Rumusan perlumbaan (Litar: Brands Hatch | Musim: 32 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Atis Praudins 1h33:04.343 75 1 1:12.759 203.39km/h 14.261s
02. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 1.612 75 1 1:12.827 203.33km/h 13.287s
03. +2 +2 Bridgerock   Tomasz Petryk + 41.152 75 1 1:13.296 201.90km/h 15.776s
04. +3 +3 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 51.455 75 1 1:13.417 201.53km/h 13.095s
05. -1 -1 Badyear   Toygun Senler3 + 1:10.187 75 1 1:13.779 200.87km/h 10.911s
06. +2 +2 Michelini   Mark Webster + 1:16.254 74 1 1:13.764 200.65km/h 18.190s
07. +6 +6 Badyear   Sergey Lyogky + 1:27.717 74 1 1:13.782 200.24km/h 11.740s
08. +2 +2 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:38.443 74 1 1:14.083 199.87km/h 12.190s
09. +2 +2 Badyear   Vladimir Danilin + 1:40.588 74 1 1:14.111 199.79km/h 14.217s
10. +4 +4 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:41.046 74 1 1:13.857 199.78km/h 15.040s
11. -2 -2 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:41.488 74 1 1:13.959 199.76km/h 15.954s
12. -6 -6 Yokomama   Marek Marchewka + 1:43.557 74 2 1:13.968 199.69km/h 13.916s
13. +6 +6 Badyear   Leandro Sereno3 + 1:53.751 74 1 1:14.243 199.33km/h 11.476s
14. +3 +3 Badyear   Evaldas Okriemas + 1:53.939 74 1 1:13.921 199.32km/h 15.990s
15. -12 -12 Michelini   Tomasz Kaminski + 2:05.216 74 2 1:13.774 198.93km/h 15.495s
16. +6 +6 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:16.011 74 1 1:14.447 198.55km/h 16.923s
17. +12 +12 Badyear   Aertas Vladarskis + 2:20.542 74 1 1:14.608 198.40km/h 18.153s
18. +6 +6 Badyear   Stas Prost + 2:20.899 74 1 1:14.241 198.38km/h 20.288s
19. +1 +1 Badyear   Lee Ifans + 2:27.210 73 1 1:14.670 198.17km/h 19.615s
20. +12 +12 Badyear   Martynas Atkočius + 2:27.246 73 1 1:14.133 198.16km/h 13.773s
21. +9 +9 Badyear   Araik Karapetyan + 2:27.550 73 1 1:14.288 198.15km/h 14.145s
22. +1 +1 Badyear   Rudo Toma + 2:27.863 73 1 1:14.444 198.14km/h 22.974s
23. +3 +3 Badyear   Aliaksei Papou + 2:28.013 73 1 1:14.241 198.14km/h 13.682s
24. +7 +7 Badyear   Arnoldas Molis + 2:28.683 73 1 1:14.378 198.12km/h 17.654s
25. +3 +3 Badyear   Nuno Vicente + 2:28.964 73 1 1:14.283 198.11km/h 19.220s
26. -10 -10 Badyear   Filipe Miguel + 2:34.812 73 2 1:14.345 197.90km/h 14.786s
27. -9 -9 Badyear   Pedro Nazaré + 2:35.201 73 2 1:14.098 197.89km/h 12.845s
28. -13 -13 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 2:47.968 73 2 1:14.331 197.45km/h 13.506s
29. +6 +6 Badyear   Giedrius Soroka + 2:59.830 73 1 1:14.824 197.04km/h 21.291s
30. -5 -5 Badyear   Yuriy Vizir + 3:02.923 73 2 1:14.339 196.94km/h 18.144s
31. -4 -4 Badyear   Pablo Navarrete + 3:11.909 73 2 1:14.732 196.63km/h 13.597s
32. -11 -11 Badyear   Sergey Tuzhilov + 4:48.992 72 1 1:16.416 193.38km/h 20.215s
33. +1 +1 Pipirelli   Michael Novikov + 5:32.550 71 1 1:17.064 191.96km/h 23.418s
34. -1 -1 Pipirelli   Martin Rosina + 5:35.852 71 1 1:16.884 191.85km/h 18.293s
35. +3 +3 Yokomama   Vlad Nedobuga + 5:36.430 71 1 1:16.935 191.83km/h 23.320s
36. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Oleg Yakovlev + 5:47.748 71 1 1:17.248 191.47km/h 19.795s
37. +2 +2 Pipirelli   Gani Babu + 6:01.590 71 1 1:17.576 191.02km/h 21.618s
38. -1 -1 Yokomama   Vladislav Erokhin + 6:06.793 70 1 1:17.637 190.85km/h 22.522s
39. +1 +1 Pipirelli   Dariusz Płatek + 7:00.194 70 1 1:18.028 189.16km/h 26.360s
Tidak tersenarai   (112% race time: +11:10.121s)
40. -28 -28 Badyear   Dan Neumann Masalah teknikal 62 1 1:15.499    14.799s