Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 16 | Perlumbaan: 14 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 blank   Vladimir Islentiev2 1h27:49.980 58 2 1:29.120 210.13km/h 8.622s
02. Tidak berubah ±0 blank   Jari Aareskoski2 + 7.847 58 2 1:29.247 209.81km/h 8.179s
03. +3 +3 blank   Edvinas Pranculevicius + 27.041 58 2 1:29.611 209.05km/h 11.014s
04. +1 +1 blank   Tomasz Wypych + 35.204 58 1 1:29.928 208.73km/h 10.035s
05. +5 +5 blank   Heidi Aareskoski2 + 41.859 58 2 1:29.724 208.47km/h 8.146s
06. -3 -3 blank   Leandro Sereno1 + 45.315 58 3 1:29.606 208.33km/h 9.205s
07. +10 +10 blank   Oli Jais + 1:08.270 58 1 1:30.509 207.44km/h 10.046s
08. +5 +5 blank   Rogerio Mandler + 1:11.452 58 2 1:30.438 207.32km/h 12.266s
09. +2 +2 blank   Joan Centellas + 1:11.596 58 2 1:30.112 207.31km/h 13.031s
10. +6 +6 blank   Michalis Marolachakis + 1:13.609 58 1 1:30.502 207.23km/h 12.789s
11. -3 -3 blank   Christer Andersson + 1:14.176 58 2 1:30.430 207.21km/h 10.895s
12. -3 -3 blank   Toygun Senler + 1:21.306 58 2 1:30.406 206.93km/h 11.364s
13. -1 -1 blank   Martynas Atkočius + 1:21.842 58 2 1:30.050 206.91km/h 11.949s
14. -7 -7 blank   Laila Britāle + 1:29.236 57 3 1:29.966 206.63km/h 10.719s
15. -11 -11 blank   Martynas Molneris + 1:40.257 57 4 1:29.876 206.20km/h 10.739s
16. +3 +3 blank   Mikko Heikkinen + 1:44.955 57 2 1:30.462 206.02km/h 14.155s
17. -2 -2 blank   Vladimir Petrov + 2:18.049 57 1 1:31.668 204.76km/h 13.287s
18. Tidak berubah ±0 blank   Tomas Celiesius + 2:18.478 57 3 1:30.610 204.75km/h 16.426s
19. +1 +1 blank   Junior Almeida + 2:27.225 57 1 1:31.592 204.42km/h 17.901s
20. +3 +3 blank   Gary Partridge + 2:27.421 57 1 1:30.877 204.41km/h 17.398s
21. Tidak berubah ±0 blank   Håkan Ferm + 4:03.736 56 2 1:33.242 200.84km/h 9.483s
22. -8 -8 blank   Dmitri Kondrat + 4:12.659 56 2 1:33.066 200.51km/h 15.910s
23. +2 +2 blank   Damon Bowles + 4:50.140 55 1 1:34.303 199.16km/h 14.507s
24. +3 +3 blank   Tomas Laureckas + 5:26.933 55 1 1:34.873 197.85km/h 13.205s
25. +3 +3 blank   Martin Rosina + 5:27.424 55 2 1:33.435 197.83km/h 12.300s
26. -4 -4 blank   Dmitry Knyazev + 5:30.270 55 2 1:34.018 197.73km/h 13.165s
27. -3 -3 blank   Rodrigo Almeida Borges + 5:35.997 55 3 1:34.057 197.53km/h 13.039s
28. -2 -2 blank   Daniele Ambroggi + 5:57.587 54 1 1:34.895 196.77km/h 20.479s
29. Tidak berubah ±0 blank   Rimantas Sagatas + 6:22.980 54 2 1:35.180 195.89km/h 19.078s
30. Tidak berubah ±0 blank   Victor Chernyshev + 7:21.830 54 1 1:36.559 193.87km/h 23.814s
31. Tidak berubah ±0 blank   Atis Praudins + 7:36.833 53 2 1:35.441 193.36km/h 16.372s
Tidak tersenarai
32. Tidak berubah ±0 blank   Adam Wierzba + 10:31.107 51 2 1:37.251    13.373s
33. +2 +2 blank   Miguel Aroso Masalah teknikal 39 1 1:40.478    14.394s
34. Tidak berubah ±0 blank   Maarten Verhulst Masalah teknikal 24 0 1:39.686    -
35. -2 -2 blank   Paul Venner Masalah teknikal 20 0 1:39.654    -