Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 34 | Perlumbaan: 13 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +3 +3 Bridgerock   Leandro Sereno4 1h28:05.927 55 1 1:34.594 208.06km/h 12.284s
02. -1 -1 Bridgerock   Toygun Senler4 + 5.409 55 3 1:33.541 207.85km/h 10.747s
03. +4 +4 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 40.485 55 2 1:34.674 206.48km/h 14.450s
04. -2 -2 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 40.909 55 2 1:34.654 206.46km/h 13.703s
05. Tidak berubah ±0 Badyear   Vsevolod Demydov + 46.221 55 2 1:34.913 206.26km/h 12.901s
06. +3 +3 Badyear   Lukas Jonaitis + 1:03.854 55 2 1:35.166 205.58km/h 14.055s
07. +1 +1 Badyear   Atis Praudins + 1:04.875 55 2 1:35.120 205.54km/h 12.747s
08. -2 -2 Badyear   João Monteiro + 1:07.382 55 2 1:34.844 205.44km/h 19.499s
09. +3 +3 Badyear   Tomasz Kaminski + 1:19.378 55 1 1:36.032 204.98km/h 12.634s
10. Tidak berubah ±0 Badyear   Theo Panag + 1:26.694 55 3 1:35.052 204.70km/h 10.893s
11. -8 -8 Badyear   Ilya Medvedev + 1:27.389 55 3 1:34.407 204.68km/h 15.518s
12. +16 +16 Dunnolop   Martynas Atkočius + 1:31.352 55 1 1:35.718 204.53km/h 11.715s
13. +5 +5 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:31.671 55 2 1:35.481 204.52km/h 12.944s
14. +1 +1 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:32.590 55 2 1:35.282 204.48km/h 12.932s
15. -4 -4 Badyear   Stas Prost + 1:43.512 54 2 1:35.647 204.07km/h 14.675s
16. +10 +10 Badyear   Alex Tkachenko + 1:52.474 54 1 1:36.387 203.73km/h 15.424s
17. +5 +5 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 1:52.687 54 2 1:35.798 203.72km/h 15.110s
18. +2 +2 Badyear   Jan Pavlicek + 1:53.016 54 2 1:35.894 203.71km/h 13.675s
19. +4 +4 Badyear   Piotr Pogodzik + 1:54.687 54 1 1:36.075 203.64km/h 21.767s
20. -4 -4 Badyear   Vladimir Danilin + 1:57.684 54 2 1:35.971 203.53km/h 16.572s
21. -2 -2 Badyear   José Abi Jaudi + 1:57.817 54 2 1:35.352 203.53km/h 16.240s
22. +3 +3 Badyear   Mariusz Kuczak + 2:01.520 54 2 1:35.737 203.39km/h 15.768s
23. +1 +1 Dunnolop   Pedro Nazaré + 2:01.632 54 2 1:35.632 203.38km/h 18.434s
24. +7 +7 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:53.741 54 2 1:36.589 201.44km/h 14.829s
25. +11 +11 Badyear   Christer Andersson + 3:00.584 54 2 1:36.485 201.19km/h 15.514s
26. -13 -13 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 3:05.479 54 3 1:36.559 201.01km/h 14.440s
27. -10 -10 Badyear   Rui Morais + 3:52.893 53 3 1:37.327 199.28km/h 15.875s
28. -7 -7 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 4:32.091 53 2 1:38.759 197.88km/h 17.457s
29. +6 +6 Pipirelli   Mert Büyükakar + 4:55.698 52 1 1:39.898 197.04km/h 20.055s
30. +4 +4 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 5:07.508 52 1 1:39.975 196.62km/h 16.903s
31. -2 -2 Badyear   Sergey Lyogky + 5:16.093 52 1 1:37.123 196.32km/h 18.435s
32. -5 -5 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 5:48.238 52 3 1:38.958 195.20km/h 20.520s
33. +5 +5 Pipirelli   Diana Klavina + 5:52.997 52 2 1:39.978 195.04km/h 18.640s
34. -1 -1 Pipirelli   Dmitry Shevel + 6:10.137 52 2 1:40.013 194.45km/h 25.409s
35. +2 +2 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 6:53.885 51 3 1:40.394 192.95km/h 17.421s
36. +4 +4 Pipirelli   Rogerio Pereira + 7:05.596 51 2 1:40.814 192.56km/h 19.701s
37. -5 -5 Badyear   Jukka Sireni + 7:43.836 51 2 1:40.193 191.28km/h 13.944s
Tidak tersenarai
38. +1 +1 Pipirelli   Chinmay Dhopate Tayar pancit 32 1 1:40.398    14.437s
39. -25 -25 Badyear   Nathan Skelly Kemalangan di permulaan 0 0 -    -
40. -10 -10 Badyear   Evaldas Ruseckas Kemalangan di permulaan 0 0 -    -