Rumusan perlumbaan (Litar: Buenos Aires | Musim: 38 | Perlumbaan: 17 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Rimantas Sagatas2 1h56:15.504 72 1 1:35.452 158.23km/h 16.987s
02. Tidak berubah ±0 Michelini   Toygun Senler4 + 53.228 72 1 1:36.404 157.04km/h 10.741s
03. Tidak berubah ±0 Michelini   Sion Francis + 1:41.298 71 1 1:36.970 155.97km/h 12.749s
04. +2 +2 Michelini   João Monteiro1 + 1:48.770 71 1 1:37.054 155.80km/h 12.843s
05. +3 +3 Michelini   Rafael Mantovani + 2:11.476 71 1 1:37.084 155.31km/h 15.291s
06. +13 +13 Badyear   Aleksej Sutkin + 2:11.617 71 1 1:36.574 155.30km/h 16.335s
07. -2 -2 Michelini   Christos Bobolis + 2:18.090 71 1 1:37.150 155.16km/h 11.752s
08. +1 +1 Badyear   Leandro Sereno6 + 2:28.493 71 2 1:36.477 154.94km/h 10.117s
09. +2 +2 Yokomama   Frederico Neves + 2:42.175 71 2 1:37.151 154.64km/h 13.202s
10. Tidak berubah ±0 Yokomama   Paweł Parszuto + 2:51.806 71 2 1:36.934 154.43km/h 15.475s
11. +4 +4 Michelini   Christoph Seifriedsberger + 2:54.730 71 1 1:37.566 154.37km/h 17.106s
12. -5 -5 Michelini   Paulo Pinto + 3:24.301 70 2 1:37.186 153.73km/h 12.583s
13. -9 -9 Michelini   Vsevolod Demydov + 3:29.042 70 3 1:36.858 153.63km/h 13.923s
14. +14 +14 Michelini   Rodrigo Velasco + 4:07.241 70 1 1:37.498 152.82km/h 24.478s
15. +17 +17 Badyear   Mikko Suhonen + 4:07.778 70 1 1:37.231 152.81km/h 23.877s
16. +1 +1 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 4:09.709 70 1 1:37.497 152.77km/h 19.162s
17. +3 +3 Michelini   Ilya Medvedev + 4:13.877 70 1 1:37.816 152.68km/h 20.115s
18. +11 +11 Dunnolop   Denis Titov + 4:21.531 70 1 1:38.057 152.52km/h 25.717s
19. +4 +4 Yokomama   Ioannis Dimitroglou + 5:21.036 69 2 1:37.649 151.27km/h 17.644s
20. +2 +2 Michelini   Martynas Atkočius + 5:23.784 69 2 1:37.969 151.21km/h 14.723s
21. -5 -5 Michelini   Vladimir Islentiev2 + 5:56.240 69 1 1:40.270 150.55km/h 17.684s
22. -8 -8 Badyear   Christer Andersson + 6:30.673 68 2 1:39.583 149.84km/h 17.960s
23. -10 -10 Yokomama   Jukka Sireni + 6:44.254 68 1 1:39.891 149.57km/h 13.341s
24. +13 +13 Pipirelli   Rafal Kowalski + 6:44.384 68 1 1:40.796 149.56km/h 18.732s
25. -13 -13 Yokomama   Ian Lynch + 6:49.055 68 2 1:39.596 149.47km/h 16.664s
26. +12 +12 Pipirelli   Peter Bönisch + 6:55.298 68 2 1:39.506 149.34km/h 15.234s
27. +3 +3 Michelini   Mihail Golovanov + 8:24.149 67 1 1:41.828 147.57km/h 15.326s
28. +7 +7 Yokomama   Maxim Pugovok + 10:13.466 66 1 1:41.499 145.44km/h 16.436s
29. +7 +7 Dunnolop   Nico Zou + 10:20.693 66 1 1:41.817 145.30km/h 25.057s
30. +3 +3 Dunnolop   Michail Ivanov + 11:08.722 66 1 1:41.615 144.39km/h 22.989s
Tidak tersenarai
31. -13 -13 Michelini   Heite Schaumann Masalah teknikal 58 1 1:40.530    17.255s
32. -1 -1 Badyear   Franco Dei Cas Masalah teknikal 51 1 1:42.065    20.561s
33. -9 -9 Michelini   Lee Harding Masalah teknikal 51 1 1:40.982    20.810s
34. -9 -9 Michelini   Radomir Czech Masalah teknikal 44 1 1:41.079    18.865s
35. -1 -1 Yokomama   Joao Barbosa Masalah teknikal 44 1 1:41.368    23.803s
36. -15 -15 Michelini   Daniel Comalada Masalah teknikal 39 1 1:37.957    15.114s
37. -11 -11 Yokomama   Kiran Patel Masalah teknikal 35 0 1:40.760    -
38. -11 -11 Yokomama   Michael Winkley Kemalangan di permulaan 0 0 -    -