Rumusan perlumbaan (Litar: Sakhir | Musim: 75 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Master - 1)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Yokomama   Rimantas Sagatas2 1h30:19.922 57 1 1:26.289 204.91km/h 23.191s
02. Tidak berubah ±0 Contimental   Wouter Teuwen + 47.726 57 2 1:23.744 203.12km/h 17.870s
03. +6 +6 Contimental   Mindaugas Bauža + 1:23.546 57 1 1:25.847 201.80km/h 18.245s
04. +15 +15 Badyear   Marco Longo + 1:23.708 57 2 1:26.612 201.79km/h 16.408s
05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Carlos Esparza + 1:24.171 57 1 1:26.454 201.78km/h 22.401s
06. -2 -2 Yokomama   Thomas Uvyn + 1:24.881 57 1 1:26.227 201.75km/h 16.592s
07. +17 +17 Yokomama   David Rolleston + 1:28.586 57 1 1:26.617 201.62km/h 17.107s
08. +2 +2 Contimental   Felix Horch + 1:55.215 56 1 1:26.324 200.65km/h 18.962s
09. -8 -8 Yokomama   Andrew King + 1:56.688 56 3 1:24.477 200.59km/h 20.675s
10. +2 +2 Avonn   Stefano Mana + 2:05.832 56 1 1:26.232 200.26km/h 25.880s
11. +19 +19 Dunnolop   Damian Mikuszewski + 2:17.446 56 1 1:26.981 199.84km/h 31.596s
12. -4 -4 Contimental   Alexander Kateliev + 2:19.083 56 1 1:26.621 199.78km/h 20.510s
13. +8 +8 Yokomama   David Michler + 2:19.952 56 2 1:28.231 199.75km/h 19.725s
14. +22 +22 Yokomama   Radim Zeleznik + 2:34.852 56 1 1:29.028 199.22km/h 24.802s
15. Tidak berubah ±0 Contimental   Akshay Dhole + 2:37.696 56 1 1:26.470 199.12km/h 20.481s
16. +2 +2 Badyear   Craig McLean + 2:44.342 56 1 1:27.814 198.88km/h 21.376s
17. -10 -10 Contimental   Adam Wójcik + 2:44.641 56 1 1:25.977 198.87km/h 17.652s
18. +9 +9 Yokomama   Darek Kolodziejski + 2:45.738 56 1 1:28.400 198.83km/h 23.991s
19. +7 +7 Yokomama   Sebastian Jóźwiak + 2:48.380 56 1 1:28.589 198.74km/h 16.699s
20. -9 -9 Yokomama   Pablo Fernandez + 2:48.557 56 3 1:26.500 198.73km/h 16.750s
21. -4 -4 Contimental   Aleksey Titarenko + 2:49.289 56 1 1:28.471 198.70km/h 18.698s
22. +11 +11 Yokomama   Tan S Lake + 3:07.092 56 1 1:28.997 198.07km/h 18.316s
23. -10 -10 Yokomama   Sergei Gordov + 3:07.674 56 3 1:26.935 198.05km/h 19.673s
24. -1 -1 Yokomama   Ferenc Koncz + 3:10.940 56 1 1:28.148 197.94km/h 17.005s
25. +4 +4 Badyear   Dávid Guti + 3:15.443 55 1 1:29.459 197.78km/h 23.405s
26. -20 -20 Contimental   Daniel Rosa + 3:32.608 55 2 1:25.649 197.18km/h 21.376s
27. -5 -5 Dunnolop   Maciej Młynek + 3:35.374 55 1 1:29.443 197.08km/h 20.989s
28. -8 -8 Dunnolop   Karol Opoka + 3:43.661 55 2 1:26.821 196.79km/h 23.802s
29. +10 +10 Yokomama   Ville Pohjanen + 4:03.920 55 2 1:29.662 196.09km/h 18.385s
30. +7 +7 Avonn   Danilo Alberghetti + 4:08.223 55 1 1:29.510 195.94km/h 18.863s
31. +1 +1 Dunnolop   Stefan Leinsinger + 4:14.334 55 2 1:28.813 195.73km/h 18.051s
32. -4 -4 Yokomama   Kostas Laskaridis + 4:23.892 55 3 1:26.865 195.40km/h 18.374s
33. +2 +2 Yokomama   Leonardo Solazzi + 4:24.720 55 2 1:28.288 195.37km/h 21.067s
34. -18 -18 Contimental   Lovász Tibor + 4:37.270 55 1 1:28.173 194.94km/h 26.461s
35. -10 -10 Pipirelli   Mikko Suhonen + 5:17.000 54 3 1:28.267 193.59km/h 17.797s
36. -22 -22 Contimental   Marcin Czarkowski + 5:42.694 54 3 1:26.425 192.72km/h 21.767s
37. -3 -3 Yokomama   Mike Osintsev + 6:13.736 54 1 1:29.461 191.69km/h 16.017s
38. -7 -7 Yokomama   Mauricio Angelucci + 8:39.062 52 1 1:29.152 187.00km/h 16.918s
39. -1 -1 Pipirelli   Fabien Massard + 8:56.957 52 1 1:31.299 186.44km/h 28.666s