.024s
296. 08. +12 +12 Yokomama   David Fuchs (P1) + 4:43.692 72 2 1:14.941 193.69km/h 20.771s
297. 05. -1 -1 Yokomama   Roberto Schumacher (P21) + 4:43.920 72 2 1:15.447 193.68km/h 18.833s
298. 09. -1 -1 Dunnolop   Zoltán Zelei (P16) + 4:44.243 73 1 1:15.237 193.67km/h 21.202s
299. 24. -2 -2 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 4:44.309 71 2 1:15.585 193.67km/h 15.052s
300. 25. +10 +10 Yokomama   Matthias Wegener (M4) + 4:44.439 71 2 1:15.218 193.66km/h 19.012s
301. 06. +3 +3 Dunnolop   Damian Mikuszewski (P21) + 4:44.492 72 1 1:16.296 193.66km/h 22.288s
302. 07. -2 -2 Yokomama   Gary Mullins (P19) + 4:44.678 73 2 1:14.829 193.65km/h 18.452s
303. 09. +20 +20 Dunnolop   Oprea Ioan (P12) + 4:44.737 72 2 1:13.950 193.65km/h 22.087s
304. 08. +6 +6 Dunnolop   Valerio Cirri (P10) + 4:45.401 72 2 1:14.353 193.63km/h 23.283s
305. 06. Tidak berubah ±0 Yokomama   Marcello Pinheiro (P15) + 4:45.640 73 2 1:14.667 193.62km/h 19.393s
306. 09. +12 +12 Yokomama   Nicola Bazzani (P13) + 4:45.845 72 1 1:15.197 193.61km/h 19.946s
307. 19. +14 +14 Dunnolop   Marko Radakovic (M3) + 4:46.151 71 1 1:15.990 193.60km/h 20.775s
308. 07. +1 +1 Badyear   Guido Simonetta (P21) + 4:46.735 72 2 1:15.628 193.58km/h 19.746s
309. 27. -7 -7 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (M2) + 4:46.922 71 2 1:15.055 193.58km/h 20.570s
310. 24. +12 +12 Contimental   Luca Molendi (M5) + 4:46.942 72 1 1:14.928 193.58km/h 23.272s
311. 09. -2 -2 Dunnolop   Daniele Bontempo (P1) + 4:47.514 72 2 1:15.368 193.56km/h 19.449s
312. 07. +4 +4 Badyear   Steven Seabridge (P17) + 4:47.571 73 2 1:15.386 193.56km/h 19.389s
313. 28. -4 -4 Michelini   Troy Sheahen (M2) + 4:47.886 71 2 1:15.443 193.55km/h 17.579s
314. 10. +23 +23 Contimental   Vladimir Viktorovich (P13) + 4:47.890 72 1 1:15.368 193.55km/h 18.310s
315. 04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Alessio Girasole (P22) + 4:48.047 73 2 1:15.371 193.54km/h 21.065s
316. 06. -1 -1 Yokomama   Octavio Farfán (P6) + 4:48.501 73 2 1:14.404 193.52km/h 20.699s
317. 06. +16 +16 Dunnolop   Domantas Rasalskis (P14) + 4:48.598 73 2 1:15.281 193.52km/h 18.361s
318. 09. -1 -1 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 4:48.816 73 2 1:15.340 193.51km/h 19.240s
319. 07. +2 +2 Yokomama   Ignacio Belatti (P15) + 4:48.836 73 2 1:14.806 193.51km/h 17.641s
320. 10. -5 -5 Badyear   Grzegorz Ogarek (P12) + 4:49.084 72 3 1:14.901 193.50km/h 21.975s
321. 07. +13 +13 Badyear   Max Lucchesi (P2) + 4:49.327 73 1 1:16.046 193.50km/h 19.412s
322. 08. +6 +6 Yokomama   Daniel Douglas (P21) + 4:49.552 72 2 1:15.595 193.49km/h 18.262s
323. 11. +7 +7 Dunnolop   Helmer De Vries (P13) + 4:49.566 72 2 1:15.119 193.49km/h 18.978s
324. 25. +4 +4 Dunnolop   Rogério Araken (M1) + 4:49.643 70 1 1:15.913 193.49km/h 16.092s
