Rumusan perlumbaan (Litar: Sakhir | Musim: 35 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Badyear   Vsevolod Demydov 1h32:10.744 57 1 1:35.217 200.80km/h 9.763s
02. +4 +4 Badyear   Christer Andersson + 10.250 57 1 1:35.174 200.43km/h 15.053s
03. -1 -1 Badyear   Toygun Senler4 + 17.105 57 1 1:35.487 200.19km/h 10.646s
04. -3 -3 Badyear   João Monteiro + 20.789 57 1 1:35.323 200.05km/h 13.746s
05. -1 -1 Badyear   Leandro Sereno5 + 36.635 57 1 1:35.858 199.48km/h 10.659s
06. -1 -1 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 42.719 57 1 1:35.997 199.27km/h 13.276s
07. Tidak berubah ±0 Badyear   Sion Francis + 59.993 57 1 1:36.115 198.65km/h 14.021s
08. +3 +3 Badyear   Alex Tkachenko + 1:24.641 57 1 1:35.878 197.78km/h 14.361s
09. -1 -1 Michelini   Rimantas Sagatas1 + 1:28.917 57 1 1:36.798 197.63km/h 12.867s
10. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Oleg Yakovlev + 1:44.411 56 1 1:37.014 197.08km/h 13.875s
11. +3 +3 Badyear   Martynas Atkočius + 1:52.731 56 1 1:36.717 196.79km/h 17.483s
12. +8 +8 Dunnolop   Lukas Jonaitis + 2:00.321 56 1 1:37.103 196.53km/h 17.259s
13. +9 +9 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 2:00.394 56 1 1:36.547 196.53km/h 11.524s
14. +4 +4 Badyear   Ilya Medvedev + 2:32.319 56 2 1:36.575 195.42km/h 12.568s
15. +8 +8 Badyear   Jan Pavlicek + 2:42.167 56 1 1:37.581 195.08km/h 20.337s
16. -7 -7 Michelini   Wojciech Uzikowski + 3:09.534 56 1 1:37.409 194.15km/h 20.862s
17. +10 +10 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 3:38.569 55 1 1:38.410 193.17km/h 13.213s
18. +8 +8 Michelini   Bronek Obarewicz + 4:24.447 55 1 1:39.622 191.64km/h 13.725s
19. +5 +5 Badyear   Paweł Parszuto + 4:24.800 55 1 1:39.910 191.63km/h 15.738s
20. +5 +5 Michelini   Tomasz Kaminski + 4:40.834 55 1 1:39.348 191.10km/h 23.451s
21. -4 -4 Badyear   Marek Marchewka + 4:56.871 54 1 1:39.593 190.58km/h 22.597s
22. +6 +6 Badyear   Tim Sewell + 5:00.983 54 0 1:40.661 190.44km/h -
23. +10 +10 Pipirelli   Aleksej Sutkin + 5:30.774 54 1 1:40.853 189.47km/h 20.956s
24. +6 +6 Dunnolop   Vladimir Danilin + 5:43.722 54 1 1:40.867 189.06km/h 18.371s
25. +13 +13 Pipirelli   Sergey Lyogky + 5:54.893 54 1 1:41.140 188.70km/h 22.615s
26. +9 +9 Pipirelli   José Abi Jaudi + 6:03.265 54 1 1:41.503 188.43km/h 17.545s
27. +7 +7 Pipirelli   Davi Freitas + 6:07.721 54 1 1:41.569 188.29km/h 21.995s
28. -16 -16 Badyear   Theo Panag + 6:15.424 54 2 1:37.808 188.04km/h 19.212s
29. -13 -13 Dunnolop   Andrei Kolesnikovich + 6:17.808 54 1 1:40.122 187.96km/h 17.936s
30. -9 -9 Dunnolop   Michael Novikov + 6:18.349 54 1 1:40.376 187.95km/h 14.465s
31. -2 -2 Pipirelli   Martin Rosina + 6:34.309 53 1 1:41.408 187.44km/h 19.036s
32. -1 -1 Badyear   Geoff Atkin + 6:41.739 53 0 1:41.599 187.21km/h -
33. -1 -1 Pipirelli   Radomir Czech + 7:55.594 53 1 1:41.568 184.90km/h 16.497s
34. +3 +3 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 7:58.263 52 1 1:42.001 184.82km/h 19.968s
35. -16 -16 Badyear   Nico Zou + 7:58.588 52 2 1:39.964 184.81km/h 12.770s
36. -23 -23 Dunnolop   Andrej Borsuk + 8:33.732 52 1 1:42.639 183.74km/h 17.823s
Tidak tersenarai
37. -22 -22 Badyear   Gary Mullins Masalah teknikal 50 0 1:40.397    -
38. -2 -2 Pipirelli   Rinalds Rūja Masalah teknikal 21 2 1:41.835    15.315s