Rumusan perlumbaan (Litar: Imola | Musim: 31 | Perlumbaan: 11 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Badyear   Vsevolod Demydov 1h27:33.869 62 2 1:22.838 209.40km/h 13.485s
02. -1 -1 Badyear   Toygun Senler3 + 5.157 62 2 1:23.190 209.19km/h 11.632s
03. Tidak berubah ±0 Badyear   Rimantas Sagatas + 12.870 62 2 1:23.114 208.89km/h 12.985s
04. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 17.249 62 2 1:23.129 208.71km/h 13.950s
05. +2 +2 Badyear   Wojciech Uzikowski + 25.741 62 2 1:23.450 208.38km/h 11.575s
06. -1 -1 Badyear   Sergey Lyogky + 25.992 62 2 1:23.188 208.37km/h 13.624s
07. -1 -1 Badyear   Leandro Sereno3 + 26.270 62 2 1:23.163 208.36km/h 13.186s
08. Tidak berubah ±0 Badyear   Atis Praudins + 36.984 62 2 1:23.518 207.94km/h 12.892s
09. +5 +5 Badyear   Mindaugas Sarocka + 43.740 62 2 1:23.567 207.67km/h 12.962s
10. +3 +3 Badyear   Vladimir Danilin + 47.553 62 2 1:23.665 207.52km/h 14.717s
11. +6 +6 Badyear   Marek Marchewka + 50.760 62 2 1:23.459 207.40km/h 12.686s
12. -3 -3 Badyear   Aleksej Sutkin + 51.786 62 2 1:23.452 207.36km/h 12.318s
13. +6 +6 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 1:22.353 62 2 1:24.240 206.17km/h 12.602s
14. +2 +2 Badyear   Martin Rosina + 1:27.051 61 2 1:24.150 205.99km/h 15.745s
15. +6 +6 Badyear   Gani Babu + 1:28.798 61 2 1:23.777 205.92km/h 15.392s
16. -1 -1 Badyear   Evaldas Okriemas + 1:31.300 61 3 1:23.781 205.82km/h 13.556s
17. -7 -7 Badyear   Tomasz Petryk + 1:37.011 61 3 1:23.935 205.60km/h 13.764s
18. +7 +7 Badyear   Andreas Weilemann + 1:48.967 61 2 1:24.392 205.15km/h 21.098s
19. -1 -1 Bridgerock   Nuno Vicente + 1:55.711 61 3 1:23.921 204.89km/h 13.588s
20. +3 +3 Badyear   Aliaksei Papou + 1:58.240 61 3 1:24.084 204.79km/h 14.580s
21. +1 +1 Badyear   Pedro Nazaré + 2:01.739 61 3 1:24.088 204.66km/h 14.949s
22. +2 +2 Badyear   Araik Karapetyan + 3:29.344 60 2 1:25.670 201.38km/h 18.279s
23. -12 -12 Badyear   Mark Webster + 3:48.129 60 2 1:26.368 200.69km/h 16.792s
24. -4 -4 Badyear   Maja Soren + 4:01.106 60 2 1:26.645 200.21km/h 17.103s
25. +1 +1 Badyear   Sergey Tuzhilov + 4:18.505 59 2 1:26.742 199.58km/h 19.384s
26. +3 +3 Yokomama   Luis Uranga + 4:28.453 59 3 1:26.496 199.22km/h 19.067s
27. Tidak berubah ±0 Yokomama   Piotr Pogodzik + 6:08.799 58 2 1:27.748 195.67km/h 19.409s
28. +2 +2 Pipirelli   Keri Lovell + 6:09.207 58 2 1:28.460 195.65km/h 18.658s
29. +4 +4 Pipirelli   Alex Tkachenko + 6:13.421 58 2 1:28.656 195.50km/h 16.481s
30. +4 +4 Pipirelli   Farcy Génel + 6:20.442 58 2 1:28.830 195.26km/h 18.861s
31. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Zoltan Csaba + 6:28.584 58 2 1:28.724 194.98km/h 25.693s
32. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Christos Bobolis + 6:51.308 58 3 1:28.664 194.20km/h 18.241s
33. -21 -21 Michelini   Daneks Britāls + 6:53.208 58 2 1:27.334 194.13km/h 19.457s
34. +2 +2 Pipirelli   Mike Leone + 7:08.522 57 3 1:28.598 193.61km/h 19.347s
35. Tidak berubah ±0 Yokomama   Janne Väänänen + 8:23.705 56 2 1:28.461 191.08km/h 20.479s
36. -8 -8 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 8:54.693 56 3 1:28.743 190.06km/h 16.945s