Rumusan perlumbaan (Litar: Indianapolis | Musim: 72 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Master - 1)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Toni Söyrinki 1h31:20.277 73 2 1:11.571 201.41km/h 18.435s
02. +2 +2 Dunnolop   Andrej Rilke + 1:03.014 73 2 1:12.518 199.12km/h 17.222s
03. Tidak berubah ±0 Badyear   Pedro Da Silva + 1:26.936 72 2 1:13.762 198.26km/h 19.502s
04. +18 +18 Badyear   Paweł Grabowski + 1:51.388 72 1 1:14.579 197.39km/h 19.360s
05. +6 +6 Yokomama   Piotr Wrona + 1:52.687 72 2 1:13.043 197.35km/h 16.328s
06. +1 +1 Badyear   Melando Tasoso + 2:08.542 72 2 1:13.142 196.79km/h 21.272s
07. -5 -5 Yokomama   Sam Wainwright + 2:11.591 72 2 1:14.105 196.68km/h 16.816s
08. -2 -2 Yokomama   Andreas Ramann + 2:20.574 72 2 1:14.253 196.37km/h 20.298s
09. +15 +15 Dunnolop   Paweł Otworowski + 2:22.681 72 2 1:14.020 196.30km/h 21.227s
10. -5 -5 Yokomama   Viktor Dyankov + 2:50.770 71 2 1:14.720 195.32km/h 18.276s
11. +2 +2 Dunnolop   Olivier Recouvreur + 2:51.741 71 2 1:14.353 195.29km/h 18.953s
12. -3 -3 Dunnolop   Konrad Lasak + 2:53.533 71 2 1:15.134 195.22km/h 17.036s
13. +23 +23 Dunnolop   Bora Janić + 2:54.708 71 1 1:14.759 195.18km/h 23.119s
14. +3 +3 Dunnolop   Jimmy De Roy + 3:00.977 71 1 1:15.370 194.97km/h 18.492s
15. -5 -5 Dunnolop   Andrew King + 3:05.139 71 2 1:14.953 194.82km/h 18.805s
16. -2 -2 Yokomama   Sergei Gordov + 3:05.716 71 2 1:14.637 194.80km/h 18.647s
17. +8 +8 Dunnolop   Rich Weaving + 3:12.024 71 2 1:13.852 194.59km/h 21.446s
18. +12 +12 Contimental   Mihail Morozov + 3:13.030 71 1 1:14.084 194.55km/h 15.527s
19. -3 -3 Avonn   Makis Katsoulas + 3:16.599 71 2 1:14.616 194.43km/h 18.570s
20. -12 -12 Yokomama   Jean-marc Boissinot + 3:19.227 71 2 1:15.165 194.34km/h 18.011s
21. -3 -3 Yokomama   Frédéric Pierret + 3:25.107 71 2 1:15.205 194.14km/h 19.066s
22. +10 +10 Contimental   Lazaros Spiliopoulos + 3:31.216 71 2 1:14.921 193.93km/h 21.088s
23. -8 -8 Badyear   Pete Lohvansuu + 3:31.284 71 2 1:14.676 193.93km/h 18.659s
24. -5 -5 Badyear   Bartek Nowak + 3:34.670 71 2 1:14.153 193.81km/h 17.297s
25. +4 +4 Dunnolop   Rogério Araken + 3:44.331 70 1 1:15.913 193.49km/h 16.092s
26. +2 +2 Contimental   Mauricio Angelucci + 3:44.714 70 2 1:15.573 193.47km/h 18.102s
27. -1 -1 Contimental   Tihamér Pál + 3:55.724 70 2 1:14.412 193.10km/h 18.997s
28. -5 -5 Yokomama   Mateusz Górny + 4:05.188 70 2 1:15.388 192.78km/h 21.113s
29. -17 -17 Dunnolop   Damir Sen + 4:05.385 70 1 1:15.905 192.77km/h 21.902s
30. -9 -9 Yokomama   Mike Osintsev + 4:08.719 70 2 1:15.693 192.66km/h 16.670s
31. Tidak berubah ±0 Contimental   Doru Paraschiv + 4:34.592 70 1 1:16.389 191.80km/h 21.973s
32. -12 -12 Yokomama   Sylvain Guillon + 4:43.023 70 2 1:15.692 191.52km/h 16.508s
33. Tidak berubah ±0 Contimental   Lovász Tibor + 5:13.860 69 1 1:17.075 190.50km/h 21.270s
34. +1 +1 Pipirelli   Mindaugas Kuodys + 6:15.731 68 2 1:17.461 188.48km/h 19.658s
35. -1 -1 Pipirelli   Ivica Paunovic + 6:36.882 68 2 1:17.395 187.81km/h 17.752s
36. -9 -9 Yokomama   Gábor Safranyik + 6:51.714 68 1 1:17.884 187.33km/h 19.021s
37. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Paulo Jorge + 7:34.060 67 2 1:17.546 186.00km/h 18.483s
Tidak tersenarai
38. Tidak berubah ±0 Yokomama   Apostolis Sakellariou Masalah teknikal 16 0 1:19.807    -