325. 07. Tidak berubah ±0 Badyear   Mike Kreisz (P18) + 4:49.723 73 1 1:15.289 193.48km/h 24.751s
326. 10. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Christian Aunkofer (P1) + 4:49.733 72 2 1:15.426 193.48km/h 16.981s
327. 26. +2 +2 Contimental   Mauricio Angelucci (M1) + 4:50.026 70 2 1:15.573 193.47km/h 18.102s
328. 25. -3 -3 Yokomama   Fabián Ré (M5) + 4:50.180 72 2 1:14.799 193.47km/h 21.174s
329. 07. -1 -1 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 4:50.562 72 2 1:14.543 193.45km/h 20.049s
330. 07. +4 +4 Badyear   Mirko Delfino (P11) + 4:50.624 72 2 1:14.803 193.45km/h 20.266s
331. 07. +1 +1 Yokomama   David Rolleston (P14) + 4:50.637 73 2 1:15.330 193.45km/h 18.965s
332. 05. -4 -4 Badyear   Andrey Bolshakov (P22) + 4:50.694 73 2 1:15.471 193.45km/h 20.280s
333. 10. +1 +1 Yokomama   Jo Lafrite (P16) + 4:51.010 73 3 1:14.933 193.44km/h 18.626s
334. 11. +9 +9 Badyear   Borut Krejacic (P25) + 4:51.033 73 2 1:15.004 193.44km/h 24.513s
335. 09. -4 -4 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 4:51.206 72 2 1:15.713 193.43km/h 19.906s
336. 27. -6 -6 Bridgerock   Piotr Noworyta (E) + 4:51.312 69 2 1:15.388 193.43km/h 23.091s
337. 10. +9 +9 Yokomama   Marcin Czarkowski (P20) + 4:51.863 72 2 1:14.767 193.41km/h 18.690s
338. 07. -1 -1 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 4:51.867 73 2 1:15.563 193.41km/h 21.099s
339. 11. -1 -1 Yokomama   Brendon Avery (P20) + 4:52.162 72 2 1:14.997 193.40km/h 21.188s
340. 11. -1 -1 Badyear   Geoff Atkin (P16) + 4:52.472 73 2 1:15.933 193.39km/h 21.321s
341. 09. +1 +1 Yokomama   Paulo Carneiro (P4) + 4:52.656 73 1 1:15.579 193.38km/h 20.135s
342. 08. -1 -1 Yokomama   Łukasz Rutkowski (P11) + 4:53.201 72 1 1:15.501 193.37km/h 24.707s
343. 12. -2 -2 Yokomama   Arnaud Ferraris (P13) + 4:53.249 72 2 1:14.862 193.36km/h 18.826s
344. 05. +3 +3 Yokomama   Aleksej Sutkin (P5) + 4:53.399 73 2 1:15.071 193.36km/h 19.511s
345. 13. +6 +6 Yokomama   Pablo Gutierrez (P13) + 4:53.665 72 2 1:14.930 193.35km/h 20.030s
346. 11. -2 -2 Yokomama   Ronaldo Serafim (P12) + 4:53.836 72 2 1:15.496 193.34km/h 18.074s
347. 10. -9 -9 Dunnolop   Emil Kwiatkowski (P4) + 4:54.002 73 2 1:15.724 193.34km/h 15.942s
348. 12. -1 -1 Yokomama   Daniel Bertoya (P12) + 4:54.130 72 2 1:15.261 193.33km/h 20.761s
349. 07. +13 +13 Contimental   Krzysztof Kasinski (P23) + 4:54.279 73 2 1:15.317 193.33km/h 21.334s
350. 08. -2 -2 Yokomama   Marco Longo (P17) + 4:54.621 73 2 1:15.852 193.32km/h 23.067s
351. 09. -3 -3 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 4:54.709 72 2 1:16.096 193.31km/h 18.056s
352. 09. -3 -3 Yokomama   Mart Tremble (P11) + 4:54.765 72 2 1:14.525 193.31km/h 17.714s
