Rumusan perlumbaan (Litar: Rafaela Oval | Musim: 44 | Perlumbaan: 6 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. Tidak berubah ±0 Hancock   Roland Postle 1h13:28.961 67 3 58.357 259.08km/h 11.176s
02. +1 +1 Michelini   Roman Lizogub + 18.774 67 3 58.397 257.98km/h 14.502s
03. +5 +5 Hancock   João Monteiro2 + 19.903 67 3 58.061 257.92km/h 12.911s
04. +14 +14 Dunnolop   Victor Chernyshev + 20.787 67 3 57.961 257.87km/h 13.588s
05. +9 +9 Contimental   Evgeny Tkachenko + 22.083 67 3 57.419 257.79km/h 15.540s
06. +10 +10 Contimental   Martynas Atkočius + 23.268 67 4 57.569 257.72km/h 13.076s
07. +27 +27 Contimental   Maja Soren + 23.726 67 3 57.064 257.69km/h 18.325s
08. -4 -4 Hancock   Toygun Senler6 + 28.899 67 3 57.848 257.39km/h 12.339s
09. -2 -2 Hancock   Florencia Caro + 29.908 67 3 57.455 257.34km/h 12.825s
10. +3 +3 Hancock   Christos Bobolis + 30.441 67 3 57.768 257.30km/h 12.724s
11. -1 -1 Hancock   Leandro Sereno6 + 31.025 67 3 58.131 257.27km/h 11.350s
12. +5 +5 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 32.278 67 3 58.645 257.20km/h 14.896s
13. +17 +17 Contimental   Nikolay Borzenkov + 32.833 67 2 57.499 257.17km/h 14.450s
14. -9 -9 Dunnolop   Frederico Neves1 + 37.768 67 3 58.282 256.88km/h 13.801s
15. +12 +12 Hancock   Atis Praudins + 38.860 67 3 58.304 256.82km/h 13.961s
16. +5 +5 Hancock   Michal Szopinski + 42.021 67 3 58.233 256.64km/h 15.993s
17. -2 -2 Badyear   Nafornita Adrian + 47.141 67 3 59.369 256.34km/h 14.323s
18. -9 -9 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:08.387 66 4 58.366 255.12km/h 14.649s
19. -8 -8 Hancock   Pavel Buhharin + 1:15.227 66 3 58.088 254.74km/h 14.979s
20. -8 -8 Hancock   Pavlin Tzvetanov + 1:19.944 66 3 59.089 254.47km/h 13.673s
21. +5 +5 Pipirelli   Tomas Červinskis + 1:39.894 66 3 59.296 253.34km/h 19.816s
22. Tidak berubah ±0 Hancock   Shoaib Mohamed + 1:45.201 66 4 58.733 253.04km/h 14.747s
23. -3 -3 Hancock   Robertas Petniūnas + 2:32.049 65 5 59.070 250.44km/h 13.844s
24. +5 +5 Badyear   Timo Sydänmetsä + 2:40.989 65 3 1:00.343 249.95km/h 16.636s
25. -19 -19 Contimental   Tomek Kiełpiński + 2:51.833 65 3 1:00.109 249.36km/h 20.465s
26. -3 -3 Badyear   Pedro Nazaré + 2:55.020 65 3 1:00.580 249.19km/h 15.801s
27. -2 -2 Badyear   Andrey Mochalov + 3:24.794 64 2 59.696 247.58km/h 18.515s
28. -9 -9 Michelini   Guy Smets + 3:26.406 64 2 1:01.563 247.49km/h 17.476s
29. -1 -1 Pipirelli   Paul Shirnin + 3:50.120 64 2 1:01.647 246.23km/h 17.807s
30. -6 -6 Contimental   Stefan Gommans + 4:20.857 63 3 1:00.645 244.61km/h 16.921s
31. +2 +2 Pipirelli   Pascal Van Kleij + 4:23.520 63 3 1:01.871 244.47km/h 17.776s
32. +3 +3 Pipirelli   Ian Lynch + 5:02.208 62 3 1:01.832 242.46km/h 20.534s
33. +4 +4 Pipirelli   Piotr Wechterowicz + 5:26.952 62 3 1:02.139 241.20km/h 17.293s
34. -3 -3 Yokomama   David Rolleston + 5:44.035 62 3 1:02.085 240.33km/h 22.576s
35. +4 +4 Avonn   Sam Brierley + 6:46.335 61 3 1:03.525 237.22km/h 20.827s
36. -4 -4 Avonn   Stefan Wenke + 6:59.596 60 2 1:03.657 236.57km/h 18.862s
Tidak tersenarai
37. -35 -35 Badyear   Sergey Sergeev + 8:08.404 59 2 1:06.149    17.030s
38. Tidak berubah ±0 Avonn   Igor Grygoruk + 9:59.946 57 3 1:07.244    19.526s
39. -3 -3 Avonn   Alexander Hrizantov + 10:13.817 57 5 1:03.318    16.627s