Rumusan perlumbaan (Litar: Imola | Musim: 35 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   Wojciech Uzikowski 1h27:16.064 62 2 1:22.778 210.11km/h 12.709s
02. +1 +1 Michelini   Rimantas Sagatas1 + 30.958 62 1 1:23.565 208.88km/h 12.237s
03. +1 +1 Badyear   Vsevolod Demydov + 48.590 62 2 1:23.225 208.18km/h 11.208s
04. -2 -2 Dunnolop   Lukas Jonaitis + 55.424 62 3 1:23.128 207.91km/h 13.022s
05. +1 +1 Badyear   Leandro Sereno5 + 56.263 62 2 1:23.579 207.88km/h 10.108s
06. -1 -1 Michelini   Bronek Obarewicz + 1:00.915 62 2 1:23.706 207.70km/h 13.312s
07. +3 +3 Badyear   Sion Francis + 1:00.986 62 2 1:23.241 207.69km/h 12.039s
08. -1 -1 Michelini   Tomasz Kaminski + 1:03.604 62 2 1:23.763 207.59km/h 17.032s
09. -1 -1 Badyear   Ilya Medvedev + 1:03.709 62 2 1:23.512 207.59km/h 13.017s
10. -1 -1 Badyear   João Monteiro + 1:04.298 62 2 1:23.290 207.56km/h 17.613s
11. +1 +1 Badyear   Gary Mullins + 1:17.916 62 2 1:23.759 207.03km/h 13.639s
12. +3 +3 Badyear   Atis Praudins + 1:19.445 62 1 1:23.972 206.97km/h 14.687s
13. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Oleg Yakovlev + 1:19.906 62 2 1:23.754 206.95km/h 15.290s
14. +9 +9 Badyear   Toygun Senler4 + 1:20.504 62 2 1:23.562 206.93km/h 11.918s
15. -1 -1 Badyear   Tim Sewell + 1:22.429 62 2 1:24.012 206.86km/h 14.076s
16. +1 +1 Badyear   Paweł Parszuto + 1:35.276 61 2 1:24.120 206.36km/h 13.068s
17. +1 +1 Badyear   Jan Pavlicek + 1:40.730 61 2 1:23.739 206.15km/h 13.985s
18. -7 -7 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 1:43.879 61 3 1:23.901 206.02km/h 13.457s
19. +9 +9 Badyear   Theo Panag + 1:45.651 61 1 1:24.163 205.96km/h 13.988s
20. -1 -1 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:45.930 61 2 1:24.035 205.95km/h 14.136s
21. +4 +4 Badyear   Alex Tkachenko + 1:46.121 61 2 1:23.911 205.94km/h 12.576s
22. -2 -2 Badyear   Martynas Atkočius + 1:46.251 61 2 1:24.049 205.93km/h 11.763s
23. -1 -1 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 1:46.562 61 2 1:23.678 205.92km/h 15.197s
24. -8 -8 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 1:46.764 61 3 1:23.602 205.91km/h 13.225s
25. +1 +1 Dunnolop   Andrej Borsuk + 1:50.037 61 2 1:24.027 205.79km/h 18.662s
26. +5 +5 Badyear   Geoff Atkin + 2:04.762 61 1 1:24.804 205.22km/h 15.056s
27. +2 +2 Dunnolop   Michael Novikov + 2:05.191 61 1 1:24.519 205.21km/h 17.646s
28. +8 +8 Badyear   Nico Zou + 2:27.648 61 1 1:24.752 204.35km/h 14.815s
29. +4 +4 Badyear   Christer Andersson + 2:58.591 60 2 1:24.782 203.18km/h 17.152s
30. -6 -6 Pipirelli   Martin Rosina + 4:14.972 59 2 1:26.488 200.36km/h 15.435s
31. -4 -4 Pipirelli   José Abi Jaudi + 4:35.790 59 2 1:27.110 199.60km/h 16.651s
32. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Vladimir Danilin + 4:42.767 59 1 1:27.335 199.35km/h 14.583s
33. +2 +2 Pipirelli   Radomir Czech + 5:27.773 59 2 1:27.553 197.73km/h 19.747s
34. +5 +5 Pipirelli   Rinalds Rūja + 5:39.193 58 1 1:28.015 197.33km/h 22.329s
35. +2 +2 Pipirelli   Davi Freitas + 5:42.123 58 2 1:27.815 197.23km/h 19.708s
36. +4 +4 Pipirelli   Aleksej Sutkin + 5:44.651 58 2 1:28.077 197.14km/h 15.770s
37. -3 -3 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 7:29.601 57 1 1:28.503 193.50km/h 18.656s
38. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Sergey Lyogky + 7:32.755 57 1 1:28.974 193.39km/h 26.788s
39. -9 -9 Dunnolop   Andrei Kolesnikovich + 7:47.513 57 1 1:28.362 192.89km/h 24.081s
Tidak tersenarai
40. -19 -19 Badyear   Marek Marchewka Tayar pancit 51 2 1:24.395    17.585s