Rumusan perlumbaan (Litar: Serres | Musim: 41 | Perlumbaan: 13 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +5 +5 Hancock   Vsevolod Demydov2 1h19:45.091 80 3 57.582 191.77km/h 13.675s
02. -1 -1 Hancock   Stas Prost + 8.516 80 3 58.055 191.43km/h 12.536s
03. +1 +1 Hancock   Leandro Sereno6 + 8.687 80 3 57.988 191.42km/h 10.814s
04. +1 +1 Hancock   Nikolay Borzenkov + 8.714 80 3 57.728 191.42km/h 14.476s
05. -3 -3 Hancock   Florencia Caro + 13.058 80 3 57.862 191.25km/h 14.603s
06. +5 +5 Hancock   Evaldas Ruseckas + 16.823 80 3 57.883 191.10km/h 13.087s
07. Tidak berubah ±0 Hancock   Gino Zernani + 34.154 80 3 57.954 190.41km/h 19.812s
08. +2 +2 Hancock   Pat Cote + 43.525 80 3 58.302 190.04km/h 15.364s
09. +6 +6 Dunnolop   Frederico Neves + 45.786 80 3 58.388 189.95km/h 12.277s
10. +2 +2 Hancock   Vladimir Islentiev2 + 57.316 80 3 58.122 189.50km/h 15.857s
11. +5 +5 Bridgerock   Roland Postle + 1:03.394 79 2 58.940 189.26km/h 12.671s
12. +5 +5 Bridgerock   Rimantas Sagatas2 + 1:03.905 79 2 58.709 189.24km/h 12.779s
13. -5 -5 Hancock   João Monteiro1 + 1:10.420 79 4 58.139 188.99km/h 11.692s
14. Tidak berubah ±0 Bridgerock   Christos Bobolis + 1:17.035 79 2 59.024 188.73km/h 13.745s
15. -2 -2 Michelini   Toygun Senler5 + 1:18.202 79 3 58.942 188.69km/h 11.352s
16. +3 +3 Bridgerock   Alexander Ilyin + 1:20.474 79 2 59.052 188.60km/h 15.845s
17. -8 -8 Hancock   Radek Sus + 1:27.877 79 4 58.059 188.31km/h 13.043s
18. +3 +3 Bridgerock   Maria Maksimenkova + 1:42.024 79 2 58.690 187.77km/h 14.968s
19. -1 -1 Bridgerock   Alexey Manukalov + 1:48.712 79 2 58.989 187.51km/h 16.093s
20. -17 -17 Hancock   Michael Winkley + 1:55.250 79 4 58.436 187.26km/h 18.893s
21. +3 +3 Contimental   Ayman Daher + 2:02.325 78 2 59.243 186.99km/h 18.804s
22. Tidak berubah ±0 Avonn   Aleksej Sutkin + 2:11.325 78 2 59.699 186.65km/h 15.439s
23. +7 +7 Badyear   Pavel Valentin + 2:13.111 78 2 59.432 186.58km/h 21.217s
24. -1 -1 Avonn   Apostolis Goutzos + 2:20.355 78 2 59.604 186.31km/h 19.607s
25. -5 -5 Michelini   José Abi Jaudi + 2:32.024 78 3 59.593 185.87km/h 13.424s
26. +1 +1 Avonn   Pedro Nazaré + 2:33.197 78 2 59.745 185.82km/h 14.932s
27. -1 -1 Yokomama   Janne Väänänen + 2:42.790 78 3 59.444 185.46km/h 19.573s
28. +10 +10 Hancock   Denis Grahov + 3:42.683 77 2 1:00.278 183.24km/h 18.875s
29. -1 -1 Avonn   Atis Praudins + 3:54.610 76 2 1:00.380 182.81km/h 16.455s
30. +2 +2 Avonn   Aris Tsipras + 4:39.738 76 2 1:00.649 181.18km/h 22.243s
31. -2 -2 Avonn   Szymon Trzebuniak + 4:51.982 75 1 1:02.124 180.74km/h 25.486s
32. -7 -7 Contimental   Ian Lynch + 5:00.181 75 1 1:02.083 180.45km/h 19.237s
33. Tidak berubah ±0 Avonn   Piotr Wechterowicz + 5:31.128 75 1 1:02.680 179.36km/h 19.237s
34. -3 -3 Avonn   Hauke Johannsen + 5:32.888 75 2 1:02.397 179.30km/h 15.672s
35. -1 -1 Pipirelli   Teo Xanthopoulos + 5:33.682 75 2 1:02.135 179.27km/h 20.066s
36. Tidak berubah ±0 Badyear   Viktor Dyankov + 6:43.940 74 1 1:02.881 176.84km/h 25.655s
Tidak tersenarai
37. Tidak berubah ±0 Pipirelli   Marek Hajnrych Masalah teknikal 24 0 1:05.056    -
38. -3 -3 Avonn   Lee Harding Masalah teknikal 20 0 1:04.268    -