Rumusan perlumbaan (Litar: Interlagos | Musim: 31 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Bridgerock   Justinas Smyšliajevas4 1h28:43.495 71 3 1:12.776 206.86km/h 10.687s
02. Tidak berubah ±0 Badyear   Toygun Senler3 + 6.536 71 3 1:12.970 206.61km/h 11.753s
03. -2 -2 Badyear   Rimantas Sagatas + 6.759 71 3 1:12.873 206.60km/h 12.725s
04. +4 +4 Badyear   Wojciech Uzikowski + 6.776 71 3 1:12.788 206.60km/h 11.143s
05. +6 +6 Bridgerock   Nuno Vicente + 12.594 71 2 1:12.959 206.38km/h 15.937s
06. +7 +7 Badyear   Atis Praudins + 20.971 71 2 1:13.440 206.05km/h 12.478s
07. -3 -3 Badyear   Marek Marchewka + 21.522 71 3 1:13.237 206.03km/h 11.157s
08. -2 -2 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 31.697 71 2 1:13.433 205.64km/h 14.531s
09. +3 +3 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 34.901 71 3 1:13.242 205.52km/h 11.640s
10. -3 -3 Badyear   Vsevolod Demydov + 43.682 71 3 1:13.221 205.18km/h 13.907s
11. +13 +13 Badyear   Evaldas Okriemas + 49.718 71 2 1:13.858 204.95km/h 13.074s
12. -7 -7 Michelini   Daneks Britāls + 49.987 71 3 1:13.409 204.94km/h 14.265s
13. +6 +6 Badyear   Martynas Atkočius + 50.324 71 2 1:13.464 204.93km/h 11.045s
14. +1 +1 Badyear   Leandro Sereno3 + 50.545 71 2 1:13.664 204.92km/h 11.387s
15. +10 +10 Badyear   Sergey Lyogky + 50.853 71 2 1:13.295 204.91km/h 13.263s
16. +4 +4 Badyear   Aleksej Sutkin + 51.424 71 2 1:13.538 204.88km/h 14.575s
17. +5 +5 Badyear   Mindaugas Sarocka + 52.715 71 2 1:13.606 204.84km/h 11.724s
18. Tidak berubah ±0 Badyear   Vladimir Danilin + 57.601 71 2 1:13.424 204.65km/h 17.022s
19. -5 -5 Badyear   Tomasz Petryk + 1:10.566 71 3 1:13.582 204.16km/h 14.920s
20. +8 +8 Badyear   Pedro Nazaré + 1:32.953 70 3 1:13.572 203.31km/h 14.857s
21. +6 +6 Badyear   Martin Rosina + 1:41.935 70 2 1:14.260 202.98km/h 13.650s
22. +1 +1 Badyear   Aliaksei Papou + 1:45.893 70 3 1:13.671 202.83km/h 13.923s
23. +6 +6 Badyear   Andreas Weilemann + 2:04.205 70 2 1:14.405 202.15km/h 16.824s
24. -8 -8 Yokomama   Luis Uranga + 2:57.537 69 3 1:14.832 200.19km/h 16.060s
25. -8 -8 Badyear   Araik Karapetyan + 3:44.900 68 2 1:16.131 198.48km/h 21.604s
26. Tidak berubah ±0 Badyear   Gani Babu + 3:50.206 68 2 1:16.296 198.29km/h 16.509s
27. +3 +3 Badyear   Maja Soren + 4:24.673 68 1 1:17.214 197.07km/h 16.228s
28. -7 -7 Yokomama   Janne Väänänen + 4:45.120 68 3 1:16.492 196.35km/h 15.305s
29. -19 -19 Badyear   Mark Webster + 4:45.971 68 3 1:15.659 196.32km/h 14.763s
30. +1 +1 Yokomama   Piotr Pogodzik + 4:49.555 68 2 1:16.418 196.19km/h 18.251s
31. +2 +2 Pipirelli   Christos Bobolis + 5:02.664 67 2 1:17.038 195.74km/h 20.782s
32. +3 +3 Pipirelli   Zoltan Csaba + 5:39.086 67 1 1:17.950 194.48km/h 24.294s
33. +1 +1 Pipirelli   Alex Tkachenko + 5:39.541 67 2 1:17.687 194.46km/h 16.299s
34. -25 -25 Badyear   Sergey Tuzhilov + 5:41.083 67 2 1:16.003 194.41km/h 14.784s
35. +1 +1 Pipirelli   Keri Lovell + 5:52.254 67 2 1:17.759 194.03km/h 19.457s
36. -4 -4 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 6:01.530 67 3 1:17.022 193.71km/h 16.569s
37. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Farcy Génel + 6:31.453 66 3 1:17.670 192.69km/h 22.281s
38. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Mike Leone + 7:27.334 65 2 1:18.750 190.83km/h 23.768s