Rumusan perlumbaan (Litar: Laguna Seca | Musim: 34 | Perlumbaan: 16 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Bridgerock   Leandro Sereno4 1h37:44.387 79 1 1:12.838 174.65km/h 11.873s
02. -1 -1 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 8.270 79 2 1:12.605 174.40km/h 12.310s
03. -1 -1 Bridgerock   Toygun Senler4 + 19.430 79 1 1:13.023 174.07km/h 10.318s
04. +1 +1 Badyear   Vsevolod Demydov + 57.833 79 1 1:13.344 172.94km/h 12.971s
05. +3 +3 Badyear   Lukas Jonaitis + 1:06.757 79 1 1:13.487 172.68km/h 15.753s
06. +3 +3 Badyear   Atis Praudins + 1:07.218 79 1 1:13.446 172.67km/h 12.746s
07. +4 +4 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:07.466 79 1 1:13.306 172.66km/h 13.131s
08. +5 +5 Badyear   Theo Panag + 1:09.211 79 1 1:13.523 172.61km/h 12.571s
09. -5 -5 Badyear   João Monteiro + 1:09.742 79 1 1:13.379 172.59km/h 18.005s
10. Tidak berubah ±0 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:11.422 79 1 1:13.367 172.55km/h 15.680s
11. +8 +8 Badyear   Tomasz Kaminski + 1:38.224 78 1 1:13.828 171.77km/h 14.327s
12. +2 +2 Badyear   Ilya Medvedev + 1:38.272 78 1 1:13.548 171.77km/h 16.126s
13. +3 +3 Badyear   Jan Pavlicek + 1:38.899 78 1 1:13.682 171.75km/h 15.812s
14. +8 +8 Badyear   Alex Tkachenko + 1:46.141 78 1 1:13.952 171.54km/h 11.262s
15. +2 +2 Badyear   Stas Prost + 1:46.241 78 1 1:13.798 171.54km/h 20.681s
16. -10 -10 Dunnolop   Pedro Nazaré + 1:46.314 78 2 1:13.567 171.54km/h 13.152s
17. -5 -5 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:46.428 78 2 1:13.304 171.53km/h 12.063s
18. -3 -3 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 1:50.627 78 1 1:13.991 171.41km/h 16.246s
19. -1 -1 Badyear   Mariusz Kuczak + 1:53.370 78 2 1:13.608 171.34km/h 15.217s
20. +9 +9 Badyear   Sergey Lyogky + 2:03.839 78 1 1:13.978 171.04km/h 14.593s
21. +4 +4 Badyear   Nathan Skelly + 2:03.880 78 1 1:13.671 171.03km/h 14.944s
22. +13 +13 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:26.860 78 1 1:14.251 170.38km/h 18.979s
23. +8 +8 Pipirelli   Diana Klavina + 2:26.980 78 2 1:13.836 170.38km/h 15.283s
24. -1 -1 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 2:32.221 77 1 1:14.523 170.23km/h 18.429s
25. -18 -18 Badyear   Evaldas Ruseckas + 2:36.860 77 3 1:13.996 170.10km/h 13.352s
26. -6 -6 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 2:37.318 77 3 1:13.823 170.08km/h 13.694s
27. -6 -6 Dunnolop   Martynas Atkočius + 2:41.521 77 3 1:13.565 169.97km/h 16.130s
28. -4 -4 Badyear   Piotr Pogodzik + 2:43.452 77 2 1:13.708 169.91km/h 20.517s
29. +4 +4 Badyear   Rui Morais + 3:33.607 77 1 1:14.846 168.51km/h 18.182s
30. -4 -4 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 3:36.897 77 2 1:14.744 168.42km/h 18.126s
31. -4 -4 Pipirelli   Mert Büyükakar + 3:55.762 76 3 1:14.395 167.90km/h 20.984s
32. +2 +2 Pipirelli   Dmitry Shevel + 4:35.070 76 1 1:16.084 166.82km/h 17.450s
33. +6 +6 Pipirelli   Chinmay Dhopate + 5:23.268 75 1 1:16.697 165.52km/h 20.289s
34. +6 +6 Pipirelli   Rogerio Pereira + 5:23.318 75 1 1:16.496 165.52km/h 22.554s
35. +2 +2 Badyear   Vladimir Danilin + 5:35.608 75 2 1:16.202 165.19km/h 15.176s
36. -8 -8 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 7:05.828 74 1 1:16.734 162.82km/h 17.130s
37. -5 -5 Badyear   Christer Andersson + 7:09.938 74 1 1:16.783 162.72km/h 16.412s
38. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 8:23.822 73 1 1:17.037 160.83km/h 30.250s
39. -3 -3 Badyear   José Abi Jaudi + 9:54.455 71 1 1:17.567 158.57km/h 15.407s
Tidak tersenarai
40. -10 -10 Badyear   Jukka Sireni Masalah teknikal 28 1 1:17.135    18.820s