Rumusan perlumbaan (Litar: Laguna Seca | Musim: 30 | Perlumbaan: 12 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Badyear   Atis Praudins 1h38:27.467 79 2 1:12.870 173.37km/h 11.158s
02. -1 -1 Badyear   Toygun Senler3 + 10.816 79 2 1:13.103 173.06km/h 12.186s
03. +1 +1 Badyear   Justinas Smyšliajevas4 + 11.508 79 2 1:12.986 173.04km/h 10.050s
04. -2 -2 Badyear   Martynas Atkočius + 23.059 79 3 1:12.922 172.70km/h 10.150s
05. Tidak berubah ±0 Michelini   Mark Webster + 35.046 79 2 1:13.260 172.35km/h 14.607s
06. +1 +1 Bridgerock   Vsevolod Demydov + 46.605 79 2 1:13.420 172.02km/h 13.125s
07. +1 +1 Badyear   Alexey Domarev + 47.091 79 2 1:12.565 172.00km/h 18.659s
08. +12 +12 Badyear   Evaldas Okriemas + 47.150 79 2 1:13.161 172.00km/h 14.499s
09. +4 +4 Badyear   Marek Marchewka + 47.515 79 2 1:13.126 171.99km/h 13.877s
10. -1 -1 Badyear   Rimantas Sagatas + 47.705 79 2 1:12.784 171.98km/h 14.123s
11. +12 +12 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:03.124 79 2 1:13.287 171.54km/h 11.702s
12. +6 +6 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 1:09.011 79 2 1:13.643 171.37km/h 16.033s
13. +4 +4 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:10.373 79 2 1:13.599 171.33km/h 14.536s
14. +7 +7 Badyear   Wojciech Uzikowski + 1:10.959 79 2 1:13.406 171.32km/h 15.610s
15. +7 +7 Badyear   Heidi Aareskoski2 + 1:11.930 79 2 1:13.390 171.29km/h 14.066s
16. Tidak berubah ±0 Badyear   Daneks Britāls + 1:16.157 78 3 1:13.095 171.17km/h 15.177s
17. +9 +9 Badyear   Serguei Baranovski + 1:19.413 78 2 1:13.775 171.07km/h 13.831s
18. -6 -6 Bridgerock   Andreas Weilemann + 1:20.010 78 2 1:13.458 171.06km/h 16.353s
19. -4 -4 Badyear   Dmitriy Krautsou + 1:21.740 78 2 1:13.525 171.01km/h 16.597s
20. -10 -10 Michelini   Paulo Pinto + 1:26.421 78 3 1:13.485 170.87km/h 14.212s
21. -15 -15 Michelini   Nuno Vicente + 1:56.020 78 3 1:13.727 170.03km/h 17.441s
22. +7 +7 Bridgerock   Farcy Génel + 1:59.539 78 2 1:14.131 169.94km/h 14.016s
23. +9 +9 Badyear   Sameer Marathe + 2:41.784 77 1 1:14.994 168.75km/h 16.897s
24. +1 +1 Badyear   Araik Karapetyan + 3:32.436 77 2 1:14.834 167.36km/h 16.805s
25. +8 +8 Badyear   Marco Triulzi + 3:56.417 76 2 1:15.791 166.70km/h 18.120s
26. -15 -15 Bridgerock   Leandro Sereno2 + 4:02.653 76 2 1:13.812 166.53km/h 11.336s
27. -13 -13 Badyear   Keri Lovell + 4:05.497 76 3 1:15.369 166.46km/h 14.064s
28. +6 +6 Yokomama   Chris Hewitt + 4:34.220 76 2 1:16.317 165.68km/h 14.850s
29. +7 +7 Yokomama   Andrei Kolesnikovich + 4:45.570 76 2 1:16.588 165.38km/h 17.905s
30. +5 +5 Pipirelli   Andrey Vlaskin + 5:57.698 75 2 1:17.097 163.48km/h 20.649s
31. -7 -7 Badyear   Aliaksei Papou + 6:06.596 75 2 1:15.939 163.24km/h 15.234s
32. -13 -13 Badyear   Sergey Tuzhilov + 6:08.619 75 2 1:16.011 163.19km/h 19.733s
33. +4 +4 Pipirelli   Nathan Skelly + 6:09.059 75 2 1:17.246 163.18km/h 20.104s
34. -4 -4 Badyear   Dmitriy Kosev + 6:23.390 74 3 1:16.173 162.81km/h 12.969s
35. +3 +3 Pipirelli   Hrvoje Hojsak + 6:25.667 74 2 1:17.648 162.75km/h 19.496s
36. +3 +3 Pipirelli   Jani Syrjäläinen + 6:34.064 74 2 1:17.640 162.53km/h 17.150s
37. -6 -6 Badyear   Marek Wasilewski + 8:12.114 73 2 1:16.219 160.04km/h 20.559s
Tidak tersenarai
38. +2 +2 Pipirelli   Nico Zou + 11:18.677 70 2 1:18.410    19.240s
39. -11 -11 Bridgerock   Denis Grahov Masalah teknikal 42 2 1:16.958    22.429s
40. -13 -13 Badyear   Evaldas Ruseckas Kemalangan di permulaan 0 0 -    -