353. 08. +3 +3 Avonn   Damir Martinjak (P6) + 4:55.137 73 2 1:14.998 193.30km/h 20.140s
354. 10. +6 +6 Yokomama   Vladimir Petrov (P21) + 4:55.181 72 2 1:15.610 193.30km/h 17.011s
355. 08. +3 +3 Yokomama   Gianluca Nanni (P18) + 4:55.220 72 2 1:14.860 193.30km/h 18.309s
356. 08. +10 +10 Dunnolop   Daniel Stack (P19) + 4:55.606 73 1 1:15.487 193.28km/h 24.494s
357. 06. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Asaad Nasimi (P5) + 4:55.823 73 2 1:15.263 193.28km/h 20.577s
358. 08. +2 +2 Yokomama   Pero Daničić (P14) + 4:55.955 73 2 1:14.689 193.27km/h 19.722s
359. 12. +6 +6 Yokomama   Felix Österreicher (P16) + 4:56.425 72 1 1:15.217 193.26km/h 19.094s
360. 11. +5 +5 Yokomama   Fabio Lopez (P24) + 4:56.558 72 1 1:16.044 193.25km/h 17.898s
361. 12. +5 +5 Contimental   Alex Fed (P20) + 4:56.818 72 2 1:15.456 193.24km/h 21.159s
362. 09. -2 -2 Dunnolop   Mike Joshua (P14) + 4:56.932 73 2 1:14.436 193.24km/h 23.204s
363. 09. -5 -5 Badyear   Bruno Scopelliti (P19) + 4:56.941 72 2 1:14.507 193.24km/h 18.908s
364. 10. -4 -4 Yokomama   Olver Hernández (P19) + 4:57.046 72 2 1:14.580 193.23km/h 19.191s
365. 08. -2 -2 Yokomama   Thiago Cristofolini (P23) + 4:57.158 73 2 1:15.488 193.23km/h 22.088s
366. 11. +24 +24 Yokomama   Joel Trekane (P1) + 4:57.161 72 2 1:15.317 193.23km/h 20.735s
367. 08. -5 -5 Yokomama   Timo Suvikunnas (P15) + 4:57.227 73 3 1:15.162 193.23km/h 17.292s
368. 12. +4 +4 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 4:57.341 73 1 1:16.257 193.22km/h 18.850s
369. 09. Tidak berubah ±0 Yokomama   Balázs Horváth (P17) + 4:57.343 73 2 1:14.642 193.22km/h 17.043s
370. 07. +6 +6 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 4:57.528 73 2 1:15.679 193.22km/h 20.088s
371. 08. -5 -5 Yokomama   Ramón López (P5) + 4:57.577 73 2 1:15.522 193.22km/h 18.912s
372. 05. -1 -1 Yokomama   Philippe Calaan (P9) + 4:57.591 73 2 1:14.716 193.22km/h 17.547s
373. 12. +1 +1 Contimental   Massimo Guerra (P1) + 4:57.688 72 2 1:15.516 193.21km/h 17.432s
374. 06. +1 +1 Yokomama   Maja Tepeš (P9) + 4:57.848 73 2 1:14.530 193.21km/h 20.222s
375. 09. Tidak berubah ±0 Yokomama   Kaur Sirel (P5) + 4:58.063 73 2 1:15.481 193.20km/h 20.771s
376. 13. +2 +2 Yokomama   Martin Urtubey (P25) + 4:58.153 73 2 1:15.711 193.20km/h 18.213s
377. 14. +1 +1 Yokomama   Luis Ferreira (P13) + 4:58.216 72 2 1:15.798 193.20km/h 17.608s
378. 06. +7 +7 Badyear   Norbert Páldeák (P3) + 4:58.260 72 2 1:15.606 193.19km/h 16.540s
379. 11. +13 +13 Dunnolop   Jan Kladetzke (P4) + 4:58.379 73 1 1:15.629 193.19km/h 26.748s
380. 20. -11 -11 Badyear   Bronek Obarewicz (M3) + 4:58.417 71 2 1:14.301 193.19km/h 18.562s
381. 10. -2 -2 Avonn   Miha Rataj (P11) + 4:58.514 72 1 1:16.049 193.19km/h 26.646s
382. 10. +12 +12 Yokomama   Rüdiger Kaireit (P10) + 4:58.602 72 2 1:14.836 193.18km/h 18.598s
