Rumusan perlumbaan (Litar: Imola | Musim: 16 | Perlumbaan: 9 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 blank   Jari Aareskoski2 1h31:17.894 62 4 1:22.377 200.84km/h 8.373s
02. Tidak berubah ±0 blank   Leandro Sereno1 + 6.481 62 4 1:22.994 200.60km/h 8.912s
03. +3 +3 blank   Vladimir Islentiev2 + 8.215 62 4 1:22.816 200.54km/h 8.826s
04. -1 -1 blank   Toygun Senler + 24.473 62 4 1:22.848 199.94km/h 12.629s
05. -1 -1 blank   Tomasz Wypych + 37.797 62 4 1:22.683 199.46km/h 12.949s
06. +2 +2 blank   Joan Centellas + 53.645 62 4 1:23.101 198.89km/h 12.670s
07. Tidak berubah ±0 blank   Edvinas Pranculevicius + 58.222 62 3 1:23.271 198.72km/h 10.107s
08. +3 +3 blank   Laila Britāle + 1:11.202 62 4 1:24.657 198.26km/h 12.343s
09. +1 +1 blank   Michalis Marolachakis + 1:17.715 62 3 1:23.215 198.03km/h 15.024s
10. +7 +7 blank   Martynas Atkočius + 1:27.798 61 3 1:24.151 197.67km/h 12.738s
11. -6 -6 blank   Christer Andersson + 1:35.610 61 4 1:23.239 197.39km/h 10.077s
12. Tidak berubah ±0 blank   Martynas Molneris + 1:38.017 61 4 1:23.275 197.31km/h 10.904s
13. +9 +9 blank   Dmitri Kondrat + 1:48.862 61 4 1:24.068 196.92km/h 15.282s
14. +1 +1 blank   Mikko Heikkinen + 1:58.979 61 4 1:23.933 196.57km/h 14.651s
15. -6 -6 blank   Maarten Verhulst + 2:14.296 61 5 1:23.420 196.03km/h 11.442s
16. +7 +7 blank   Heidi Aareskoski2 + 2:22.894 61 2 1:23.536 195.73km/h 9.756s
17. +2 +2 blank   Vladimir Petrov + 2:26.137 61 4 1:24.610 195.62km/h 10.879s
18. +14 +14 blank   Junior Almeida + 2:26.816 61 4 1:23.527 195.59km/h 13.775s
19. +1 +1 blank   Tomas Celiesius + 2:36.061 61 4 1:24.565 195.27km/h 11.793s
20. -7 -7 blank   Atis Praudins + 2:48.988 60 3 1:23.593 194.83km/h 13.573s
21. +3 +3 blank   Gary Partridge + 3:14.380 60 4 1:25.028 193.95km/h 14.757s
22. -6 -6 blank   Martin Rosina + 3:21.379 60 3 1:24.066 193.71km/h 11.864s
23. -2 -2 blank   Rogerio Mandler + 3:48.315 60 4 1:23.859 192.80km/h 12.803s
24. +5 +5 blank   Victor Chernyshev + 4:06.003 60 3 1:26.674 192.20km/h 15.385s
25. -11 -11 blank   Håkan Ferm + 4:22.473 59 3 1:27.063 191.65km/h 11.168s
26. -1 -1 blank   Dmitry Knyazev + 4:46.095 59 3 1:27.129 190.87km/h 12.131s
27. Tidak berubah ±0 blank   Oli Jais + 5:35.057 58 3 1:26.175 189.26km/h 11.979s
28. -10 -10 blank   Alexander Ree + 6:02.571 58 2 1:26.840 188.37km/h 14.629s
29. +1 +1 blank   Rimantas Sagatas + 6:49.403 58 3 1:28.989 186.87km/h 18.057s
30. +3 +3 blank   Tomas Laureckas + 7:07.730 57 2 1:27.841 186.29km/h 13.908s
31. -5 -5 blank   Damon Bowles + 7:19.871 57 2 1:27.831 185.91km/h 17.688s
32. -4 -4 blank   Daniele Ambroggi + 7:52.088 57 1 1:29.078 184.90km/h 21.023s
33. -2 -2 blank   Rodrigo Almeida Borges + 7:52.560 57 1 1:28.883 184.89km/h 17.725s
Tidak tersenarai
34. +2 +2 blank   Miguel Aroso + 11:33.206 54 3 1:30.117    14.250s
35. Tidak berubah ±0 blank   Paul Venner Masalah teknikal 44 2 1:29.677    17.930s
36. -2 -2 blank   Adam Wierzba Masalah teknikal 40 2 1:31.140    15.170s