Rumusan perlumbaan (Litar: Brands Hatch | Musim: 16 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 blank   Vladimir Islentiev2 1h34:14.949 75 2 1:13.557 200.85km/h 8.954s
02. +2 +2 blank   Jari Aareskoski2 + 0.783 75 2 1:13.364 200.82km/h 8.635s
03. -2 -2 blank   Heidi Aareskoski2 + 5.335 75 2 1:13.825 200.66km/h 8.740s
04. +1 +1 blank   Toygun Senler + 8.501 75 2 1:13.594 200.55km/h 13.231s
05. -3 -3 blank   Tomasz Wypych + 10.129 75 2 1:13.363 200.49km/h 14.409s
06. +1 +1 blank   Anton Kuznetsov + 15.603 75 2 1:13.290 200.30km/h 12.139s
07. +9 +9 blank   Leandro Sereno1 + 24.627 75 2 1:13.723 199.98km/h 9.913s
08. -2 -2 blank   Edvinas Pranculevicius + 30.554 75 2 1:13.908 199.77km/h 10.695s
09. Tidak berubah ±0 blank   Adam Wierzba + 31.432 75 2 1:13.639 199.74km/h 14.079s
10. +5 +5 blank   Joan Centellas + 34.154 75 2 1:13.852 199.64km/h 12.245s
11. +1 +1 blank   Vladimir Petrov + 38.671 75 2 1:14.013 199.49km/h 11.933s
12. -2 -2 blank   Christer Andersson + 42.348 75 2 1:14.042 199.36km/h 12.395s
13. Tidak berubah ±0 blank   Maarten Verhulst + 49.326 75 2 1:13.999 199.11km/h 12.756s
14. +3 +3 blank   Atis Praudins + 54.402 75 2 1:14.006 198.94km/h 13.304s
15. -7 -7 blank   Martynas Molneris + 54.948 75 3 1:13.784 198.92km/h 9.942s
16. -2 -2 blank   Martin Rosina + 55.407 75 2 1:13.938 198.90km/h 14.114s
17. +3 +3 blank   Laila Britāle + 1:00.142 75 2 1:13.944 198.74km/h 11.830s
18. -7 -7 blank   Junior Almeida + 1:20.644 74 3 1:13.908 198.03km/h 12.871s
19. +7 +7 blank   Mikko Heikkinen + 1:26.571 74 1 1:14.659 197.82km/h 13.826s
20. +2 +2 blank   Tomas Celiesius + 1:26.683 74 2 1:14.450 197.82km/h 14.357s
21. Tidak berubah ±0 blank   Miguel Aroso + 1:37.757 74 2 1:14.440 197.44km/h 14.914s
22. +1 +1 blank   Oli Jais + 1:38.270 74 2 1:14.481 197.42km/h 13.703s
23. +2 +2 blank   Paul Venner + 1:38.742 74 2 1:14.228 197.40km/h 15.513s
24. -6 -6 blank   Victor Chernyshev + 1:39.478 74 3 1:14.096 197.38km/h 13.362s
25. +5 +5 blank   Rogerio Mandler + 2:08.411 74 2 1:14.470 196.39km/h 14.085s
26. +10 +10 blank   Gary Partridge + 2:29.238 73 1 1:15.290 195.69km/h 15.993s
27. +8 +8 blank   Martynas Atkočius + 2:30.644 73 2 1:14.729 195.64km/h 13.475s
28. +1 +1 blank   Tomas Laureckas + 2:38.133 73 2 1:15.034 195.39km/h 16.032s
29. +3 +3 blank   Damon Bowles + 2:57.588 73 2 1:15.127 194.74km/h 14.319s
30. +4 +4 blank   Dmitry Knyazev + 3:11.446 73 4 1:14.796 194.27km/h 15.373s
31. Tidak berubah ±0 blank   Håkan Ferm + 3:14.238 73 1 1:16.087 194.18km/h 15.534s
32. -5 -5 blank   Mari Mäntylä + 3:42.205 73 3 1:14.635 193.26km/h 21.382s
33. Tidak berubah ±0 blank   Dmitri Kondrat + 4:03.150 72 2 1:16.712 192.57km/h 12.936s
34. -15 -15 blank   Alexander Ree + 4:19.010 72 2 1:16.524 192.05km/h 16.656s
35. -11 -11 blank   Daniele Ambroggi + 4:25.976 72 2 1:16.879 191.83km/h 18.300s
36. +1 +1 blank   Rodrigo Almeida Borges + 5:27.689 71 1 1:17.942 189.85km/h 19.056s
37. +1 +1 blank   Rimantas Sagatas + 7:12.260 70 2 1:19.069 186.59km/h 17.605s
Tidak tersenarai   (112% race time: +11:18.594s)
38. -10 -10 blank   Michalis Marolachakis Kemalangan di permulaan 0 0 -    -