Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 13 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 blank   Heidi Aareskoski 1h27:48.857 58 2 1:29.048 210.17km/h 10.473s
02. Tidak berubah ±0 blank   Leandro Sereno1 + 20.971 58 2 1:29.483 209.34km/h 8.115s
03. +2 +2 blank   Gatis Laugalis1 + 38.469 58 2 1:29.596 208.65km/h 11.026s
04. Tidak berubah ±0 blank   Jari Aareskoski1 + 38.624 58 3 1:29.206 208.64km/h 8.904s
05. -2 -2 blank   Martynas Molneris + 1:00.511 58 2 1:30.029 207.78km/h 10.428s
06. +3 +3 blank   Tomasz Wypych + 1:00.729 58 1 1:30.072 207.78km/h 14.288s
07. +5 +5 blank   Toygun Senler + 1:00.989 58 1 1:30.285 207.77km/h 12.060s
08. Tidak berubah ±0 blank   Edijs Putniņš + 1:01.150 58 2 1:29.689 207.76km/h 9.338s
09. -2 -2 blank   Vladimir Islentiev2 + 1:03.118 58 2 1:29.439 207.68km/h 11.807s
10. -4 -4 blank   Edvinas Pranculevicius + 1:36.373 57 3 1:30.312 206.40km/h 9.768s
11. +10 +10 blank   Vladimir Petrov + 1:36.591 57 1 1:30.761 206.39km/h 14.206s
12. +6 +6 blank   Mindaugas Zaremba + 1:57.266 57 2 1:30.854 205.60km/h 13.317s
13. +16 +16 blank   Jarno Markku + 3:02.210 56 2 1:31.208 203.15km/h 13.508s
14. +2 +2 blank   Gordon Ashford + 3:13.845 56 3 1:30.511 202.71km/h 21.398s
15. Tidak berubah ±0 blank   Aleksander Bracko + 3:19.067 56 2 1:31.175 202.52km/h 14.327s
16. +8 +8 blank   Junior Almeida + 4:26.914 56 1 1:31.254 200.04km/h 12.619s
17. -7 -7 blank   Tomas Celiesius + 4:27.377 55 2 1:30.850 200.02km/h 11.465s
18. +4 +4 blank   Koen De Heldt + 4:31.753 55 1 1:32.396 199.86km/h 14.266s
19. +14 +14 blank   Ivan Mishinev + 5:39.115 55 2 1:34.012 197.46km/h 16.788s
20. -6 -6 blank   Maarten Verhulst Masalah teknikal 55 3 1:32.183 197.38km/h 11.042s
21. -1 -1 blank   Martin Tajcnár + 5:43.303 55 3 1:33.580 197.31km/h 20.918s
22. +18 +18 blank   Ermin Covic + 5:56.544 54 4 1:31.381 196.85km/h 19.476s
23. +8 +8 blank   Gediminas Slapaitis + 6:22.583 54 2 1:34.668 195.94km/h 13.346s
24. -1 -1 blank   Rozen Kutew + 6:24.345 54 1 1:34.492 195.88km/h 30.174s
25. +9 +9 blank   Luc Segers + 6:24.798 54 1 1:34.957 195.87km/h 16.710s
26. -1 -1 blank   Christer Andersson + 6:24.824 54 2 1:34.407 195.87km/h 18.653s
27. -8 -8 blank   Rimantas Sagatas + 6:35.460 54 2 1:34.485 195.50km/h 11.634s
28. +2 +2 blank   Linas Čepulis + 6:48.177 54 4 1:33.571 195.06km/h 17.284s
29. -12 -12 blank   Evaldas Ruseckas + 6:50.726 54 2 1:34.406 194.97km/h 23.566s
30. -17 -17 blank   Sara Taylor + 7:00.662 54 4 1:33.497 194.63km/h 13.807s
31. -3 -3 blank   Toni Metsänkylä + 7:05.246 54 1 1:35.862 194.47km/h 23.274s
32. -6 -6 blank   Valerio Franzè + 7:09.156 54 1 1:35.497 194.34km/h 24.625s
33. -22 -22 blank   Maksim Krasnov + 7:34.530 53 4 1:33.555 193.48km/h 16.253s
Tidak tersenarai
34. +2 +2 blank   Justinas Smyšliajevas + 19:22.292 45 13 1:38.920    14.989s
35. -8 -8 blank   Jose Antonio Masalah teknikal 40 5 1:38.619    20.570s
36. +2 +2 blank   Jos Roestenberg + 28:01.130 40 18 1:45.497    21.408s
37. -5 -5 blank   Joan Centellas Masalah teknikal 40 2 1:33.741    18.077s
38. +1 +1 blank   Ricardo Barbedo + 29:59.237 38 6 1:55.242    16.515s
39. -2 -2 blank   Harri Pakosta + 50:37.703 24 56 1:53.844    17.752s
40. -5 -5 blank   Nuno Vicente Masalah teknikal 14 1 1:36.367    18.092s