Rumusan perlumbaan (Litar: Melbourne | Musim: 32 | Perlumbaan: 13 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Atis Praudins 1h26:58.271 58 1 1:28.097 212.21km/h 22.811s
02. Tidak berubah ±0 Michelini   Tomasz Kaminski + 1:00.137 58 2 1:29.000 209.79km/h 13.595s
03. +2 +2 Badyear   Toygun Senler3 + 1:12.584 58 1 1:29.551 209.30km/h 10.574s
04. +4 +4 Badyear   Leandro Sereno3 + 1:14.443 58 1 1:29.582 209.22km/h 10.506s
05. +1 +1 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:14.489 58 1 1:29.489 209.22km/h 14.457s
06. +1 +1 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:21.049 58 1 1:29.663 208.96km/h 16.378s
07. -4 -4 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 1:21.378 58 2 1:29.163 208.95km/h 12.371s
08. +6 +6 Badyear   Sergey Lyogky + 1:26.469 58 1 1:29.672 208.75km/h 13.320s
09. +2 +2 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 1:30.662 57 1 1:29.381 208.58km/h 12.360s
10. Tidak berubah ±0 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:30.951 57 1 1:29.639 208.57km/h 14.851s
11. +1 +1 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:39.482 57 1 1:29.772 208.24km/h 13.416s
12. +5 +5 Badyear   Evaldas Okriemas + 1:52.791 57 1 1:30.063 207.72km/h 14.839s
13. +5 +5 Badyear   Giedrius Soroka + 1:53.086 57 1 1:29.927 207.71km/h 14.157s
14. +2 +2 Badyear   Stas Prost + 1:53.380 57 1 1:30.026 207.70km/h 15.697s
15. +4 +4 Badyear   Vladimir Danilin + 1:53.633 57 1 1:29.846 207.69km/h 16.302s
16. +5 +5 Badyear   Martynas Atkočius + 1:53.843 57 1 1:29.954 207.68km/h 13.012s
17. -2 -2 Bridgerock   Tomasz Petryk + 1:59.049 57 1 1:30.168 207.47km/h 18.698s
18. -5 -5 Badyear   Dan Neumann + 1:59.364 57 1 1:30.011 207.46km/h 19.331s
19. +5 +5 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:01.140 57 1 1:29.975 207.39km/h 13.315s
20. -16 -16 Michelini   Mark Webster + 2:05.380 57 2 1:29.710 207.23km/h 14.963s
21. +1 +1 Badyear   Pedro Nazaré + 2:21.123 57 1 1:30.528 206.62km/h 17.699s
22. +3 +3 Badyear   Lee Ifans + 2:21.396 57 1 1:30.473 206.61km/h 23.122s
23. +5 +5 Badyear   Yuriy Vizir + 2:23.932 57 1 1:30.623 206.51km/h 15.338s
24. -15 -15 Yokomama   Marek Marchewka + 2:26.681 57 2 1:30.156 206.41km/h 12.476s
25. +8 +8 Badyear   Nuno Vicente + 2:36.813 57 1 1:30.807 206.02km/h 13.788s
26. -6 -6 Badyear   Arnoldas Molis + 2:39.215 57 2 1:30.449 205.93km/h 15.996s
27. +4 +4 Badyear   Filipe Miguel + 3:31.844 56 2 1:31.011 203.93km/h 18.477s
28. -2 -2 Badyear   Pablo Navarrete + 3:34.804 56 2 1:30.563 203.82km/h 17.149s
29. -6 -6 Badyear   Rudo Toma + 3:37.709 56 1 1:30.920 203.71km/h 21.143s
30. +4 +4 Pipirelli   Michael Novikov + 5:10.422 55 1 1:33.103 200.29km/h 23.078s
31. +4 +4 Yokomama   Vlad Nedobuga + 5:23.408 55 1 1:33.521 199.82km/h 17.073s
32. +4 +4 Pipirelli   Gani Babu + 5:28.355 55 1 1:33.617 199.65km/h 20.026s
33. -4 -4 Pipirelli   Oleg Yakovlev + 5:28.502 55 1 1:33.212 199.64km/h 19.558s
34. -4 -4 Pipirelli   Dariusz Płatek + 5:28.926 55 2 1:33.117 199.63km/h 20.269s
35. -3 -3 Pipirelli   Martin Rosina + 5:29.124 55 1 1:33.354 199.62km/h 21.664s
36. +1 +1 Yokomama   Vladislav Erokhin + 5:35.224 55 1 1:33.689 199.40km/h 21.587s
37. -10 -10 Badyear   Sergey Tuzhilov + 6:38.573 54 1 1:33.962 197.15km/h 19.709s