Rumusan perlumbaan (Litar: Brands Hatch | Musim: 35 | Perlumbaan: 11 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   Rimantas Sagatas1 1h33:52.977 75 2 1:13.044 201.63km/h 11.008s
02. +3 +3 Badyear   Leandro Sereno5 + 0.381 75 2 1:12.835 201.62km/h 9.327s
03. +5 +5 Badyear   Sion Francis + 17.081 75 2 1:13.263 201.02km/h 10.873s
04. +5 +5 Badyear   Vsevolod Demydov + 17.239 75 2 1:12.909 201.02km/h 13.161s
05. +2 +2 Badyear   João Monteiro + 17.671 75 2 1:12.983 201.00km/h 14.264s
06. -4 -4 Michelini   Wojciech Uzikowski + 17.849 75 2 1:12.937 201.00km/h 17.978s
07. -3 -3 Badyear   Atis Praudins + 17.855 75 2 1:12.973 201.00km/h 12.553s
08. +2 +2 Dunnolop   Oleg Yakovlev + 24.377 75 2 1:13.277 200.77km/h 12.573s
09. -3 -3 Dunnolop   Lukas Jonaitis + 25.507 75 2 1:13.050 200.73km/h 14.225s
10. +6 +6 Badyear   Toygun Senler4 + 25.971 75 2 1:13.059 200.71km/h 10.933s
11. +3 +3 Badyear   Ilya Medvedev + 40.518 75 2 1:13.405 200.19km/h 13.340s
12. -1 -1 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 40.634 75 2 1:13.396 200.19km/h 12.810s
13. +9 +9 Badyear   Martynas Atkočius + 45.892 75 2 1:13.444 200.00km/h 13.326s
14. +13 +13 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 47.920 75 2 1:13.334 199.93km/h 13.438s
15. +9 +9 Badyear   Gary Mullins + 48.227 75 2 1:13.314 199.92km/h 12.990s
16. +1 +1 Badyear   Paweł Parszuto + 48.747 75 2 1:13.304 199.90km/h 13.089s
17. -4 -4 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 50.465 75 2 1:13.399 199.84km/h 15.176s
18. +5 +5 Badyear   Jan Pavlicek + 50.884 75 2 1:13.279 199.83km/h 13.499s
19. -4 -4 Michelini   Tomasz Kaminski + 55.434 75 2 1:13.560 199.67km/h 16.522s
20. +9 +9 Dunnolop   Michael Novikov + 57.133 75 2 1:13.445 199.61km/h 15.618s
21. -9 -9 Dunnolop   Andrej Borsuk + 57.472 75 2 1:13.377 199.60km/h 18.286s
22. -3 -3 Dunnolop   Vladimir Danilin + 1:02.062 75 2 1:13.699 199.44km/h 18.161s
23. +5 +5 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 1:05.919 75 2 1:13.440 199.30km/h 15.989s
24. +7 +7 Badyear   Theo Panag + 1:14.914 74 1 1:14.114 198.99km/h 13.021s
25. -4 -4 Badyear   Nico Zou + 1:50.547 74 3 1:13.637 197.75km/h 14.434s
26. +4 +4 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:50.642 74 3 1:13.403 197.75km/h 13.969s
27. -9 -9 Badyear   Alex Tkachenko + 1:55.873 74 3 1:13.701 197.57km/h 13.453s
28. -25 -25 Michelini   Bronek Obarewicz + 2:36.995 73 2 1:14.250 196.17km/h 14.521s
29. -9 -9 Badyear   Tim Sewell + 3:20.907 73 1 1:15.962 194.69km/h 14.871s
30. +2 +2 Badyear   Marek Marchewka + 4:09.172 72 2 1:15.930 193.09km/h 19.846s
31. +2 +2 Badyear   Christer Andersson + 4:39.323 72 1 1:16.950 192.11km/h 12.866s
32. +3 +3 Pipirelli   Martin Rosina + 5:04.544 71 2 1:16.751 191.29km/h 14.491s
33. -7 -7 Dunnolop   Andrei Kolesnikovich + 5:06.844 71 3 1:15.712 191.22km/h 19.993s
34. +3 +3 Pipirelli   Davi Freitas + 5:57.223 71 2 1:17.471 189.61km/h 17.894s
35. -1 -1 Pipirelli   Radomir Czech + 6:10.553 70 2 1:17.726 189.19km/h 16.236s
36. Tidak berubah ±0 Pipirelli   José Abi Jaudi + 6:15.627 70 2 1:17.487 189.03km/h 21.677s
37. +1 +1 Pipirelli   Aleksej Sutkin + 6:36.395 70 2 1:17.985 188.38km/h 16.374s
38. +1 +1 Pipirelli   Rinalds Rūja + 6:53.405 70 1 1:18.433 187.85km/h 22.172s
39. -14 -14 Badyear   Geoff Atkin + 9:30.657 68 4 1:16.739 183.09km/h 14.634s
Tidak tersenarai   (112% race time: +11:15.957s)
40. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Sergey Lyogky + 19:53.313 59 4 1:24.267    18.807s