Rumusan perlumbaan (Litar: Bucharest Ring | Musim: 33 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Bridgerock   Leandro Sereno3 1h44:31.720 80 2 1:16.503 141.03km/h 10.113s
02. -1 -1 Bridgerock   Toygun Senler4 + 0.145 80 2 1:16.475 141.03km/h 10.579s
03. +1 +1 Badyear   Vsevolod Demydov + 3.455 80 2 1:16.362 140.96km/h 12.766s
04. +3 +3 Badyear   João Monteiro + 20.174 80 2 1:16.484 140.58km/h 13.663s
05. +1 +1 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 22.587 80 2 1:16.839 140.53km/h 13.497s
06. -1 -1 Bridgerock   Rimantas Sagatas1 + 22.726 80 1 1:17.395 140.52km/h 14.486s
07. +6 +6 Bridgerock   Atis Praudins + 22.887 80 1 1:17.134 140.52km/h 16.048s
08. -6 -6 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou + 23.094 80 2 1:16.807 140.52km/h 15.535s
09. -1 -1 Badyear   Jan Pavlicek + 23.664 80 2 1:16.658 140.50km/h 15.846s
10. +6 +6 Dunnolop   Martynas Atkočius + 23.990 80 2 1:16.834 140.50km/h 13.050s
11. -2 -2 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 30.317 80 2 1:16.794 140.35km/h 14.951s
12. +12 +12 Badyear   Tomasz Kaminski + 48.551 80 1 1:17.291 139.95km/h 13.042s
13. +6 +6 Dunnolop   Nathan Skelly + 57.615 80 2 1:15.939 139.75km/h 20.184s
14. +3 +3 Bridgerock   Mindaugas Sarocka + 1:00.653 80 2 1:16.479 139.68km/h 15.277s
15. +6 +6 Dunnolop   Pedro Nazaré + 1:03.315 80 2 1:16.829 139.62km/h 14.386s
16. -6 -6 Badyear   Danilo Molini + 1:04.692 80 2 1:16.681 139.59km/h 21.796s
17. +6 +6 Badyear   Stas Prost + 1:06.250 80 2 1:16.969 139.56km/h 16.217s
18. -7 -7 Badyear   Vladimir Danilin + 1:24.066 79 3 1:16.956 139.17km/h 14.224s
19. +7 +7 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 1:31.702 79 2 1:17.410 139.00km/h 17.219s
20. -6 -6 Badyear   Sergey Lyogky + 1:50.706 79 3 1:16.472 138.59km/h 13.709s
21. +4 +4 Bridgerock   Chinmay Dhopate + 4:08.764 77 2 1:17.474 135.65km/h 18.939s
22. +9 +9 Pipirelli   Pablo Navarrete + 4:21.455 77 2 1:19.471 135.39km/h 21.155s
23. +11 +11 Pipirelli   Marek Marchewka + 5:07.567 76 2 1:19.816 134.44km/h 16.564s
24. -2 -2 Badyear   Mariusz Kuczak + 6:12.613 76 1 1:19.689 133.12km/h 16.823s
25. +10 +10 Pipirelli   Jose Lopez + 6:30.624 75 1 1:20.676 132.76km/h 26.041s
26. -11 -11 Badyear   Aleksej Sutkin + 6:30.894 75 1 1:20.126 132.76km/h 14.753s
27. +2 +2 Michelini   David Jundt + 7:09.093 75 1 1:20.624 132.00km/h 29.978s
28. -16 -16 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 7:35.127 75 2 1:19.485 131.49km/h 12.083s
29. -9 -9 Badyear   Ilya Medvedev + 7:49.695 74 2 1:20.003 131.21km/h 15.085s
30. +3 +3 Dunnolop   Giedrius Soroka + 8:33.358 74 1 1:20.511 130.36km/h 16.306s
31. -1 -1 Pipirelli   Nico Zou + 11:02.100 72 3 1:21.104 127.57km/h 17.927s
Tidak tersenarai
32. +4 +4 Badyear   Edwin Carlier Masalah teknikal 49 1 1:20.653    21.517s
33. -6 -6 Dunnolop   Nuno Vicente Masalah teknikal 49 1 1:18.198    19.696s
34. +3 +3 Pipirelli   Michal Konopka Masalah teknikal 23 1 1:24.119    23.355s
35. -3 -3 Bridgerock   Lee Ifans Masalah teknikal 13 0 1:20.984    -
36. -18 -18 Dunnolop   Bartosz Sutkowski Kemalangan di permulaan 0 0 -    -
37. -9 -9 Badyear   Antonny Katayama Kemalangan di permulaan 0 0 -    -