383. 09. -2 -2 Badyear   Roberto Mariella (P6) + 4:59.034 73 2 1:15.236 193.17km/h 18.452s
384. 07. +16 +16 Yokomama   Robert Raczkiewicz (P3) + 4:59.107 72 1 1:15.417 193.17km/h 19.449s
385. 12. +6 +6 Yokomama   Aditya Wirasanjaya (P24) + 4:59.265 72 1 1:15.774 193.16km/h 18.583s
386. 09. +8 +8 Yokomama   Federico Mecacci (P23) + 4:59.273 73 2 1:14.742 193.16km/h 18.114s
387. 10. -9 -9 Yokomama   Pieterjan Staessen (P17) + 4:59.424 73 2 1:16.089 193.15km/h 17.899s
388. 13. +2 +2 Yokomama   Bernardo Pascual (P24) + 4:59.515 72 2 1:15.397 193.15km/h 21.172s
389. 08. -3 -3 Yokomama   Lorenzo Vallesi (P3) + 4:59.887 72 1 1:16.011 193.14km/h 20.206s
390. 05. +10 +10 Dunnolop   Joaquim Ribeiro (P7) + 4:59.963 72 1 1:15.728 193.14km/h 28.893s
391. 11. +6 +6 Yokomama   Rowie Halcon (P21) + 5:00.165 72 2 1:15.526 193.13km/h 19.221s
392. 27. -1 -1 Contimental   Tihamér Pál (M1) + 5:01.036 70 2 1:14.412 193.10km/h 18.997s
393. 11. -1 -1 Dunnolop   Blazo Jankovic (P11) + 5:01.297 72 2 1:14.720 193.09km/h 22.340s
394. 14. -4 -4 Yokomama   Radim Zeleznik (P25) + 5:01.447 73 2 1:15.638 193.09km/h 20.063s
395. 11. +11 +11 Yokomama   Michael Reyer (P19) + 5:01.578 72 2 1:15.309 193.08km/h 18.329s
396. 09. +10 +10 Yokomama   Jocke Birgersson (P18) + 5:01.618 72 2 1:15.601 193.08km/h 16.832s
397. 28. +8 +8 Contimental   Ricardo Vidal (E) + 5:01.646 69 1 1:15.920 193.08km/h 18.806s
398. 10. -9 -9 Yokomama   Martin Kuzov (P6) + 5:02.193 73 3 1:14.507 193.06km/h 20.447s
399. 21. +5 +5 Contimental   Robertas Petniūnas (M3) + 5:02.245 71 2 1:15.321 193.06km/h 21.177s
400. 08. -1 -1 Avonn   Carlos Dias (P8) + 5:02.324 72 2 1:15.010 193.06km/h 19.861s
401. 13. +4 +4 Yokomama   Andrea Gaggino (P16) + 5:02.425 72 2 1:14.635 193.05km/h 20.383s
402. 14. +7 +7 Yokomama   Christoph Aigner (P16) + 5:02.778 72 2 1:15.503 193.04km/h 21.001s
403. 12. +7 +7 Yokomama   Gonzalo Garbin (P21) + 5:03.228 72 1 1:15.847 193.03km/h 18.807s
404. 29. -10 -10 Badyear   Daniele Magnani (M2) + 5:03.637 71 2 1:15.979 193.01km/h 16.128s
405. 30. +1 +1 Yokomama   Raimonds Urtāns (M2) + 5:04.098 71 2 1:15.595 193.00km/h 15.106s
406. 11. +10 +10 Avonn   Roni Moura (P10) + 5:04.165 72 1 1:16.147 192.99km/h 22.321s
407. 12. -1 -1 Yokomama   Eduardo Casagrande (P4) + 5:04.449 73 2 1:15.767 192.98km/h 17.084s
408. 10. -8 -8 Yokomama   Nestor Vicente (P14) + 5:05.506 73 2 1:15.729 192.95km/h 18.708s
409. 15. +10 +10 Dunnolop   Amato Batoni (P13) + 5:05.535 72 2 1:14.813 192.95km/h 16.663s
410. 08. -4 -4 Yokomama   Fernando Musetti (P2) + 5:05.558 73 2 1:16.173 192.95km/h 18.087s
411. 12. +4 +4 Yokomama   Keith Clark (P10) + 5:05.588 72 2 1:14.806 192.95km/h 19.938s
412. 12. +1 +1 Yokomama   Eugene Timchenko (P11) + 5:05.609 72 2 1:14.881 192.95km/h 21.521s
