Rumusan perlumbaan (Litar: Sochi | Musim: 45 | Perlumbaan: 2 | Kumpulan: Elite)

Musim:  Perlumbaan:

Pilih kumpulan lain:

Pos Perkembangan Tayar Kew Nama pengurus Masa perlumbaan Lap Hentian pit Lap terbaik Kelajuan purata Masa lap terbaik
01. +2 +2 Hancock   Roland Postle1 1h33:36.051 53 3 1:43.146 198.78km/h 11.525s
02. +2 +2 Hancock   João Monteiro2 + 9.510 53 4 1:42.583 198.44km/h 12.086s
03. +2 +2 Hancock   Christos Bobolis + 23.259 53 4 1:42.618 197.96km/h 12.582s
04. +9 +9 Dunnolop   Frederico Neves1 + 34.455 53 3 1:43.509 197.57km/h 13.739s
05. +2 +2 Dunnolop   Nick Tsagarakis + 35.861 53 3 1:43.477 197.52km/h 16.365s
06. -5 -5 Hancock   Florencia Caro + 35.963 53 4 1:42.862 197.52km/h 14.435s
07. +13 +13 Dunnolop   Martynas Atkočius + 40.157 53 3 1:43.392 197.37km/h 13.287s
08. +4 +4 Hancock   Shoaib Mohamed + 45.539 53 3 1:43.875 197.18km/h 14.478s
09. -7 -7 Hancock   Leandro Sereno6 + 47.686 53 5 1:42.413 197.11km/h 12.494s
10. +4 +4 Dunnolop   Theodosis Vogiatzis + 49.265 53 3 1:43.634 197.05km/h 15.184s
11. -2 -2 Michelini   Stefan Gommans + 51.737 53 3 1:43.571 196.97km/h 15.724s
12. -1 -1 Michelini   Alexander Kunze + 53.087 53 3 1:43.925 196.92km/h 17.309s
13. +5 +5 Dunnolop   Victor Chernyshev + 56.276 53 3 1:43.704 196.81km/h 14.519s
14. +7 +7 Badyear   Ionut Surugiu + 1:04.626 53 3 1:43.941 196.52km/h 15.877s
15. Tidak berubah ±0 Dunnolop   Justinas Smyšliajevas4 + 1:04.740 53 3 1:43.646 196.51km/h 17.560s
16. -6 -6 Hancock   Michal Szopinski + 1:11.736 53 4 1:43.099 196.27km/h 16.065s
17. +12 +12 Badyear   Alexey Manukalov + 1:13.040 53 3 1:43.263 196.23km/h 14.415s
18. +13 +13 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 1:24.577 53 3 1:44.078 195.83km/h 12.112s
19. +6 +6 Badyear   Ilya Vilkov + 1:26.597 53 3 1:44.082 195.76km/h 18.194s
20. +7 +7 Badyear   Aris Tsipras + 1:28.422 53 3 1:44.058 195.70km/h 16.987s
21. +7 +7 Badyear   Nafornita Adrian + 1:30.259 53 3 1:43.970 195.64km/h 14.939s
22. -14 -14 Hancock   Toni Söyrinki + 1:30.501 53 4 1:43.221 195.63km/h 17.606s
23. -17 -17 Hancock   Ivan Kudreshov + 1:31.614 53 4 1:43.042 195.59km/h 16.501s
24. +6 +6 Badyear   Pedro Nazaré + 1:40.986 53 3 1:44.244 195.27km/h 15.813s
25. -6 -6 Dunnolop   Tomas Červinskis + 1:55.788 52 4 1:43.768 194.76km/h 18.072s
26. -4 -4 Contimental   Barry Gregorick + 2:04.388 52 3 1:44.345 194.47km/h 18.630s
27. +10 +10 Contimental   Andrey Mochalov + 2:16.174 52 3 1:44.550 194.07km/h 20.637s
28. -5 -5 Dunnolop   Tomek Kiełpiński + 2:52.465 52 3 1:45.599 192.86km/h 15.816s
29. -13 -13 Contimental   Maja Soren + 3:18.559 52 2 1:47.058 191.99km/h 16.211s
30. +4 +4 Contimental   Evgeny Tkachenko + 3:52.209 51 2 1:47.592 190.89km/h 14.949s
31. -14 -14 Contimental   Donatas Paplauskas + 3:56.091 51 2 1:47.704 190.76km/h 16.912s
32. -6 -6 Contimental   Damian Zglinicki + 4:03.850 51 2 1:47.976 190.51km/h 16.640s
33. Tidak berubah ±0 Contimental   José Abi Jaudi + 4:11.626 51 2 1:47.636 190.26km/h 18.068s
34. +2 +2 Contimental   Nikolay Borzenkov + 4:15.431 51 2 1:47.651 190.13km/h 18.670s
35. -3 -3 Contimental   Sergey Sergeev + 4:19.263 51 2 1:47.748 190.01km/h 16.519s
36. +2 +2 Pipirelli   Roman Lizogub + 5:31.277 50 3 1:48.554 187.71km/h 19.904s
37. +3 +3 Pipirelli   Paul Shirnin + 5:32.359 50 2 1:48.822 187.67km/h 20.134s
38. +1 +1 Pipirelli   Mindaugas Sarocka + 5:37.740 50 3 1:48.793 187.50km/h 17.923s
39. -15 -15 Pipirelli   Paweł Zaburski + 6:06.642 50 3 1:49.366 186.60km/h 18.603s
Tidak tersenarai
40. -5 -5 Dunnolop   Timo Sydänmetsä Kemalangan di permulaan 0 0 -    -