Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 35 | Perlumbaan: 6 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Michelini   Rimantas Sagatas1 1h27:45.158 55 3 1:33.134 208.88km/h 12.148s
02. +1 +1 Badyear   Leandro Sereno5 + 45.175 55 3 1:34.026 207.11km/h 11.094s
03. +6 +6 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:02.124 55 3 1:34.190 206.45km/h 12.765s
04. +3 +3 Badyear   Ilya Medvedev + 1:02.642 55 3 1:33.815 206.43km/h 12.220s
05. -3 -3 Michelini   Wojciech Uzikowski + 1:03.223 55 3 1:33.549 206.40km/h 10.902s
06. +5 +5 Badyear   João Monteiro + 1:07.792 55 3 1:34.287 206.23km/h 14.549s
07. -2 -2 Badyear   Atis Praudins + 1:08.128 55 3 1:34.256 206.21km/h 13.712s
08. -4 -4 Michelini   Bartosz Obarewicz + 1:13.580 55 3 1:34.358 206.00km/h 15.265s
09. +3 +3 Badyear   Sion Francis + 1:18.278 55 3 1:34.645 205.82km/h 12.118s
10. Tidak berubah ±0 Badyear   Tim Sewell + 1:20.227 55 3 1:34.348 205.75km/h 14.980s
11. -5 -5 Michelini   Tomasz Kaminski + 1:23.863 55 3 1:34.199 205.61km/h 14.976s
12. -4 -4 Dunnolop   Lukas Jonaitis + 1:25.789 55 3 1:34.521 205.53km/h 15.763s
13. +12 +12 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:36.690 54 2 1:35.358 205.12km/h 13.913s
14. -1 -1 Badyear   Gary Mullins + 1:37.582 54 3 1:34.746 205.08km/h 13.106s
15. Tidak berubah ±0 Badyear   Theo Panag + 1:37.712 54 3 1:34.288 205.08km/h 13.105s
16. +11 +11 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 1:58.354 54 2 1:35.456 204.29km/h 12.634s
17. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Andrej Borsuk + 2:00.372 54 3 1:35.013 204.21km/h 16.130s
18. +8 +8 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 2:00.730 54 2 1:35.436 204.20km/h 15.017s
19. -3 -3 Badyear   Toygun Senler4 + 2:00.733 54 4 1:34.625 204.20km/h 11.813s
20. +2 +2 Badyear   Geoff Atkin + 2:05.502 54 3 1:34.896 204.02km/h 13.705s
21. +2 +2 Dunnolop   Oleg Yakovlev + 2:07.758 54 3 1:34.959 203.93km/h 14.593s
22. -1 -1 Badyear   Jan Pavlicek + 2:08.010 54 3 1:35.007 203.92km/h 15.250s
23. +1 +1 Badyear   Nico Zou + 2:08.334 54 3 1:34.930 203.91km/h 15.722s
24. +5 +5 Badyear   Marek Marchewka + 2:30.266 54 2 1:35.844 203.09km/h 20.727s
25. -6 -6 Badyear   Paweł Parszuto + 2:38.940 54 3 1:35.626 202.76km/h 13.684s
26. -12 -12 Badyear   Martynas Atkočius + 2:39.362 54 4 1:34.963 202.75km/h 11.940s
27. -7 -7 Badyear   Alex Tkachenko + 2:41.494 54 4 1:35.499 202.67km/h 11.760s
28. +2 +2 Dunnolop   Michael Novikov + 2:41.793 54 2 1:36.463 202.66km/h 17.319s
29. +5 +5 Dunnolop   Mikko Heikkinen + 5:29.780 52 1 1:39.987 196.57km/h 14.533s
30. +2 +2 Pipirelli   Martin Rosina + 5:39.592 52 3 1:38.647 196.23km/h 15.008s
31. +4 +4 Pipirelli   Radomir Czech + 5:52.189 52 2 1:39.461 195.79km/h 16.988s
32. +1 +1 Badyear   Christer Andersson + 6:09.528 52 2 1:39.524 195.18km/h 14.199s
33. +4 +4 Pipirelli   Aleksej Sutkin + 6:20.706 51 3 1:39.659 194.80km/h 15.119s
34. -6 -6 Dunnolop   Andrei Kolesnikovich + 6:28.040 51 3 1:39.142 194.54km/h 18.968s
35. +4 +4 Pipirelli   Sergey Lyogky + 6:30.171 51 2 1:40.263 194.47km/h 19.129s
36. -5 -5 Dunnolop   Vladimir Danilin + 6:48.597 51 2 1:39.598 193.84km/h 13.978s
37. +3 +3 Pipirelli   Rinalds Rūja + 8:01.734 50 3 1:40.249 191.37km/h 18.412s
38. Tidak berubah ±0 Pipirelli   José Abi Jaudi + 8:16.283 50 3 1:40.349 190.89km/h 18.925s
39. -3 -3 Pipirelli   Davi Freitas + 8:48.453 50 3 1:40.102 189.83km/h 19.609s
Tidak tersenarai
40. -22 -22 Dunnolop   Vladislav Erokhin Tayar pancit 34 2 1:35.429    14.012s