413. 16. +15 +15 Badyear   Bart Kieviet (P13) + 5:05.693 72 1 1:15.740 192.94km/h 20.542s
414. 26. Tidak berubah ±0 Contimental   Nagyházi Sándor (M4) + 5:05.755 71 2 1:15.692 192.94km/h 20.281s
415. 14. -11 -11 Dunnolop   József Magyari (P24) + 5:05.867 72 2 1:15.915 192.94km/h 17.904s
416. 10. -3 -3 Yokomama   Béla Hoffmann (P5) + 5:05.948 72 2 1:15.761 192.93km/h 21.337s
417. 10. +8 +8 Contimental   Alexander Kateliev (P23) + 5:06.068 72 2 1:14.620 192.93km/h 18.714s
418. 13. -1 -1 Yokomama   Andrew Green (P10) + 5:06.080 72 2 1:14.930 192.93km/h 21.995s
419. 07. +15 +15 Dunnolop   Peter Alan (P9) + 5:06.270 72 1 1:15.611 192.92km/h 21.760s
420. 17. -1 -1 Badyear   Kirsty Ridley (P13) + 5:06.361 72 2 1:15.496 192.92km/h 19.661s
421. 13. +4 +4 Dunnolop   Arnaud Religieux (P4) + 5:06.401 73 2 1:15.944 192.92km/h 19.565s
422. 11. -7 -7 Yokomama   Michele Brambilla (P23) + 5:06.587 72 3 1:15.073 192.91km/h 21.113s
423. 11. +7 +7 Yokomama   Caíke Kauling (P14) + 5:06.715 73 2 1:14.605 192.91km/h 19.666s
424. 11. +5 +5 Yokomama   Nigel Koh (P5) + 5:06.867 72 1 1:15.930 192.90km/h 19.869s
425. 06. +4 +4 Yokomama   Michael Franks (P7) + 5:07.112 72 2 1:15.063 192.89km/h 18.052s
426. 12. -1 -1 Yokomama   Marin Ružić (P23) + 5:07.112 72 2 1:15.048 192.89km/h 21.324s
427. 09. +7 +7 Yokomama   Severi Seppä (P2) + 5:07.175 73 2 1:15.682 192.89km/h 19.404s
428. 15. -7 -7 Dunnolop   Federico Godoy (P24) + 5:07.264 72 3 1:15.038 192.89km/h 19.457s
429. 18. -4 -4 Badyear   Arturo Chavez (P13) + 5:07.461 72 2 1:15.816 192.88km/h 19.559s
430. 07. -1 -1 Yokomama   Greg Tierney (P7) + 5:07.857 72 2 1:15.566 192.87km/h 19.744s
431. 08. +2 +2 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 5:07.895 72 2 1:15.539 192.87km/h 19.436s
432. 14. +6 +6 Yokomama   Paweł Morawski (P10) + 5:08.192 72 2 1:14.910 192.86km/h 17.879s
433. 06. -3 -3 Yokomama   Raluca Tiuca (P22) + 5:08.272 73 2 1:15.694 192.86km/h 17.765s
434. 07. +9 +9 Yokomama   João Afro Barros Leal (P22) + 5:08.468 73 2 1:14.636 192.85km/h 18.541s
435. 13. +25 +25 Contimental   Rolf Tobler (P12) + 5:08.547 72 2 1:14.268 192.85km/h 17.958s
436. 11. -8 -8 Yokomama   Gustavo Bellotto (P6) + 5:09.043 72 3 1:14.503 192.83km/h 20.664s
437. 22. -8 -8 Badyear   Sven Bojkowski (M3) + 5:09.618 71 2 1:16.108 192.81km/h 18.231s
438. 15. -3 -3 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 5:09.743 72 2 1:15.651 192.81km/h 20.044s
439. 12. -8 -8 Yokomama   Craig McLean (P5) + 5:10.002 72 1 1:15.519 192.80km/h 25.343s
440. 09. -1 -1 Yokomama   Vít Kunc (P9) + 5:10.267 72 2 1:15.799 192.79km/h 19.003s
441. 28. -5 -5 Yokomama   Mateusz Górny (M1) + 5:10.500 70 2 1:15.388 192.78km/h 21.113s
