Rumusan perlumbaan (Litar: Silverstone | Musim: 12 | Perlumbaan: 11 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 blank   Jari Aareskoski 1h24:54.761 60 3 1:22.211 217.85km/h 8.969s
02. -1 -1 blank   Martynas Molneris + 18.825 60 3 1:22.675 217.05km/h 8.951s
03. +3 +3 blank   Edijs Putniņš + 42.629 60 3 1:22.860 216.04km/h 8.473s
04. +5 +5 blank   Heidi Aareskoski + 48.666 60 2 1:23.029 215.79km/h 10.072s
05. Tidak berubah ±0 blank   Leandro Sereno1 + 52.231 60 2 1:23.476 215.64km/h 7.697s
06. -2 -2 blank   Toni Metsänkylä + 1:12.642 60 2 1:23.504 214.78km/h 19.772s
07. +3 +3 blank   Vladimir Islentiev2 + 1:20.126 60 3 1:23.194 214.47km/h 8.281s
08. +6 +6 blank   Rimantas Sagatas + 1:28.708 59 2 1:23.704 214.12km/h 13.124s
09. +14 +14 blank   Junior Almeida + 1:35.050 59 2 1:23.619 213.86km/h 11.284s
10. +2 +2 blank   Tomas Celiesius + 1:35.109 59 2 1:23.385 213.86km/h 11.987s
11. +6 +6 blank   Mindaugas Zaremba + 1:43.349 59 2 1:24.156 213.52km/h 14.346s
12. -4 -4 blank   Edvinas Pranculevicius + 1:43.595 59 2 1:23.995 213.51km/h 9.766s
13. +5 +5 blank   Gordon Ashford + 1:46.829 59 2 1:24.074 213.37km/h 15.120s
14. -1 -1 blank   Vladimir Petrov + 1:47.212 59 2 1:24.051 213.36km/h 13.957s
15. -4 -4 blank   Maarten Verhulst + 1:47.752 59 2 1:24.013 213.34km/h 14.380s
16. +8 +8 blank   Rozen Kutew + 2:00.280 59 2 1:24.477 212.82km/h 18.263s
17. +2 +2 blank   Rafael Jose + 2:02.852 59 2 1:23.980 212.72km/h 20.872s
18. -15 -15 blank   Gatis Laugalis1 + 2:19.755 59 2 1:24.982 212.03km/h 7.546s
19. +6 +6 blank   Vaidotas Valiukas + 2:19.919 59 2 1:24.627 212.02km/h 16.042s
20. +1 +1 blank   Tomasz Wypych + 3:33.124 58 2 1:26.122 209.10km/h 12.839s
21. +10 +10 blank   Paul Venner + 4:34.664 57 1 1:27.398 206.70km/h 17.968s
22. +5 +5 blank   Encho Ivanov + 4:34.867 57 1 1:27.408 206.70km/h 29.805s
23. +5 +5 blank   Ivan Mishinev + 4:39.231 57 1 1:27.426 206.53km/h 20.893s
24. -2 -2 blank   Anton Shikoff + 5:02.105 57 2 1:27.558 205.65km/h 12.421s
25. +4 +4 blank   Georgi Georgiev + 5:04.416 57 1 1:27.912 205.56km/h 15.851s
26. -6 -6 blank   Evaldas Ruseckas + 5:04.642 57 2 1:27.576 205.56km/h 17.798s
27. -12 -12 blank   Jos Roestenberg + 5:27.520 57 2 1:27.505 204.69km/h 14.992s
28. +5 +5 blank   Rinat Hafisoff + 5:27.864 57 1 1:28.382 204.68km/h 16.499s
29. +5 +5 blank   Aleksander Bracko + 5:45.629 56 1 1:28.521 204.01km/h 23.423s
30. Tidak berubah ±0 blank   Håkan Ferm + 5:46.100 56 2 1:28.161 203.99km/h 13.635s
31. +4 +4 blank   Simonas Vaitekunas + 6:51.852 55 2 1:29.041 201.55km/h 19.190s
32. +4 +4 blank   Daniel Rebelo + 9:01.204 54 1 1:31.166 196.93km/h 17.771s
Tidak tersenarai
33. -17 -17 blank   Harri Pakosta + 12:24.086 51 4 1:33.304    13.231s
34. -2 -2 blank   Jarno Lehikoinen Masalah teknikal 30 2 1:26.056    21.318s
35. +2 +2 blank   João Monteiro Masalah teknikal 13 1 1:29.841    17.223s
36. -29 -29 blank   Toygun Senler Kemalangan di permulaan 0 0 -    -
37. -11 -11 blank   Luther Walker Kemalangan di permulaan 0 0 -    -