Rumusan perlumbaan (Litar: Mexico City | Musim: 34 | Perlumbaan: 3 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Toygun Senler4 1h31:07.687 69 1 1:12.852 200.82km/h 14.707s
02. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Leandro Sereno4 + 26.159 69 2 1:13.003 199.86km/h 13.008s
03. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 1:06.906 69 2 1:13.205 198.39km/h 16.231s
04. +7 +7 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:12.120 69 1 1:14.034 198.20km/h 14.997s
05. -1 -1 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:12.226 69 2 1:13.930 198.20km/h 14.603s
06. +1 +1 Badyear   João Monteiro + 1:29.338 68 2 1:13.683 197.59km/h 14.809s
07. +3 +3 Badyear   Alex Tkachenko + 1:45.738 68 2 1:13.604 197.01km/h 13.934s
08. +26 +26 Badyear   Theo Panag + 1:58.045 68 1 1:14.569 196.57km/h 16.406s
09. Tidak berubah ±0 Badyear   Atis Praudins + 2:07.530 68 2 1:14.022 196.24km/h 15.485s
10. +4 +4 Badyear   Sergey Lyogky + 2:08.101 68 2 1:13.910 196.22km/h 15.080s
11. +8 +8 Badyear   Lukas Jonaitis + 2:12.150 68 2 1:13.660 196.08km/h 14.272s
12. +1 +1 Badyear   Vladimir Danilin + 2:12.464 68 2 1:14.208 196.07km/h 18.084s
13. +10 +10 Badyear   Tomasz Kaminski + 2:16.502 68 2 1:14.017 195.92km/h 15.127s
14. -8 -8 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 2:33.620 68 2 1:13.546 195.33km/h 18.628s
15. +13 +13 Badyear   Nathan Skelly + 2:37.218 68 2 1:14.249 195.20km/h 18.234s
16. +2 +2 Badyear   Jan Pavlicek + 2:38.930 68 2 1:14.206 195.14km/h 14.582s
17. +14 +14 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:39.232 68 2 1:14.288 195.13km/h 17.542s
18. +18 +18 Badyear   José Abi Jaudi + 2:40.014 68 1 1:14.682 195.11km/h 34.796s
19. +11 +11 Badyear   Jukka Sireni + 2:43.554 68 2 1:14.222 194.98km/h 20.077s
20. -15 -15 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 2:45.650 68 3 1:13.594 194.91km/h 13.559s
21. Tidak berubah ±0 Badyear   Ilya Medvedev + 2:45.783 68 2 1:14.075 194.91km/h 12.929s
22. +4 +4 Badyear   Evaldas Ruseckas + 2:51.887 67 2 1:14.163 194.70km/h 15.328s
23. -11 -11 Badyear   Christer Andersson + 2:52.654 67 2 1:13.938 194.67km/h 20.424s
24. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Pedro Nazaré + 2:58.007 67 2 1:14.254 194.48km/h 14.122s
25. +4 +4 Badyear   Stas Prost + 2:59.456 67 2 1:14.362 194.43km/h 20.247s
26. +1 +1 Badyear   Piotr Pogodzik + 3:05.483 67 2 1:14.225 194.23km/h 17.688s
27. -12 -12 Badyear   Mindaugas Sarocka + 3:05.695 67 3 1:14.217 194.22km/h 13.714s
28. +5 +5 Badyear   Rui Morais + 3:09.917 67 2 1:14.469 194.08km/h 21.192s
29. +6 +6 Badyear   Mariusz Kuczak + 3:14.878 67 2 1:14.550 193.91km/h 16.350s
30. -10 -10 Dunnolop   Martynas Atkočius + 3:20.851 67 3 1:13.998 193.70km/h 14.939s
31. -15 -15 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 3:34.713 67 3 1:14.387 193.23km/h 20.894s
32. -24 -24 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 3:40.217 67 3 1:13.743 193.04km/h 14.090s
33. -16 -16 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 3:47.718 67 3 1:14.309 192.79km/h 16.922s
34. -9 -9 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 5:37.997 65 2 1:16.906 189.13km/h 18.384s
35. +3 +3 Pipirelli   Diana Klavina + 5:48.924 65 1 1:17.291 188.77km/h 36.401s
36. +4 +4 Pipirelli   Mert Büyükakar + 6:10.372 65 1 1:17.728 188.08km/h 28.747s
37. -5 -5 Pipirelli   Dmitry Shevel + 6:51.207 65 2 1:17.099 186.77km/h 20.476s
38. -1 -1 Pipirelli   Rogerio Pereira + 6:51.652 65 2 1:17.200 186.76km/h 20.627s
39. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 6:51.930 65 2 1:16.830 186.75km/h 19.220s
40. -18 -18 Pipirelli   Chinmay Dhopate + 7:29.586 64 2 1:15.150 185.56km/h 14.072s