442. 29. -17 -17 Dunnolop   Damir Sen (M1) + 5:10.697 70 1 1:15.905 192.77km/h 21.902s
443. 12. Tidak berubah ±0 Yokomama   Ruben Domingos (P6) + 5:10.844 72 2 1:14.689 192.77km/h 18.467s
444. 10. +3 +3 Yokomama   Felipe Seolin (P9) + 5:10.864 72 1 1:16.014 192.77km/h 28.439s
445. 11. +22 +22 Dunnolop   Diego Fonseca (P9) + 5:10.915 72 2 1:15.250 192.77km/h 18.430s
446. 13. -6 -6 Yokomama   Krzysztof Wnuk (P23) + 5:10.992 72 2 1:15.858 192.76km/h 22.603s
447. 13. -4 -4 Badyear   Facundo Zacagnino (P6) + 5:11.071 72 2 1:15.914 192.76km/h 18.378s
448. 14. +8 +8 Dunnolop   Mladen Vrbanac (P23) + 5:11.398 72 2 1:15.665 192.75km/h 24.814s
449. 14. +2 +2 Badyear   Mugur Sapoiu (P4) + 5:11.653 72 2 1:15.924 192.74km/h 17.331s
450. 15. Tidak berubah ±0 Yokomama   Maxim Titkov (P4) + 5:12.066 72 2 1:14.763 192.73km/h 17.313s
451. 14. +2 +2 Yokomama   Mario Cavalari (P12) + 5:12.136 72 2 1:15.363 192.73km/h 18.275s
452. 15. Tidak berubah ±0 Avonn   Mario Bochicchio (P16) + 5:12.966 72 2 1:14.779 192.70km/h 22.973s
453. 10. -8 -8 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 5:12.970 72 2 1:15.976 192.70km/h 17.809s
454. 12. Tidak berubah ±0 Yokomama   Theo Poufinas (P9) + 5:13.231 72 2 1:15.897 192.69km/h 18.069s
455. 16. +5 +5 Contimental   Mattias Svensson (P24) + 5:13.505 72 2 1:15.353 192.68km/h 18.706s
456. 09. +12 +12 Yokomama   Diego Borçoi (P15) + 5:13.559 73 2 1:15.420 192.68km/h 20.612s
457. 15. +2 +2 Yokomama   Steve Rosa (P10) + 5:13.592 72 2 1:14.935 192.68km/h 20.239s
458. 12. Tidak berubah ±0 Yokomama   Giulio Gaggino (P14) + 5:13.652 72 2 1:15.580 192.67km/h 19.513s
459. 17. -6 -6 Yokomama   Tolis Nasios (P24) + 5:13.682 72 2 1:15.761 192.67km/h 20.536s
460. 13. +5 +5 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 5:13.766 72 2 1:14.952 192.67km/h 17.580s
461. 10. +14 +14 Yokomama   Sergey Kozlenko (P2) + 5:14.023 72 2 1:15.477 192.66km/h 20.644s
462. 30. -9 -9 Yokomama   Mike Osintsev (M1) + 5:14.031 70 2 1:15.693 192.66km/h 16.670s
463. 11. -1 -1 Yokomama   Stephane Verly (P2) + 5:14.351 72 2 1:15.790 192.65km/h 21.578s
464. 13. -2 -2 Yokomama   Wojtek Suliński (P1) + 5:14.431 72 2 1:15.591 192.65km/h 20.853s
465. 14. +1 +1 Yokomama   Andrew Oatley (P1) + 5:14.663 72 2 1:15.428 192.64km/h 19.431s
466. 08. +2 +2 Yokomama   Tomasz Kaminski (P22) + 5:14.791 73 2 1:15.849 192.64km/h 18.066s
467. 13. +10 +10 Yokomama   Lyubomir Kordev (P14) + 5:14.800 72 1 1:16.053 192.64km/h 20.315s
468. 12. +1 +1 Badyear   Michel Vandecatelle (P2) + 5:14.951 72 2 1:15.993 192.63km/h 18.343s
469. 13. -1 -1 Yokomama   Michaela Källström (P2) + 5:15.204 72 2 1:14.644 192.62km/h 21.463s
470. 16. -10 -10 Michelini   Mick Ridley (P4) + 5:15.434 72 3 1:14.878 192.61km/h 21.018s
471. 13. -2 -2 Dunnolop   Will Eel (P20) + 5:15.503 72 3 1:15.346 192.61km/h 18.733s
