Rumusan perlumbaan (Litar: Yas Marina | Musim: 45 | Perlumbaan: 1 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +1 +1 Hancock   Leandro Sereno6 1h30:04.609 55 4 1:33.043 203.49km/h 12.115s
02. -1 -1 Hancock   Roland Postle1 + 28.817 55 4 1:33.379 202.41km/h 12.551s
03. +1 +1 Hancock   Christos Bobolis + 54.774 55 4 1:33.498 201.45km/h 12.915s
04. +3 +3 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 1:01.192 55 3 1:34.140 201.21km/h 15.185s
05. -2 -2 Hancock   Florencia Caro + 1:09.693 55 4 1:33.864 200.90km/h 12.736s
06. Tidak berubah ±0 Hancock   João Monteiro2 + 1:23.555 55 4 1:33.781 200.39km/h 12.589s
07. +3 +3 Hancock   Shoaib Mohamed + 1:26.204 55 4 1:34.058 200.30km/h 14.858s
08. Tidak berubah ±0 Hancock   Toni Söyrinki + 1:35.483 54 4 1:34.087 199.96km/h 15.471s
09. +2 +2 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 1:49.206 54 3 1:34.819 199.46km/h 14.520s
10. +13 +13 Dunnolop   Frederico Neves1 + 1:49.697 54 3 1:34.682 199.44km/h 15.236s
11. -6 -6 Hancock   Ivan Kudreshov + 1:49.719 54 3 1:33.311 199.44km/h 16.977s
12. +3 +3 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 1:56.291 54 3 1:34.918 199.21km/h 12.701s
13. +3 +3 Dunnolop   Victor Chernyshev + 2:05.556 54 3 1:34.950 198.87km/h 14.746s
14. -2 -2 Michelini   Alexander Kunze + 2:11.071 54 3 1:35.106 198.67km/h 19.959s
15. +10 +10 Dunnolop   Justinas Smyšliajevas4 + 2:14.886 54 3 1:34.919 198.54km/h 14.020s
16. +4 +4 Badyear   Alexey Manukalov + 2:19.723 54 2 1:35.098 198.36km/h 14.270s
17. +4 +4 Badyear   Nafornita Adrian + 2:20.162 54 3 1:34.879 198.35km/h 17.581s
18. -5 -5 Michelini   Stefan Gommans + 2:27.583 54 3 1:35.121 198.08km/h 15.869s
19. +5 +5 Badyear   Pedro Nazaré + 2:27.641 54 3 1:35.716 198.08km/h 15.869s
20. -1 -1 Badyear   Aris Tsipras + 2:28.107 54 3 1:35.207 198.07km/h 18.497s
21. -4 -4 Dunnolop   Martynas Atkočius + 2:28.215 54 3 1:35.140 198.06km/h 14.679s
22. -8 -8 Badyear   Ionut Surugiu + 2:28.729 54 3 1:35.289 198.04km/h 17.819s
23. -14 -14 Hancock   Michal Szopinski + 2:29.031 54 3 1:34.143 198.03km/h 15.641s
24. +9 +9 Dunnolop   Timo Sydänmetsä + 2:32.507 54 3 1:35.574 197.91km/h 14.947s
25. +14 +14 Contimental   José Abi Jaudi + 2:42.179 54 2 1:35.195 197.56km/h 15.581s
26. -8 -8 Dunnolop   Tomas Červinskis + 2:57.358 54 3 1:35.241 197.03km/h 18.635s
27. +4 +4 Contimental   Nikolay Borzenkov + 3:15.128 53 2 1:35.818 196.40km/h 16.035s
28. +1 +1 Contimental   Damian Zglinicki + 3:19.401 53 2 1:35.982 196.25km/h 15.471s
29. +9 +9 Contimental   Barry Gregorick + 3:22.802 53 3 1:36.016 196.13km/h 18.476s
30. -8 -8 Badyear   Ilya Vilkov + 4:07.101 53 3 1:37.783 194.60km/h 15.846s
31. -3 -3 Pipirelli   Paweł Zaburski + 4:16.349 53 3 1:36.443 194.28km/h 18.541s
32. -6 -6 Dunnolop   Tomek Kiełpiński + 4:58.934 52 2 1:38.150 192.83km/h 15.928s
33. +3 +3 Contimental   Maja Soren + 5:39.604 52 1 1:38.905 191.46km/h 17.461s
34. Tidak berubah ±0 Contimental   Evgeny Tkachenko + 5:59.834 52 1 1:39.253 190.79km/h 18.651s
35. -8 -8 Contimental   Donatas Paplauskas + 6:10.247 52 2 1:39.045 190.45km/h 18.265s
36. +4 +4 Contimental   Sergey Sergeev + 6:21.916 51 2 1:38.934 190.06km/h 19.508s
37. -2 -2 Pipirelli   Mindaugas Sarocka + 6:59.192 51 3 1:40.252 188.85km/h 16.595s
38. -6 -6 Pipirelli   Roman Lizogub + 7:46.770 50 3 1:41.965 187.32km/h 20.099s
39. -2 -2 Pipirelli   Paul Shirnin + 8:02.794 50 1 1:41.899 186.81km/h 20.634s
Tidak tersenarai
40. -10 -10 Contimental   Andrey Mochalov Kemalangan di permulaan 0 0 -    -