Rumusan perlumbaan (Litar: Brands Hatch | Musim: 66 | Perlumbaan: 10 | Kumpulan: Pro - 16)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

# Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. 01. Tidak berubah ±0 Yokomama   Frédéric Pierret 1h49:05.519 75 1 1:24.461 173.52km/h 19.974s
02. 05. +2 +2 Yokomama   Krisztian Kovari + 21.271 75 1 1:24.663 172.96km/h 21.786s
03. 06. -4 -4 Dunnolop   Wouter Teuwen + 34.029 75 1 1:24.989 172.63km/h 20.190s
04. 10. -4 -4 Yokomama   Calin Berescu + 1:03.052 75 1 1:25.048 171.87km/h 23.654s
05. 02. +3 +3 Yokomama   Paulo Neves + 2.915 75 1 1:25.082 173.45km/h 19.744s
06. 15. +8 +8 Yokomama   János Karsza + 1:54.725 74 1 1:25.478 170.53km/h 21.012s
07. 11. -2 -2 Yokomama   Olivier Langlet + 1:14.435 75 1 1:25.482 171.57km/h 22.056s
08. 09. +1 +1 Dunnolop   Adam Domaszewski + 57.830 75 1 1:25.615 172.00km/h 20.897s
09. 13. +3 +3 Yokomama   Dragan Pavlovic + 1:44.875 74 1 1:25.617 170.79km/h 19.069s
10. 04. +4 +4 Michelini   Claudio Szynkier + 18.860 75 0 1:25.732 173.02km/h -
11. 08. -5 -5 Yokomama   Shiraj Sengupta + 49.489 75 1 1:25.755 172.22km/h 23.795s
12. 03. +1 +1 Yokomama   Martino Colombo + 13.363 75 1 1:25.813 173.17km/h 17.692s
13. 17. +2 +2 Yokomama   Mingo Solis + 2:04.796 74 1 1:25.891 170.28km/h 17.343s
14. 14. -1 -1 Yokomama   Leixandre Mera + 1:45.566 74 1 1:25.898 170.77km/h 21.690s
15. 19. +11 +11 Yokomama   David Mason + 2:10.743 74 1 1:25.924 170.13km/h 20.065s
16. 07. +11 +11 Yokomama   Mery Lissarrague + 36.407 75 0 1:25.973 172.56km/h -
17. 18. -3 -3 Yokomama   Mattia Porzi + 2:09.478 74 1 1:26.069 170.16km/h 18.509s
18. 20. +4 +4 Yokomama   Juan Manuel Collova + 2:18.840 74 1 1:26.082 169.92km/h 19.304s
19. 25. +7 +7 Yokomama   Joao Machado + 2:43.690 74 2 1:26.437 169.29km/h 20.554s
20. 22. -11 -11 Yokomama   Martin Pospíšil + 2:23.328 74 2 1:26.483 169.81km/h 17.088s
21. 12. Tidak berubah ±0 Yokomama   Laura Capuzzo + 1:32.475 74 1 1:26.567 171.11km/h 22.770s
22. 23. -3 -3 Yokomama   Bernard Bontjer + 2:27.390 74 1 1:26.622 169.70km/h 22.403s
23. 26. -12 -12 Yokomama   Andrea Gaggino + 2:58.627 73 2 1:26.659 168.91km/h 18.470s
24. 16. +1 +1 Yokomama   Phil Dennis + 2:03.575 74 1 1:26.687 170.31km/h 17.909s
25. 21. Tidak berubah ±0 Yokomama   Radoslav Petev + 2:19.654 74 1 1:27.090 169.90km/h 21.040s
26. 24. +4 +4 Yokomama   Markku Hirvelä + 2:43.129 74 0 1:27.163 169.30km/h -
27. 34. +1 +1 Yokomama   Andrey Antonov + 3:51.210 73 1 1:27.192 167.60km/h 21.657s
28. 30. +1 +1 Contimental   Federico Mecacci + 3:22.350 73 0 1:27.236 168.32km/h -
29. 29. +7 +7 Yokomama   Guillaume Archier + 3:20.356 73 1 1:27.247 168.37km/h 21.806s
30. 27. -1 -1 Dunnolop   Guido Simonetta + 3:16.565 73 1 1:27.500 168.46km/h 20.166s
31. 33. -6 -6 Contimental   Bart Kieviet + 3:43.852 73 0 1:27.510 167.79km/h -
32. 32. -10 -10 Dunnolop   Aldo Marchetti + 3:41.247 73 1 1:27.728 167.85km/h 23.598s
33. 31. -6 -6 Avonn   Borce Stojanovski + 3:28.772 73 0 1:27.973 168.16km/h -
34. 35. -6 -6 Yokomama   Heikki Hirvisalo + 4:07.776 73 1 1:28.117 167.19km/h 22.560s
35. 28. +5 +5 Yokomama   Artem Buravlev + 3:18.461 73 0 1:28.151 168.42km/h -
36. 38. -4 -4 Yokomama   Sheldon Van Zyl + 13:12.885 66 1 1:28.774 0.00km/h 21.345s
37. 37. Tidak berubah ±0 Contimental   Anderson Vieira + 5:50.084 71 1 1:28.857 164.71km/h 33.807s
38. 36. +2 +2 Yokomama   Alexandre Beato + 5:44.394 71 1 1:29.225 164.85km/h 19.804s
39. 39. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Marco Gianni + 17:56.638 63 1 1:35.276 0.00km/h 26.455s