472. 11. -5 -5 Yokomama   Pablo Villar (P18) + 5:15.547 72 2 1:15.135 192.61km/h 20.200s
473. 14. +4 +4 Yokomama   Max Scorinoff (P2) + 5:15.580 72 2 1:15.387 192.61km/h 20.767s
474. 11. -3 -3 Dunnolop   Simone Rossi (P17) + 5:16.911 73 2 1:16.073 192.57km/h 17.958s
475. 16. +1 +1 Yokomama   Ivan Quattrociocchi (P25) + 5:17.106 72 2 1:14.774 192.56km/h 21.925s
476. 13. +9 +9 Yokomama   Umberto Bosatelli (P5) + 5:17.214 72 1 1:15.589 192.56km/h 19.361s
477. 15. +6 +6 Dunnolop   Kristaps Zariņš (P12) + 5:17.521 72 2 1:15.479 192.54km/h 24.964s
478. 13. +4 +4 Yokomama   Gérard Traby (P9) + 5:17.641 72 2 1:15.720 192.54km/h 22.341s
479. 13. +8 +8 Yokomama   Arturo Oliveira (P11) + 5:17.741 71 2 1:15.605 192.54km/h 18.418s
480. 19. -10 -10 Badyear   Stefano Mana (P13) + 5:17.941 72 2 1:15.858 192.53km/h 19.286s
481. 09. +2 +2 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 5:18.001 72 2 1:15.069 192.53km/h 21.299s
482. 16. -2 -2 Yokomama   Valentino Receputi (P16) + 5:18.321 72 2 1:15.011 192.52km/h 18.848s
483. 14. -3 -3 Yokomama   Nada Sokovic (P5) + 5:18.484 72 1 1:16.598 192.51km/h 17.252s
484. 15. +8 +8 Yokomama   Antonio Urbina (P1) + 5:18.931 72 2 1:15.592 192.50km/h 24.189s
485. 14. +7 +7 Yokomama   Peter Braun (P9) + 5:19.016 72 1 1:16.379 192.49km/h 19.271s
486. 09. -1 -1 Yokomama   Nathan Smith (P22) + 5:19.291 73 2 1:15.021 192.49km/h 20.535s
487. 31. +6 +6 Contimental   Simone Bertolotto (M2) + 5:19.302 71 1 1:16.230 192.48km/h 22.032s
488. 16. +17 +17 Contimental   Laszlo Birkas (P10) + 5:19.353 72 2 1:15.251 192.48km/h 22.829s
489. 20. +3 +3 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 5:19.732 72 2 1:15.527 192.47km/h 17.872s
490. 14. Tidak berubah ±0 Yokomama   Alex Phil (P14) + 5:19.742 72 2 1:14.971 192.47km/h 18.575s
491. 01. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Jason Claydon (A25) + 5:19.851 73 2 1:14.559 192.47km/h 22.623s
492. 17. +8 +8 Contimental   Boryana Borislavova (P25) + 5:20.242 72 2 1:14.871 192.45km/h 17.878s
493. 12. +7 +7 Avonn   Fabricio Ramos (P19) + 5:20.249 72 1 1:15.289 192.45km/h 20.562s
494. 26. -3 -3 Badyear   Sagar Abhyankar (M5) + 5:20.607 71 2 1:15.551 192.44km/h 21.114s
495. 10. +8 +8 Yokomama   Chiara Paolillo (P15) + 5:20.757 73 1 1:15.780 192.44km/h 25.830s
496. 21. -9 -9 Yokomama   Carlos Jimenez (P13) + 5:20.948 72 2 1:15.425 192.43km/h 20.447s
497. 17. +9 +9 Yokomama   Ryan Tyrrell (P10) + 5:21.042 72 2 1:14.670 192.43km/h 19.050s
498. 16. -4 -4 Yokomama   Billy Van Der Merwe (P12) + 5:21.070 72 2 1:14.765 192.43km/h 18.887s
499. 10. -5 -5 Yokomama   Paulo Pinto1 (P22) + 5:21.234 73 3 1:14.222 192.42km/h 20.418s
500. 12. +1 +1 Yokomama   Markus Prommer (P17) + 5:21.259 73 2 1:16.019 192.42km/h 18.766s