Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 33 | Perlumbaan: 9 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Bridgerock   Rimantas Sagatas1 1h27:57.461 55 2 1:33.915 208.40km/h 14.613s
02. +1 +1 Bridgerock   Leandro Sereno3 + 0.463 55 3 1:33.494 208.38km/h 9.033s
03. -2 -2 Bridgerock   Atis Praudins + 12.414 55 3 1:33.360 207.91km/h 13.195s
04. +1 +1 Bridgerock   Toygun Senler4 + 30.637 55 3 1:33.952 207.19km/h 10.562s
05. +2 +2 Badyear   Ilya Medvedev + 43.881 55 3 1:33.998 206.68km/h 12.593s
06. -2 -2 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 44.052 55 3 1:33.769 206.67km/h 12.029s
07. +1 +1 Bridgerock   Mindaugas Sarocka + 47.617 55 3 1:34.275 206.53km/h 12.495s
08. -2 -2 Bridgerock   Ioannis Dimitroglou + 48.951 55 3 1:34.018 206.48km/h 13.555s
09. Tidak berubah ±0 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:01.605 55 3 1:34.467 205.99km/h 12.015s
10. Tidak berubah ±0 Badyear   João Monteiro + 1:01.825 55 3 1:34.110 205.98km/h 14.366s
11. +2 +2 Dunnolop   Martynas Atkočius + 1:16.572 55 3 1:34.622 205.42km/h 12.595s
12. +4 +4 Bridgerock   Chinmay Dhopate + 1:21.829 55 2 1:35.020 205.21km/h 15.741s
13. +1 +1 Badyear   Vladimir Danilin + 1:40.613 54 3 1:34.989 204.50km/h 13.171s
14. +3 +3 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:40.892 54 3 1:34.700 204.49km/h 14.541s
15. -4 -4 Dunnolop   Nathan Skelly + 1:44.105 54 3 1:34.651 204.36km/h 15.288s
16. -4 -4 Badyear   Tomasz Kaminski + 1:45.860 54 3 1:34.870 204.30km/h 13.693s
17. +2 +2 Dunnolop   Bartosz Sutkowski + 1:48.088 54 3 1:34.817 204.21km/h 11.544s
18. +9 +9 Badyear   Stas Prost + 1:54.136 54 2 1:35.614 203.98km/h 15.376s
19. -4 -4 Badyear   Jan Pavlicek + 1:54.703 54 3 1:35.294 203.96km/h 16.284s
20. +2 +2 Badyear   Sergey Lyogky + 1:54.931 54 2 1:35.418 203.95km/h 13.872s
21. -1 -1 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 2:01.351 54 3 1:35.430 203.71km/h 14.329s
22. +1 +1 Badyear   Mariusz Kuczak + 2:01.482 54 3 1:35.161 203.71km/h 16.957s
23. -5 -5 Badyear   Antonny Katayama + 2:02.880 54 3 1:34.942 203.65km/h 14.689s
24. +2 +2 Dunnolop   Nuno Vicente + 2:11.416 54 3 1:35.555 203.33km/h 13.100s
25. +5 +5 Dunnolop   Pedro Nazaré + 2:24.816 54 2 1:36.171 202.83km/h 15.489s
26. -1 -1 Dunnolop   Giedrius Soroka + 2:40.128 54 3 1:35.897 202.26km/h 15.408s
27. +2 +2 Badyear   Edwin Carlier + 4:12.743 53 2 1:38.210 198.87km/h 17.273s
28. -4 -4 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 4:32.099 53 2 1:38.504 198.18km/h 18.624s
29. +2 +2 Badyear   Danilo Molini + 5:28.099 52 2 1:39.161 196.20km/h 20.829s
30. +5 +5 Pipirelli   Marek Marchewka + 5:56.174 52 1 1:40.428 195.22km/h 15.559s
31. +2 +2 Pipirelli   Pablo Navarrete + 6:30.303 51 2 1:40.526 194.04km/h 17.090s
32. +4 +4 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 7:16.375 51 3 1:40.626 192.48km/h 16.198s
33. -1 -1 Pipirelli   Nico Zou + 7:38.513 51 4 1:39.753 191.74km/h 23.168s
34. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Jose Lopez + 9:03.226 50 2 1:41.057 188.95km/h 22.478s
35. -14 -14 Michelini   David Jundt + 9:32.985 50 4 1:39.820 187.99km/h 20.560s
Tidak tersenarai
36. -8 -8 Bridgerock   Lee Ifans Masalah teknikal 32 1 1:39.916    15.021s
37. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Michal Konopka Masalah teknikal 31 2 1:41.201    19.958s