Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 31 | Perlumbaan: 8 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Badyear   Rimantas Sagatas 1h40:29.525 55 3 1:35.750 182.40km/h 13.491s
02. +2 +2 Badyear   Toygun Senler3 + 12.371 55 3 1:35.458 182.03km/h 11.294s
03. -1 -1 Badyear   Atis Praudins + 13.864 55 2 1:35.620 181.98km/h 11.930s
04. +2 +2 Bridgerock   Nuno Vicente + 20.784 55 2 1:35.885 181.78km/h 14.120s
05. +5 +5 Badyear   Mark Webster + 33.782 55 2 1:35.440 181.39km/h 17.739s
06. +10 +10 Badyear   Evaldas Okriemas + 34.542 55 3 1:36.427 181.36km/h 17.275s
07. +4 +4 Badyear   Sergey Lyogky + 37.825 55 1 1:45.369 181.27km/h 16.015s
08. Tidak berubah ±0 Badyear   Wojciech Uzikowski + 43.019 55 3 1:35.975 181.11km/h 13.129s
09. +4 +4 Badyear   Martynas Atkočius + 44.943 55 2 1:45.673 181.05km/h 13.472s
10. +7 +7 Badyear   Leandro Sereno3 + 50.327 55 1 1:45.886 180.89km/h 9.751s
11. -4 -4 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 50.779 55 1 1:45.143 180.88km/h 13.491s
12. +8 +8 Badyear   Mindaugas Sarocka + 52.588 55 3 1:36.604 180.83km/h 14.628s
13. -1 -1 Badyear   Vsevolod Demydov + 59.153 55 2 1:45.961 180.63km/h 15.843s
14. Tidak berubah ±0 Badyear   Marek Marchewka + 1:04.056 55 1 1:45.600 180.49km/h 13.179s
15. -14 -14 Bridgerock   Justinas Smyšliajevas4 + 1:10.264 55 2 1:45.026 180.30km/h 10.124s
16. -7 -7 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 1:14.200 55 3 1:35.848 180.19km/h 12.656s
17. -2 -2 Badyear   Vladimir Danilin + 1:17.209 55 2 1:46.101 180.10km/h 13.544s
18. +8 +8 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:19.330 55 2 1:46.583 180.03km/h 14.271s
19. -14 -14 Michelini   Daneks Britāls + 1:23.703 55 3 1:35.181 179.90km/h 18.741s
20. +2 +2 Badyear   Tomasz Petryk + 1:24.759 55 3 1:36.479 179.87km/h 15.398s
21. -3 -3 Badyear   Gani Babu + 1:37.203 55 2 1:45.599 179.51km/h 14.680s
22. -3 -3 Badyear   Aliaksei Papou + 1:37.382 55 2 1:36.411 179.50km/h 17.080s
23. +6 +6 Badyear   Martin Rosina + 1:50.660 54 2 1:37.772 179.12km/h 16.700s
24. +3 +3 Badyear   Andreas Weilemann + 1:54.954 54 2 1:36.809 178.99km/h 17.192s
25. +3 +3 Badyear   Pedro Nazaré + 1:58.833 54 2 1:46.494 178.88km/h 14.420s
26. -2 -2 Yokomama   Luis Uranga + 2:12.056 54 2 1:37.748 178.49km/h 17.240s
27. -2 -2 Yokomama   Piotr Pogodzik + 3:00.608 54 2 1:37.668 177.10km/h 20.141s
28. -7 -7 Badyear   Araik Karapetyan + 3:48.000 53 2 1:48.781 175.76km/h 20.181s
29. -6 -6 Badyear   Sergey Tuzhilov + 4:11.671 53 1 1:39.974 175.09km/h 34.142s
30. +1 +1 Badyear   Maja Soren + 5:04.465 53 4 1:40.533 173.63km/h 15.966s
31. +3 +3 Pipirelli   Alex Tkachenko + 5:49.986 52 2 1:40.974 172.40km/h 17.461s
32. +6 +6 Yokomama   Janne Väänänen + 5:59.527 52 2 1:41.418 172.14km/h 15.431s
33. +4 +4 Pipirelli   Christos Bobolis + 6:16.158 52 1 1:50.076 171.69km/h 24.434s
34. -1 -1 Pipirelli   Zoltan Csaba + 6:16.734 52 1 1:49.754 171.68km/h 28.937s
35. -3 -3 Pipirelli   Mike Leone + 6:44.430 52 3 1:40.624 170.94km/h 23.131s
36. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Farcy Génel + 7:24.872 51 2 1:40.735 169.87km/h 22.240s
37. -2 -2 Pipirelli   Keri Lovell + 7:47.199 51 2 1:40.549 169.29km/h 19.772s
38. -8 -8 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 9:47.567 50 4 1:40.894 166.21km/h 22.426s