Rumusan perlumbaan (Litar: Istanbul | Musim: 32 | Perlumbaan: 11 | Kumpulan: Master - 1)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +11 +11 Badyear   Gediminas Sarocka 1h38:27.650 58 2 1:28.430 188.54km/h 14.997s
02. +7 +7 Badyear   Daniel Comalada + 1.916 58 4 1:28.168 188.48km/h 14.464s
03. +3 +3 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 8.557 58 4 1:27.500 188.27km/h 16.304s
04. +1 +1 Yokomama   Jukka Sireni + 18.671 58 4 1:28.037 187.95km/h 18.312s
05. -1 -1 Yokomama   Andrey Vlaskin + 19.606 58 4 1:27.320 187.92km/h 21.477s
06. +10 +10 Badyear   Nico Zou + 21.781 58 4 1:28.433 187.85km/h 14.910s
07. +24 +24 Badyear   Tiodor Papa + 49.400 58 3 1:28.288 186.98km/h 17.064s
08. -7 -7 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 50.617 58 4 1:27.733 186.94km/h 15.567s
09. +21 +21 Yokomama   Joao Carlos + 51.492 58 4 1:27.924 186.91km/h 15.630s
10. +4 +4 Yokomama   Bronek Obarewicz + 52.946 58 4 1:28.173 186.87km/h 13.841s
11. +4 +4 Yokomama   Nick Hewer + 53.338 58 4 1:27.564 186.85km/h 16.355s
12. -10 -10 Dunnolop   Nathan Skelly + 58.108 58 4 1:27.655 186.71km/h 20.331s
13. +20 +20 Badyear   Vladimir Islentiev2 + 1:06.826 58 4 1:28.443 186.43km/h 18.897s
14. -11 -11 Dunnolop   Christos Bobolis + 1:13.352 58 4 1:27.769 186.23km/h 19.749s
15. +4 +4 Yokomama   Martin Carson + 1:24.978 58 4 1:28.156 185.87km/h 21.034s
16. -9 -9 Badyear   Ralph Meessen + 1:27.172 58 4 1:28.444 185.80km/h 17.093s
17. +10 +10 Yokomama   Piotr Pogodzik + 1:41.129 58 4 1:28.391 185.37km/h 17.678s
18. +4 +4 Badyear   Ashwin Mijar + 1:45.518 58 4 1:29.326 185.23km/h 16.522s
19. -2 -2 Yokomama   Alex Tkachenko + 1:50.948 57 4 1:28.951 185.07km/h 17.548s
20. +5 +5 Yokomama   Jorge Bento + 2:00.432 57 5 1:28.258 184.78km/h 22.467s
21. +2 +2 Badyear   Mindaugas Bauža + 2:03.358 57 4 1:29.069 184.69km/h 20.686s
22. -2 -2 Dunnolop   Luis Uranga + 2:11.749 57 4 1:28.594 184.43km/h 17.996s
23. +9 +9 Yokomama   Pat Cote + 2:14.769 57 4 1:28.897 184.34km/h 21.311s
24. Tidak berubah ±0 Yokomama   Paweł Zaburski + 2:24.635 57 4 1:28.336 184.04km/h 24.874s
25. -17 -17 Dunnolop   Goran Jovanovic + 2:36.440 57 4 1:28.709 183.68km/h 18.189s
26. -13 -13 Dunnolop   Piotr Hajnrych + 3:02.442 57 4 1:28.360 182.89km/h 24.136s
27. -9 -9 Michelini   Andrew Watson + 3:05.622 57 4 1:28.208 182.80km/h 21.055s
28. -17 -17 Yokomama   Peter Alan + 3:27.022 57 4 1:31.556 182.16km/h 20.504s
29. -19 -19 Yokomama   Pedro Moreno + 3:48.828 56 4 1:28.996 181.51km/h 19.393s
30. +6 +6 Dunnolop   Paweł Otworowski + 4:07.699 56 3 1:30.066 180.95km/h 28.614s
31. -3 -3 Yokomama   Goran Kotarlic + 4:22.561 56 4 1:31.599 180.52km/h 16.306s
32. -3 -3 Dunnolop   Felipe Aguiar + 4:32.958 56 4 1:31.636 180.22km/h 20.981s
33. -12 -12 Yokomama   Keri Lovell + 6:16.244 55 3 1:36.074 177.25km/h 21.077s
34. +1 +1 Yokomama   Sergei Gordov + 6:42.333 55 4 1:32.014 176.52km/h 20.571s
35. +2 +2 Pipirelli   Ijon Marco + 7:34.691 54 4 1:33.612 175.07km/h 28.913s
36. +2 +2 Yokomama   Alex Karlis + 8:26.937 54 2 1:33.591 173.64km/h 19.010s
37. +2 +2 Dunnolop   Phil Maunder + 8:28.439 54 4 1:33.377 173.60km/h 18.847s
38. -4 -4 Dunnolop   Alessandro Pirsotto + 9:22.350 53 5 1:32.868 172.15km/h 21.204s
Tidak tersenarai
39. -13 -13 Dunnolop   Mike Leone Tayar pancit 15 1 1:37.271    29.733s