Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 17 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   Tomasz Wypych 1h28:32.659 55 3 1:33.971 207.01km/h 10.252s
02. +1 +1 Michelini   Leandro Sereno1 + 11.929 55 3 1:34.243 206.55km/h 9.640s
03. -1 -1 Michelini   Jari Aareskoski3 + 17.361 55 3 1:34.421 206.34km/h 8.834s
04. Tidak berubah ±0 Yokomama   Toygun Senler + 23.340 55 3 1:34.663 206.11km/h 10.135s
05. Tidak berubah ±0 Yokomama   Laila Britāle + 49.275 55 4 1:34.336 205.11km/h 10.275s
06. +5 +5 Dunnolop   Vladimir Islentiev2 + 52.019 55 2 1:35.589 205.01km/h 9.044s
07. +2 +2 Yokomama   João Monteiro + 1:01.093 55 3 1:35.329 204.66km/h 11.109s
08. Tidak berubah ±0 Yokomama   Joan Centellas + 1:04.441 55 3 1:35.250 204.53km/h 11.305s
09. +1 +1 Yokomama   Vladimir Petrov + 1:07.912 55 4 1:34.601 204.40km/h 10.761s
10. +2 +2 Dunnolop   Edvinas Pranculevicius + 1:13.983 55 3 1:34.964 204.17km/h 10.069s
11. -4 -4 Yokomama   Christer Andersson + 1:21.944 55 4 1:35.168 203.87km/h 10.918s
12. +6 +6 Michelini   Rogerio Mandler + 1:26.586 55 2 1:36.093 203.70km/h 12.328s
13. Tidak berubah ±0 Yokomama   Rui Fonseca + 1:28.447 55 3 1:35.136 203.62km/h 11.677s
14. -8 -8 Yokomama   Heidi Aareskoski2 + 1:43.555 54 5 1:34.725 203.06km/h 8.890s
15. +13 +13 Dunnolop   Alex Kruminsh + 1:51.535 54 1 1:36.896 202.76km/h 11.876s
16. -2 -2 Pipirelli   Gary Partridge + 1:53.068 54 2 1:36.452 202.70km/h 16.451s
17. -1 -1 Dunnolop   Andrius Talandzevicius + 1:55.085 54 3 1:35.349 202.63km/h 11.581s
18. +1 +1 Dunnolop   Martynas Atkočius + 2:06.555 54 2 1:36.240 202.20km/h 14.837s
19. +7 +7 Yokomama   Dmitri Kondrat + 2:10.201 54 2 1:36.285 202.06km/h 14.081s
20. -3 -3 Dunnolop   Aleksander Kouzev + 2:10.671 54 3 1:35.604 202.05km/h 15.656s
21. +6 +6 Dunnolop   Felipe Aguiar + 2:11.695 54 3 1:36.003 202.01km/h 11.599s
22. +2 +2 Dunnolop   Oli Jais + 2:20.090 54 2 1:36.175 201.70km/h 10.568s
23. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Jose Lopez + 2:25.382 54 2 1:36.544 201.50km/h 15.411s
24. -3 -3 Dunnolop   Tomasz Kaminski + 2:27.002 54 2 1:36.505 201.44km/h 14.103s
25. -3 -3 Dunnolop   Michalis Marolachakis + 2:35.182 54 2 1:36.723 201.14km/h 12.966s
26. +4 +4 Dunnolop   Andy Zavarin + 2:36.006 54 2 1:36.793 201.11km/h 16.263s
27. -12 -12 Dunnolop   Tomas Celiesius + 2:39.300 54 4 1:35.605 200.99km/h 11.628s
28. +3 +3 Dunnolop   Sion Francis + 3:11.718 53 2 1:37.459 199.80km/h 15.184s
29. -9 -9 Yokomama   Michael Pollard + 3:17.327 53 3 1:37.199 199.60km/h 15.720s
30. -1 -1 Dunnolop   Krzysztof Wnuk + 3:17.861 53 2 1:37.235 199.58km/h 22.651s
31. -6 -6 Dunnolop   Radomir Czech + 4:06.886 53 1 1:39.257 197.82km/h 17.907s
32. +1 +1 Pipirelli   Martin Rosina + 5:51.538 52 2 1:40.519 194.17km/h 14.630s
33. -1 -1 Pipirelli   Alek Smiatacz + 6:22.608 51 2 1:40.829 193.11km/h 17.191s
34. +1 +1 Pipirelli   Evaldas Okriemas + 6:43.755 51 1 1:41.232 192.39km/h 18.892s
35. -1 -1 Pipirelli   Atis Praudins + 6:45.568 51 2 1:41.345 192.33km/h 16.749s
36. +1 +1 Yokomama   Adam Wierzba + 7:41.882 51 2 1:41.749 190.46km/h 19.925s
37. +1 +1 Pipirelli   Paul Venner + 8:13.525 50 3 1:40.779 189.42km/h 17.609s
Tidak tersenarai
38. -2 -2 Pipirelli   Maarten Verhulst Tayar pancit 23 0 1:42.025    -